Едивес ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Осми Приморски полк 99&markers=Варна,ул. Осми Приморски полк 99

Едивес ЕООД

Притеснявам се дали ще ни изплатят последната заплата точно. Моля Ви да споделите от опита си

Здравейте и от мен,казвам се Татяна Тодорова и
исках и аз да изкажа мнението си за тази прословута фирма.
Работих 2 години за тях, и аз не знам защо, и вече слава богу приключих всякакви взаимоотношения с Едит. За мен тя е Едит, а не госпожа Петровне или нещо подобно, защото изгуби и капката уважение , която имах към нея.
Тази фирма като цяло експлоатира работниците си до край!!! Нямате регламентирана обедна почивка, която ви се полага по закон, нямате свободата да отидете до тоалетна спокойно ... общо взето омаловажават факта, че служителите им са човешки същества. И дори и да си помислите, че заплатите са хубави се подсетете, че ще работите 15 часа, ще спите 4 часа и ви призлява доста. За един нормален 8 часов работен ден във Варна заплащането е средно 500лв., а за 15 часов би трябвало да получаваме двойно , но уви ... :) Днес ми се случи най-просташката ситуация с Едит - имах да взимам 114лв. , а тя ми дава 100лв ... или тя се прави на глупава , " ако мине номера" , или математиката не и е силна страна. Така де, аз тия 14лв. съм си ги изкарала, а тя се цигани за тях, както се казва.
За счетоводителката на фирмата не знам от къде да започна. Работи адски бавно и явно не знае доста от законите. До тук ще приключа с нея.
Като заключение ще добавя едно пожелание към Едит и Весо. Пожелавам всички кандидат-служители преди да постъпят при вас на работа да прочетат всичко написано в този форум и да не постъпят при вас на работа. Също така им пожелавам в най-скоро време да фалират и да се наложи те да работят мизерна работа!!!

А работното време винаги ли ще бъде нечовешките 15 часа ?

Добър ден!
След мнението на Васил, реших да напиша няколко думи и аз за тази година!
Първо съм прочела всички постове също като него, за написаното по мой адрес, мога да кажа едно: "Не ме познавате за да говорите!" С много от мненията не съм съгласна - тъй като аз съм просто човек като всички останали и работник във фирмата! Имам своите плюсове и минуси като такъв!
За разлика от Вас просто ще дам обективна преценка! Работата е динамична, често пъти натоварена и не са редки случаите на стрес и напрежение! Тук се работи с пари и тези ситуации са крайно нормални за такава дейност!
От Вас зависи дали ще започнете или не! Според мен никой не следва да се влияе от думите написани тук а от своето лично усещане за работата и хората!
За работната среда, напрегната е но с помощта на отговорниците Ви и колегите Ви - вие можете да я направите забавна и интересна!
Тук имате шанса да работите да се развивате и да научите нещо ново! Получавате отношение спрямо вашето отношение към останалите! Срещате се с много хора и имате възможност да научите доста неща от тях. От вас зависи каква ще бъде средата в която ще работите!
Заставам зад думите на Васил, тъй като те до сега са единствените които не нареждат някого и изказват без съмнение какво точно е фирмата!
Ценете хората такива каквито са, тяхната същност! Кой "мангал", кой "крадец", кой "връзкар"... Аз правя преценка за себе си, не се ръководя от чуждото мнение или външният вид - всички сме хора!!!
А на това кой ще Ви обучава, кой ще отговоря за Вас и т.н. смятам, че всеки поставен на този пост го е и заслужил! Вие идвате да се научите и не би следвало да гледате външният вид на хората а това което получавате като знания и отношението от тяхна страна!
Ако искате да изживеете едни от най-хубавите си години някъде на работа - тук е мястото! Винаги си получавате заплатата на време, въпреки натоварването в приятната обстановка на колегите си и обкръжението от тях което сами избирате ще разпускате, ще се смеете и навярно ще се забавлявате! В края на сезона, щом се съберете ще се смеете и радвате от сърце - къде на вашите вълнуващи и кумични ситуации, къде на вашите колеги!
Всичко зависи от вас и вашето виждане за живота и нещата - от нас зависи дали и до колко ще виждите хубавите неща в работата си и колко ще обърнете внимание на лошите! Всичко което ви е обещано от ръководството на фирмата, ще ви бъде дадено!
Тук не е санаториум, не е и концлагер...Тук е мястото където ако искате да работите и научите нещо ново и различно - вие имате възможност да го направите! Глоби, санкции, викове и прочие може да получите от страна на отговорниците и ръководството само когато Вие не си вършите отговорностите и задълженията! Получите ли ги от някого - то нанярно Вие сте забравили, ча преди всичко останало Вие сте на работа и си вършите задълженията през пръсти!

