Хидробетон ООД /img/frontend/nomap.png"

Хидробетон ООД

Росен не е наясно с много от нещата във фирмата.Лошото е че е назначил един циганин,Николай Ленков,да движи нещата.Отношение никакво,ако си позволиш да се обадиш те плаши с мутри.Живее си в някакъв негов свят.Работата е много,заплащането не отговаря на работата.2018г. се работеше по 18 часа на ден а заплатите бяха намалени на някои от възлите.За 28 работни дни по минимум 14 часа на възела в Люлин в София шофьори за взели по 1500-1800 лева.За същите условия,в Илиенци и Горубляне са взели над 2500лв.

За 6г. увеличение 5лв. Нощен труд не се заплаща , празници по КТ не се плаща . Назначен съм на 8ч.по трудов договор фактически изработен труд 15ч естествено не се заплаща. На някой служители се дават бонуси и купони за храна, но като мен нищо за 6г. Изработена нощтна надница за 15ч по 40лв. За 15 дни изработени получавам 300 лв.,а 15*40=600 лв. Разликата кой я краде. Условията на труд са унизителни . Помещение в което трябва да се храня прилича на
кочина. Плъхове и мишки са ми съседи. Отоплителни уреди за зимата си нося от вкъщи. Няма нормална тоалетна , вода за пиене никаква мизерни условия на труд. Вземете под внимание хората какво пишат . Награждавате добре едни с бонуси и купони , а други елементарни условия на труд и мизерна заплата.

Не пишете тук направо на сайта на фирмата или имейла да го чете цяла България,тук явно не влизат много

Мирослав Григоров е шофьора който е хванат с гориво ОТ ПОЛИЦИЯТА напуска работа докато се потули случая,мести се да разкарва дърва и пак се връща в Хидробетон Росен спи ли има преписка в ПОЛИЦИЯТА В БУРГАС

(Гатанка) кои от шофьорите в Бургас е хващан с гориво,напуснал е работа заради този случака и пак се е върнал,не е лажа има преписка в полицията

Здравейте бих искал да кажа за хидробетон че си плащаха редовно заплащането във началото беше добро но във последствие намаля а работата не .Освобождават от днес за утре със много глупави обяснения. Карат те да си попълниш молба за напускане без дата. Ако искаш да напуснеш искат 1 месец предизвестие. Оправителят на пловдивският клон краде от работниците понеже ти дава да се разпишеш на хвърчащи листи а във София отиват други цифри че получават шофьорите. Работно време няма казват че ти се плащат извънредни часове но няма такова нещо. А колегата по на горе е прав това е най скапания камион за каране всеки ден си целият в бетон и мокър. Не е препоръчително за семейни хора .

Мога да кажа само това ... единствения плюс във фирмата е,че поне техниката и камионите са нови и поне няма да имате проблем с това ! Но всичко до там, никаква преспектива, никакво кариерно израстване, огромно текучество, средна заплата 1200 лв за Пловдив( ама в днешно време 1000лв вече не са пари), работно време няма - може да работиш от 7 часа сутринта до 3 през ноща, а може и до 1 часа на обяд. Това е най- мърлявата професия от шофьорската, постоянно си във вода, прахоляци, ръцете ти стават на нищо. Има си и колеги на които не им пука ама то като навсякъде. Правете си сметката добре струва ли си да се захващате. Успех !

До хората, написали последните коментари:

По принцип този сайт е за мнения и оценки за фирмата. Не е почтено да се правят подобни лъжливи изказвания и да се нападат поименно хора, доказали своите компетенции и лоялност към компанията.

С вашите действия и отношение, вие сами сте избрали да не бъдете част от екипа на Хидробетон. И все пак ако си мислите, че някой друг ви е виновен и решите да го нападате, поне имайте доблестта да застанете с името си.

П.С. "Босовете", както ги наричате се интересуват от резултати, а не от махленски изказвания, така че не е нужно да се хабите.

Искрено ви желая здраве и успехи!

Фирмата е структурирана добре,има потенциал,но е хубаво шефовете да знаят каква шуробаджанащина цари в Бургас..Тези,които си присвоиха касата,дерибействат и кадруват на местно ниво.Георги вече е изпълнил американската мечта-от прост общак ,сега коли и беси ,с новата половинка в живота си,Павлина...Бони и Клайд по италиански,вдигнаха касата,вдигнаха и стандарта на живот..Пишем си тук,но дано в София четат босовете,че заради тия двамата и ние ще сме голи и боси..

Как се обра касата в Бургас ,че как има замесени служители наредена е работата някой е оправил нещата те се знаят