Централен Кооперативен Съюз https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул Г.С. Раковски 99&markers=София,ул Г.С. Раковски 99

Централен Кооперативен Съюз

Боюклиева е изтъкана от интриги и лъжи. Сменила съм поне 4-5 местоработи преди да постъпя в ЦКС и за първи път се сблъсквам с човек като нея. Обича да омаловажава свършената от колегите работа и да изтъква само себе си. Прави ти мили очи, а после говори как за нищо не ставаш. Колкото до коментара за най-верния й човек, ако става въпрос за Тишо със сигурност тя има пръст в напускането му, защото си тръгна много разочарован от нея. Пази Боже от човек прост на голям пост.

След 5 години в ЦКС мога да кажа бягайте и не си губете времето с глупости.

Мога единствено да потвърдя написаното по-долу мнение за зам-председателката Ваня Боюклиева. Това е човек готов да предаде всичко и всеки само и само за да запази службицата и длъжността си. Слаб ръководител, който сменя концепциите си на всеки 5 минути, лъже нагло, постоянно злослови за колеги и подчинени, живее за да създава интриги и скандали, постоянно критикува и обижда хората си. За близо двете години прекарани под нейно ръководство станах свидетелка на това как с поведение и непрестанни критики принуди колега прекарал целия си трудов стаж в системата да се пенсионира една година предсрочно само и само за да се спаси от нея. Наскоро разбрах че и най-верния й човек, който беше начело на дирекцията й също е напуснал. Няма да се учудя ако и на него е забила нож в гърба, защото момчето си разбираше от работата и въпреки че доста години е работил с нея беше запазил човешкото в себе си. Не случайно най-голямото текучество на кадри е точно в дирекцията на Боюклиева.

Каквото и да говорим промени едвали ще настъпят във блиския век

ЦКС води класацията ми за най-лошите работни места, така че ви съветвам да не си губите времето там. Това, че търсят млади хора със свежи идеи, са пълни глупости, защото след това не приемат тези идеи, а си продължават в същия дух. В Централния кооперативен съюз (затвор) цари комунизъм и нещата няма как да се променят докато не се смени ръководството изцяло. Там все още никой не е разбрал, че сме в 21-ви век.

Държат се неуважително и не зачитат мнението на никого освен на висшестоящите като зам. председателката Ваня Боюклиева. Има постоянно текучество на кадри като най-голямо е в нейния отдел - 7 души за 1 година. Тази особа не става за мениджър, тя може единствено да критикува и унижава хората без реална причина. Страшна лицемерка е. Лъже нагло и говори глупости за подчинените си на ръководството, а те от своя страна я слушат и й вярват. В крайна сметка те освобождават или те принуждават да напуснеш сам.

При започване на работа не се провежда никакво въвеждащо обучение. Дават ти да четеш суха материя - закон, устав и куп други книжки, на които те изпитват след това под формата на тест с отворени въпроси (около 5 листа). Не, че ще ти влезне прочетеното в употреба... Освен това постоянно си намират поводи да глобяват служителите за изключително маловажни неща.

За да си използваш ваучерите за храна, които ти дават, си длъжен да пазаруваш от фирмения им магазин, който се намира на изключително неудобно място в краен квартал. Но това не е всичко, задължително трябва да похарчиш сума, по-висока от стойността на ваучерите, ако не искаш да ти удържат след това от заплатата. Има и други незаконни неща, случващи се там, но смятам, че и това е достатъчно, за да ви убеди да НЕ работите в ЦКС.

Този КООП вече удари дъното.Нязначили някакви пуберитети за шефове без никакъв търговски опит неразбиращи от маркетинг и мениджмънт.
Изгонените некадърни работници от големите вериги вече имат поприще в супермаркет КООП.Липсата на търсени стоки и работници се забелязва в сравнения
с управлението на магазина на по предишни търговски управители.Пързалката която се направи не носи никакви пари забележимо от по честите клиенти.
Надеждата е хлебопекарната да докара клиенти и допълнителни доходи.Едва ли въпрос на време.Това налучкване и хаос в действията и в цените създава несигурност което изнервя най вече нас малкото клиенти.

В супермаркета"КООП" има млади шефове Николай Борисов и Радослав Петрунов подчинени на Петра Йовнова
Дошли или изгонени от големите вериги поради големият им опит. Едва ли.Трябват им марионетки или послушковци Липсата на търсени стоки и работници в магазина както и просрочени задължения към доставчици показват безпомощност и некадърност.Правят се някакви PR опити като откриване на пързалка и хлебопекарна в магазина.Не им трябват хора с опит и авторитет в търговията.А може би Супермаркет"КООП" не е вече лице на ЦКС.

В супермаркета"KOOП" са назначили някакви нови шефове младежи НИКОЛАЙ БОРИСОВ И РАДОСЛАВ ПЕТРУНОВ неразбиращи от търговия послушковци и натегачи изгонени от по-големите вериги.Магазина изглежда като пред затваряне няма стоки и работници.Постоянно се вика и бяга нанякъде си.Пълен хаос.

Искам официално да се извиня на ЦКС, и председателя Петър Стефанов за прибързаните си действия дължащи се на емоционална и необмислена реакция, и официално оттеглам всичко казано в публикацията, си, признавайки грешката си да напиша необмислени неща.

Уважаеми, Г-н Стефанов, Моля да бъда извинен за емоционалната си и необмислена постъпка, и поемам ангажимента, това да не се повтаря.

Поздрави:
Кристиян Александров

Председателят Петър Стефанов, умишлено държи цеиля си персонал ниско платени, и при мизерни условия на труд, а парите които се печелят, се източват към Сина му Иван Стефанов, чрез фирми на сина му Ideo Group и IPS7. Практиката за поръчки е порочна, и изискванията се поставят от Петър Стефанов, така че само Ideo Group или IPS7 да могат да отговорят. можете да намерите много детайли които описват връзките между ЦКС, Ideo Group и IPS7 в Биволь, както и общите лица които свързват трите компании също са описани в Биволь.