Съветът ми към Вас е всеки да опита и да се възползва от шанса си да работи във фирмата! След като направи това - всеки сам да си направи изводите за работата среда, колегите, отговорниците и ръководството! Не да чете някакви небивалици и да ги взима за чиста монета, тъй като доста от мненията тук са изразени от хора които твърде черно виждат света около себе си и правят от мухата слон!
Изборът е ваш!
Лек ден! Успех на всички!

Здравейте, от години чета всичко което се пише тук и никога не съм си позволявал да напиша нито ред. Аз съм Васил Димитров и за разлика от изказалите се по-долу не се притеснявам да говоря с името си. Във въпросната фирма прекарах 12 години и понеже смятам, че това е сайт, в който влизат хора за да разберат нещо повече за бъдещата си работа, а не да четат блога искрено и лично на първа група в детска градина Зайо Байо ще говоря по същество. Не съжалявам и за ден от времето, което прекарах в тази фирма е можеби за един или два, но това не е важно. Ако имате желание да работите, това е вашето място ако имате желание да замажете очите на мама и тати и да управдаете плажа това е вашето място. Разликата е само в това с какво усещане ще свърши всичко. За шефовете нееее предпочитам да ги наричам Весо и Едит мога да кажа само едно те бяха моето второ семейство и имат моето уважение. За работата мога да я определя като приключение с хубавите и лоши моменти, но всичко това със сладък привкус щом свърши лятото. За колегите след малко ще кажа. Условия, няма да си кривя душата тежки са. Тази работа не предлага 5 звезден пансион с всички екстри, но това ще ви помогне да оцените следващата си работа. Едва ли има мн. хора, които да ме оборят за заплащането, за каквото си се разбрал и на време това го твърдя на база това, което съм видял. Работна атмосфера, каквато си я направите аз лично винаги съм се стремил да се забавлявам с позитивни хора и никой не ми е пречил. Виждал съм и друг вариант наистина от вас зависи. Ще го кажа с думи прости тази работа НЕ Е за мн красиви, мн умни и безкрайно не дооценени хора тя просто е за хора с желание да научат нещо ново да се срещнат с интересни хора и най-вече да се сблъскат с реалния живот. До тук май прекалих с хвалбите, но ако някой го е усетил като платен репортаж ще поговоря за това защо вече не съм част от тази фирма. Първо загубих доверието на Весо и Еди. Аз съм Васил крадеца и сега дойде момента да си харча милионите, които откраднах така безскрупулно. Да ама не.Казах, че ще говоря по-късно за колегите е това наистина е най-тъжната тема. Мили бивши колеги и настоящи служутели пожелавам ви бъдещи успехи в работата и само напред и на горе нали живота е борба. Ще си позволя да ви дам съвет отделете поне половин час да си поговирте с онзи "циганин" Димитър и го чуйте какво ви казва гарантирам ви, че ще ви научи на много. Начетох се на глупости и ми е мъчно за вас. За автора на 60% от мненията тя си знае натъжава ме нямам какво да добавя.Просто във фирмата вече ги няма хората, които превръщаха работата в удоволствие уважение към всеки един от тях няма да ги споменавам кои са не е уместно. В заключение ще кажа, че ако успеете да се абстрахирате от малките душици работата може и да е забавна. А относно това кой крал кой спал нищо немога да кажа както се вижда има мн мн по запознати от мен хора и то в детайли. Всеки си решава на какво да вярва и на кого. Е за хубаво или лошо аз вече не съм част от това, който иска да опита нека пробва без да се колебае. Моята история свърши.

