изи кредит /img/frontend/nomap.png"

изи кредит

Аз съм клиент на ИЗИКРЕДИТ. Останаха ми още две вхоски по 198лв.
Но ме сполетяха семеини проблеми ( две погребения за един месец)
И закаснях с една вноска. Обадих се да помоля за отсрочка или удължаване на срока или ако мога да внасям по колкото мога но бях директно отрязана. И се почувствах много зле. И ето искам да си плащам да съм лоялна, не съм предвидила че може да ми се случат непредвидени разходи за погребения. Обадих се като човек, като се надявах че може би има начини за предоговаряне но ударих на камък.
Стигнах до извода че в нашата държава сме роби и нямаме права за нищо, държавата ни е лихварска и се гаври с обикновенните хора.
Затова ще има и нелоялни клиенти и лоши кредити. Държавата ни принуждава да взимаме кредити. Държавата ни принуждава да затъваме в блато. Защото нямаме права няма закони и няма облекчения занищо.

аз клиент таэи фирма и ви саветвьм не  вземайте пари от тях по никакъв повод не дава рефинансиране!!!!!!!!!!!!!!!!!