Белла Хранителна индустрия / БЕЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 101&markers=София,бул. Цариградско шосе 101

Белла Хранителна индустрия / БЕЛЛА България

кандидатствах за работа в Белла.Може ли някой да сподели как е атмосферата,работното време заплатите

Добър ден, интересува ме, знае ли някой нещо за Ипекс Груп?
Белла я е купила въпросната фирма, така че ако някой има информация ще му бъда мн благодарна, защото утре ще съм на интервю там.
Благодаря, приятен ден

Не искам да звучи изтъркано но е факт че отношението към работниците е ужасно.Заплащането е над средното за региона но зависи на каква позициа си.Има такива позиции с доста по-ниско заплащане от адекватното за такъв вид работа(IT,общи работници,шофьори)За преките ръководители не са важни комтенциите и качествата на рабоника, а как щте им се подмазваш и целуваш задниците.Оставането изван работно време и 16 часовите смени са постоянна практика и ако откажеш да работиш 16 часа при
-28 градуса  те гонят от работа''по взаимно съгласие''.
7 месеца работих там и ги смятам за изгубено време и наи-голямата ми грешка в професинален план.
Ако някой се колебае между две предложения за работа трябва да знае че Белла заедно с всичките и дъщерини фирмички(Сачи,Фреш Лоджик,Орехите,Дил тур и др.)е по-лошият вариант

Кажете нещо и за Пролет ЕООД.Нали са едно с Белла.

не започваите

относно за диспечер- ами смениха се доста -защо ли?  все виновни и некадърни излизат и най вече глобени защото там се глобява за всичко,даже за това,че си започнал работа там!

---Явно си един от онези началници,които манипулират и унизяват работника.А как се става началник без образование и нужния интелект,много интересно и жалко??????

Иване,като не ти харесва и оттърва -напусни бе пич или стани и ти началник.

---Ако искате да се подиграват и гаврят с вас началник-цехове,които дори нямат и средно образование,започнете работа в БЕЛЛА

Някой знае ли дали и кога ще се открива цех на фирмата в гр.Добрич?Какво ще се произвежда и кога ще се набират хора за работа?