Сега е ваш ред, това първият ми и поледен пост тук.Сега сте вие с подробни обяснения за негативната ми личност и безсрамно голямата сума в банковата ми сметка получена посредством тънки кражби зад фасадата на честен и лоялен тип.

Здравейте, аз нямам навика да спазвам препоръки и съвети от непознати за мен хора! Така че по същество: първо заплащането в тази фирма за извършването на такава услуга и носенето на подобна отговорност е крайно недостатъчно, предвид факта че смените са по 15 часа, а ти губиш още по четири докато станеш, приведеш се във вид годен за работа, да стигнеш Катедралата и служебният автобус да те достави на разположение на инкасата! Второ - увеличение от обучаващите на Мария Луиза, от инкасо, от служителите в офиса на Перла или колегите си недей да чакаш! Такова нещо можеш да получиш в тази фирма единствено от Едит, Весо и Марияна! Трето - привилегии имат само мързеливите, лъжците, измекярите, крадците и тези които се имат с Димитрина и Ивелина - останалите са използвана тоалетна хартия, за жалост някому нужна и те са хората които работят на оборотните бюра и носят привилегированите на гърба си! Четвърто - фирмена сигурност свестните и честни касиери нямат - те са виновни все за нещо, те са крадците и куп глупости! Едит и Весо виждат само онова което им се показва...а всичко живо на златните покрива лъже и маже, като с това не позволява да се стигне до шефовете важното и същественото! Вярно е, че се лансират само боклуци! Пример са Ралица, Здравка от Перла, Милен на рака, Калина, Ралица, Антония, Антоанета, Янислава, Ивайло, Петър, Павел, Гюлче, Гюляй, Елена, Красимира от луна, Ивелина, Десислава от Кристал- вярно е че крадат всички най-нагло, но върви ти и се изправи пред Весо и кажи какво точно става, да видим дали на другият ден ще си на работа?!?! Разберете, че срещу толкова изпекани мошеници не можеш да излезеш прав - ще повярват на инкасата които играят с тях, ще се внушат в защитата на Ивелина и Димитрина и крадците ще останат на работа - не и ти! Просто нямаш никакъв шанс сред така организираната мафия! Сам си! Пето - натоварено си е защото ти не си от привилегированите и няма как да станеш, ще те мачкат, ще те тъпчат и вечно ще отнасяш вината за нечии чужди грешки! Шесто - в тази фирма има две велики жени с потенциал - Марияна и Едит. Ако ти имаш такъв навярно една от тях ще го забележи и ти ще получиш право да дишаш във фирмата! Потенциал за развитие нямаш обаче - тъй като на ръководните постове се назначават последните по потенциал и умствен багаж - пример е Марияна, просто си отворете очите - щом тя не е получила шанс вие къде си мислете, че отивате? Седмо - местоположение на работата ни е златни - няма как да е добре щом губиш по четири часа от времето си за да отидеш на работа! Осмо - колегите са под всякаква критика, но се среща и един свестен на 50 човека, въпроът и задачата ти е да го откриеш - мама Здравка, Марияна, Светлин инкасото, София, Милен инкасото, Елиф, Наталия, Десислава Пашова, Александър, Надежда, ето че от различни поколения по един двама има... Девет - работата среда е супер марио - трагедия от всякъде. Имаш кутия метър и половина на метър и половина и стойш там 15 часа, звъниш за тоалетна, за цигара, за кафе, за ядене за всичко... Не те сменят инкасата, не идват макар да си им зръннал вече четири пъти! Изобщо ще умреш в този чейндж и на никой няма да му трепне сърцето! Десет - макар и само заради двама души от тази фирма - Едит и Марияна си заслужава да опитате и да работите упорито и честно! За обучениено - хора като минете през Мария Луиза - не се плашете - тези отрицателни капацитети ги виждате за пръв и последен път - нищо не може да научите от там освен как се краде най финно и деликатно! Просто в момента в който свърши обучението излезте от бюрото в коша вдясно от вас ако не се лъжа си хвърлите записките и забравете че сте били някога там - на Фламинго питайте за валутите и защитите - Марияна и на това ще ви научи, на мен даже ми ги написал и ми ги даде на следващия път! Трагедия пълна е тази фирма - но все още има защо да работиш в нея! А на мацката телефона ще ви е нужен и ви го пиша защото аз се сдобих с него твърде късно - 0878734162! Успех!

Пиша това мнение защото аз не съм клиент на Фламинго или Варчев, аз съм клиент на Марияна. Аз и цялото ми семейство сменяме парите си там където е тя!
Мен фирмата не ме касае, тя тръгна от кафето на Варчев, мина през обменните бюра, сега е и до колкото знам ще остане на Фламинго! Който каквото иска да казва за Фирмата ЕДИВЕС ЕООД, аз имам свое мнение - валутният касиер е лицето и сърцето и и щом цените Марияна, значи в този форим и във Форума на Варчев и въобще където и да би било, трябва да пишете хубавото. Щом човек като нея е избрал ЕДИВЕС ЕООД за работно място - значи си заслужава!
За написалият мнението в което споделя долните епитети по нейн адрес, бих върнал: Не беше нужно...Марияна е човек HSP /човек с силно отличителен белег на личността изразен в силната чувствителност спрямо хората/. Да го обясня на кратко на по прост език: Хората като нея са едва една пета от света - те чувстват твърде дълбоко, интиитивни, дълбоко размишляващи, анализиращи хора с богат и сложен вътрешен свят. Такива хора са емоционално реактивни, изпитват повече съпричастност, загрижени са повече за проблемите на околните. Такива хора са сензитивни,дълбоко възприемчиви, анализиращи всяка ситуация. Вие виждате в нея необходимостта, тя е различната гледна точка на нещата която винаги отсъжда безпристрастно в право на справедливостта. Те са солови играчи в повечето време, но не възразяват да дадат на всеки частица от себе си. Те трудно взимат решения, тъй като са наясно със тънкостите, детайлите. Те притеглят поравно детайлите и възможните изходи от тях, при тях няма правилно и грено...те взимат най адекватното решение за цялото не и за себе си! Забелязвайки детайлите и виждайки вичко в дълбочина те търсят всяка подробност и избират прецизно решение на проблемите...винаги имат различна гледна точка съставена от множество различни елементи!Те са по скоро естроверно-интроверни характери,т.е. както много шумни и социални така и много тихи и самотни! За сметка на сложното си устройство обаче, са добри ръководители на екип, тъй като са дълбики мислители - това ги прави добър арбитер в подбора и разпределението на служителите. Те избухват и повишават тон много по-лесно и бързо от масата в обществото, в израстстването те приемат това за погрешно и вместо това често плачат! Тъй като са обаче и мега силни характери - не по-малко от своята чувствителност те не го показват пред никого и занищо на света! Средата и аудиторията определя и техното държание - могат да бъдат арогантни, мили, шумни, тихи, да се съобразяват и да имат добри обноски - нои точно обратното - единственото което те не умеят е да малят и лъжат - силната им чувствителност ги издава още щом си го помислят! Тези хора са изключително самокритични спямо себе си и околните, но твърде болезнено приемат критиката... Те трудно приемат забележката зашото за тях тя не е нещо градивно, осъзнавайки добре своята съобразителност и дълбока конструктивна мисъл.
Ето за това, за хубаво или лошо, към всички нейни "фенове" апелирам: "СПРЕТЕ ДА ПИШЕТЕ!" Вместо да помагате с коментарите вредите, на фирмата, на нея, на психиката и и на всичко. Вашето мнение по нейн адрес или към фирмата не остава незабелязано, колкото и да я хвалите и показвате добрите и страни! Самото действие и начина не е подходящ за нея, респективно и за фирмата която тя е избрала... А както разбрахте - същността и не позволява тя да направи необмислен избор. Щом е в ЕДИВЕС ЕООД значи има място и за други като нея, щом ви "КЕФИ" мацката на Фламинго подайте и ръка... Бъдете нейните последователи, не меките Марии дето се отказват от първият насрещен вятър... Щом цените и уважавате Марияна - значи трябва да уважавате и избора и а това не е Варчев, Стринг, Черно море или нещо друго, макар да може да започне във всяко едно от тях - избора и е ЕДИВЕС ЕООД и трябва да го уважите, както и по възможност да спестите подобна информация която уронва авторитета на фирмата, респективно и нейния като служител в нея!

Здтавейте, бивши и бъдещи служители на тази абсутрдна фирма.
Като за начало, да изясним - НОКИ, ЕДИВЕС, ДИВЕС са едно и също - работите за едни и същи работодатели. Не се лъжете по фирмата, от тези тъпанари не се бяга така как да е! Веселин Петров не е това което сте го описали тук - поне не сега, човекът се е кротнал, вече не вика за щяло и нещяло, но...тъпанари са и ще си останат такива, докато не започнат да си избират малко от малко хората около себе си. Почтенните и корекни хора са последната дупка на кавала в тази фирма, вечно те са хората които не работят, крадът или мамят... Точно тези които го правят са на пиадестал сложени! Всичко го знаят, всички го виждат, как и въпросният Весо не, аз нямям обяснение!
Истината е, че ако си свестен и подчтен аз като бивш служител не ти давам и половин месец тук. Аз се чувствах като боклук в тази фирма, защото бях заобиколен само с такива около себе си! Няма свестни хора, т.е. не че няма, но са твърде малко и наистина престоят в такава среда прилича на земен ад!
Като цяло колегите като Ралица, Калина, Милен от рака, Антоанета, Яница, Антония, Здравка маладата, Елена, Радина, Гюлче, Гюляй, Снежина, Снежана, Десислава, Симо - инкасото, Калоян, Мартин - инкасото, са най-големите престъпници... Чувал съм в служебният автобус как за деня са си направили суми между 30 и 70 лева... А ние честните и тъпаците да работим по 16 часа за надник от 35 като сме толкова добри. Аз съм борец от както се помня, не се отказвам макар да е трудно, макар да ме унижават, плуят и хулят... Издържах целият сезон, защото преди години братовчед ми работи тук две години и ми беше ояснил какво къде и как трябва да правя... устоях на подигравките с достойнството, съвестта си и не предадох себе си... Изкарах и сезона - този и никой друг. На вас читателите на това мнение Ви давам съвет, ако позволите: "НИКОГА НЕ РАБОТЕТЕ ТУК! ПРОСТО НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА!"
За заплати винаги са били коректни, но заплатите в тази фирма за разлика от тези които вземат конкурентите ни са драстични... Миналата година, колегите ни от чейнджовете в останалите бюра бяха 40 лева надник, пътни за тези които са от кварталите, един час почивка, като им бяха осигурили по едно кафе на ден и два сандвича! Ние сме с 35 и нищо повече...
За нормалните и коректни хора със сърца и съвест ще кажа, че мястото им не е в тази фирма. Тук няма да получите признание и уважение - точно обратното, вие ще сте крадците и измамниците. Ако този факт ви задоволява - подайте си автобиографията и започнете!
Разберете едно от мен - тук имаше само двама свестни хора и те вече за жалост няма да са около вас - Марияна и Светлин! Марияна е мацката от Фламинго, а светлин е инкасо от Златни. Те бяха хората които ще ти помогнат, ще се отзоват и ще те успокоят. Не знам как го правиха, но винаги знаеха какво точно си сбъркал, без да са до теб, докато звъннеш и ти казват какво да направиш! Светлин напусна още през сезона, а Марияна ми води обучението във Варчев, питах какво става с Весо, защо е във Варчев, не коментира! Мога да ви кажа, че и във Варчев я водят най-добрата във всичко. Вярно протеже е на шефовете, строга е и не е валутен касиер - нещо по горе е май, но е успяла да намери мястото където да я цянят заради това което е - следователно вас ще ви обучават най-големите крадци на мария луиза - ония мангал Димитър, дето крдаде най-много имам познат от сота им...делили си, как, защо,кога не зная...той ще ви казва да внимавате, да знаете защитите и да проверявате - а той най-нагло си краде необеспокояван. Васил и Валя трябва добре да ги знаят бивщите служители - тя са другите крадци, който викат дръжте крадците. На Фламинго не въм минавал да видя, кой е - сигурно някоя пача като Антония или Антоанета - другите изпекани лъжкини и крадли. Не ви завиждам на оптимизма ако почнете в тази фирма. Весо и Едит за игра на монополи в сравнение с колегите ви и преките ви началници. Тази фирма е за пропаднали хора, които да пропаднат още повече, не за кадърни и това не идва от Едит и Весо, започва от Таня, после идва Димитрина и Ивелина - другите лицеверки, дето лижат гъза на Едит и Весо, а в същото време лансират боклуците на още по висок пост... Тази фирма да ме извините не е лоша сама по себе си, не са лощи и собствениците - Едит и Весо са коректни хора, макар да викат и да са строги - това са нормални неща щом ръководеният от тях екип е над 350 човека. Когато Едит и Весо допуснат персонала си до самите тях - тогава и тук може да имат място хората като мен. КОгато спрат да оставят важните неща на хора които не заслужават поста и заплатата си, на всичко отгоре сриват реда и кадът. Тези хора са причина нищо да не е наред... Истината на тази фирма е че царя дава, а падаря не! ИВЕЛИНА И ДИМИТРИНА си правят какво ли не - стига на тях да им утърва и на техните дружки и любимци - обикновенно некадърни от всякъде! След тях са ИНКАСАТА - без изключение, изключенията напуснаха! След това са тиквите на МАРИЯ ЛУИЗА - вечните, на тях ще им напишат смъртен акт в бюрото!
ЕДИТ И ВЕСО - нека за свое добро да прежалят спокойствието си идният сезон, да вдигат те за оборот и каса, да следят развитиеро на касиерите си сами, да говорят с персонала си...не някакви си там назначени на заплата да го правят - защото тези някакви си са крайно нагли гадини, които се зашитават една друга, покриват важните неща и издънките и така спекулират с постовете си, като накрая резултата е контролирано събаряне... събарят устоите, събарят принципите и всичко - един като не дойде на работа и ива го прикрие - то се чува и утре пет ги няма,и със всичко е така - тези двете мърши лижат задниците на Едит и Весо,взимат си заплатките и почивките и отпуските и всичко и накрая светните касиери и магазинари страдат!!! Кой е виновен - ЕДИТ и ВЕСО те са си ги наели - ами да си ги оставят щом държат на тях но да си отворят очите - как за едни може, а за други не и къде е разковчничето ??? ТЕ ??? ПРИНЦЕСИТЕ НА ФИРМАТА - лошо са тръгнали по пътя на ТАНЯ, до колкото знам даже са я минали!

Нека и аз да се присъединя към всички ВАС,които изказвате мнения(това си е ВАШЕ право)!Като служител на фирмата мога само да кажа страхотни работодатели,а на някои от ВАС защо все му се вика-крещи или както там казвате?!
 Как така на мен нито веднъж никой не ми е викал докато бях на работа?!
  Отговорът е следния:
  ВЪРШЕТЕ СИ РАБОТАТА КАКТО ТРЯБВА,НЕ СТЕ ОТИШЛИ НА ПОЧИВКА А ДА РАБОТИТЕ!!! И НИКОЙ НЯМА ДА ВИ ВИКА!!!
 И накрая но не на последно място ВИ питам:КОЛКО ОТ РАБОТОДАТЕЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ СА КОРЕКТНИ И ТОЧНИ ????!!!!!

Аз за разлика от други изразили мнение по-горе,  аз бях на ясно и с работното време и със заплащането 15 часа - 35 лева, но не бях наясно, че НЕ зеления автобус ще бъде спрян и ще ми се наложи да ставам един час по рано за да вървя до катедралата(което е безбожно) или да правя 1 лев разходи на ден за транспорт, относно които разходи (инкасата твърдят че не би следвало да ми се признават). За жалност не бях запознат и с факта, че смените ще намалеят на 14 часа като заплащането ще се понижи с 5(пет) лева за този един час, което по мое мнение е крайно некоректно, на фона на това горното  и факта, че доста често ми се налага да работя дни извън графика, което не ми позволява да планирам собствената си почивка. която е жизненоважна за дееспособността ми на работното място и свързана с разходи от пропуснати ползи(когато набутате едни пари за да  резервирате маса в ресторант например а после ви со обадят рано сутринта, да отидете на работа като ви обяснят косвен, че нямате голям избор(освен да сте болен, да ги лъжете) все пак те ви държат заплатите за един месец назад (няма де да избягате). Изключително не коректно отношение към изплащането на заплатите... заплатите се бавят с по няколко дни... да не говорим, че днес въпреки уговорката с работодателите да се разплатим ( говоря за хората, които почиваха на 25 - и не можаха да си ги вземат) плащането следваше да стане именно днес... тъй като предполагам събота и неделя ще ни откажат(базирайки се на предишен опит от нчалото на сезона), което прави забавянето изключително голямо а отношението на работодателите доста нагло спрямо нас...Отделно имах случай в който бяха "пропуснали" да ми запишат един от "извънредните дни"  в които ме бяха извикали на работа.... щяхме да стигнем до касова книга и камери.. явно като видяха, че номера няма да мине и се отказаха (но все пак нямаше извинявай грешка е станала...)" хората са дебелооки... и нагли...
В цялостен аспект работата може да бъде както много спокойна така и много стресираща... неприятен аспект от нея е възможността някой да те " вкара вътре"  без да имаш шанс да възразиш (което мен лично ме принуждава да правя описание на копюрите(бройки) преди всяко затваряне на обекта(не съм сигурен колко това може да ми помогне)), но тук говорим както за колегиалността така и за професионализма на хората в организацията, който не е на много високо ниво не говоря че аз лично съм голям професионалист, но все пак често намирам потоп след някой колега на работното място...тук вече не говоря за работодателите а именно за колегите... много моля... ако има лайно вържете го с ластик не го хвърляйте кадето ви падне да броим 2 часа каси да намираме пари на невероятни места..
Отношението на Весо е не с една а по скоро с 3- 4 идеи по неприятно от това което би следвало да бъде направо си е мутренско...... отношението на инкасата като цяло е добро, като изключим някой изцепки (но все пак и те са хора на нашите години.. като изключим Явор .... и грешки са възможни и при тях. Бих могъл да кажа, че една негативна черта на фирмата е това че ръководителите мерят с различен аршин (понякога прекалено различен... да не говорим, че условията за работа в някой обекти е отвратителна. Защо има хора които работят на високооборотни обекти ( с по голям шанс да се вкарат вътре и по натоварен работен ден) и такива които по цял ден лежат на гръб а заплащането е едно и също и за двата типа. Аз лично съм бил в двете ситуации... но за да бъда обективен би следвало да видя нещата и от гледната точка на такива хора, котио цял ден са на едно и също работно място и следователно са облагодетелствани ( или не) от този факт... Да не говорим за другите като мен които всеки ден са на различен обект и следва да се приспособяват към промените ( може би тук полужителното е опита, който би следва да придобием в тази насока).
На ръководните кадри в тази организация им липсва способът "погледни от друга гледна точка"
Общо : експлоататори като всички други в Мутария.... лошо отношение и некоректност към работниците (нещо което дори Марияна не може да отрече при все, че е пред свършен факт) КАДЕ СА ПАРИТЕ ЗА заплатите и каде бяха от администрацията днес въпреки, че много добре знаят за хората, които са почивали на 25-ти днеска там бяха 10 - 12 човека да си търсят заплатите докато весо е гледал телевизия и е отговарял лаконично по неговия си маниер.
Гладна мечка хоро ИГРАЕ ! е нашето... това сме ние и да обвиняваме весо и собствениците файда няма... следващия път нека не допускаме такава греша да работим за такива хора... а ако всички са такива проблема може и в нас да е, ако е така: ясно не сме за тая държава - терминал 2 добре го знаем предполагам, ако не ще го научим като опре до кокала, с което искам да кажа, че мизерията във фирмата не е кой знае колко повече от при другите работодатели... може би некоректността  и  грубостта в отношението идва малко в повече, но има и по гадни от наште работодатели ( нека мислим малко оптимистично). Извод : Не бих работил за тия хора отново.