Секюрити Холдинг АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Триадица, Квартал Стрелбище", бл. 91, партер"&markers=София,Район р-н Триадица, Квартал Стрелбище", бл. 91, партер"

Секюрити Холдинг АД

пичове,наистина парите се бавяттова е едно от нещата заради които напуснах.полойението не е никак розаво но и никои не прави нисто за да е по добре.а клетвата понеже е голям мъж така и не си написа името гаранция е от 2-3 месеца в фирмата но понеже е голям мъж не смее да си напише и името.,ного плуят по натов но нищо не зависи от него никои не се замисля още колко хора има над него и че тои не държи парите за мен лично се е застъпвал такаче не мога да съм недоволен.каквото ми е обещал и го е казал рано или късно го е направил.а 80 процента от момчетата не си дават капка зор правят реакции от по 20-30 мин и губят обектите един след един така момчета пари в тая фирма никога няма да има.сами си го правите търсите сигналите по 30 мин и после нямало обекти,еми няма и да има  .неможе да не си знаеш района и да претендираш че си нещо във сота.фирмата се напълни с боклуци и това я дърпа на доло.
успех на момчетата и по малко нерви на работа

Не по4вайте работа в тази фирма,пари няма.За последно сме взимали пари в на4алото на миналия месец и от тогава няма.Фирмата не внася осигуровки на служителите си.По добре по4нете  работа в "Егида",отколкото в тази фирма.

малко патрули изключително не опитен персонал в одц.там бонбона ги избира по красота а не да умеят нещо.не могат да разчитат сигналите
пращат ни на тампер аларма а се о0казва паник бутон.санкции нулеви,недаи си боже някои колега да направи птп,което е много вероятно ж предвид диапазона на обектите и периметър на реагиране 6 патрула за цяла софия и селата.тогава му разцепват задника.
на таксиметров водач натов каза че не може да кара и го свали да се вози,защото напражи птп по негова вина докато бе на сигнал и 4 дни след това един идйот го удари в ст град за което колегата нямаше никаква вина.
доколкото разбрах натов е успял и него да го откаже вупреки че хората като него в фирмата се броят на пръстите на едната рака
работил сум с него и знам че си вършеше много сувестно работата и много кратно е рискувал заради фирмата.
но такива хора там не се оценяват.ако се накланят на шефа са супер може и да не стават за сот но ги държат
за момента това раководство само дърпа фирмата на доло.

до скоро работих в тази фирмабил съм и награждаван и наказван.не веднъж съм рискувал и моя и живота на колегата до мен.но това не се забелязва от повечето шефове,тогава си добър но стане ли издънка си най черният и всичко направено се забравя.в момента повечето хора в фирмата избиват комплекси има и много свестни и съвестни момчета но не се забелязват от другите.колкото и да плюете Тошо Натов това може би е единственият директор на които му пука за сот но не зависи почти нищо от него за жалост.за да реагират в рамките на времето парулите летятмпри това положение е нормално да стават по няколко птп-та на месец и само див късмет пази момчетата от жертви.
иначе ако пак се върна в тази свера със сигурност сте се вурна в секюрити ако имам възможност.
успех на момчетата

Ало, началници на Секюрити, защо не плащате редовно заплати на своите падчинени.
Май плачете за яка проверка.
Или вие горе си раздавате заплати, а тия долу да лапат мухите.
Ами долни селяни сте.

Знаете ли какво е Палимпсест?! Текст, написан върху страници, които по-късно в годините, заради високата цена на пергаментовата хартия са изтривани механично или промивани, за да може да бъде написан върху тях новия (актуалния) текст. Все по-често в изследванията, Палимпсестът се свързва със Свещените текстове - тяхното писане и тълкуване след това отгоре на същите страници. Да, знам, че звучи отвлечено и дори високомерно да сравнявам най-древната и вечна приказка с такава прозаична и временна в контекста на Цивилизацията охранителна дейност. Но ако замислите, логиката е същата - всеки един служител пише текст върху пергамента на фирмата, а после бива изтрит, защото информацията вече не е нужна (или поне не е актуална). В този смисъл, предишните коментари не правят чест на никого, защото по една или друга причина тексът им звучи изпят.
От друга страна, когато Пергаментът не "помни" предишния си текст, той престава да бъде цEнен и се превръща в прост бял лист, върху който никога не е писано - губи предишното си знание, което значи опит. Тоест, Секюрити със сигурност губи, когато отрича, заклеймява и/или погубва потенциала на служителите си.
Досещате ли се какви последствия има всичко това?! Първо: Текстът (разбирайте натрупаният опит на служител) изведнъж се появява и проявява в цялата си мъдрост върху друга хартия (демек в друга конкурентна фирма). Второ: заради недостойното оценяване на текста, хартията остава оплюта (с извинение!), смачкана и все така проста (еднократна според днешните стандарти за хартия). Трето: самата хартия рискува, въпреки въжделенията си за Палимпсест, да остане завинаги проста хартия...
Къде остава "червената нишка" в този коментар?! Ще ви кажа...Прекрасната приказка за Палимпсест остава такава единствено когато и Текстът, и Пергаментът разберат, че съществуват един чрез друг. В този смисъл имайте мъдростта да оцените по  достойнство отсрещната страна и нейната логика - само така ще оцените по достойнство себе си!

П.П. Не е нужно да се публикува вътрешен правилник за работа в оперативен център, когато е контрапункт на доста алинеи от трудов кодекс...губи се магията на приказката.

В тази фирма работодателите се смятат за велики, а за подчинените си смятат, че са хора "втора ръка". Началниците на отдели са някакви амбициозни селтици, които до преди тази работа са носели "леки гумени галошки", а тук ръководят 20-30 човека и съвсем са се замаяли от къде са дошли. Може ли някои да каже откъде е ИД, началника на патрула, началника на операторите? Абе до един са селтици. За всички тях важи поговорката "Пази боже сляпо да прогледне".

На този етап, хората в Секюрити имат желание да направят нещо.
"Хората" обаче за съжаление са единици.
Останалата част си е сложила и работата и фирмата на........ !!!
ЖАЛКО Е!!!!!

не знам защо всички само реват срещу фирмата...в крайна сметка никой не го държат на сила-нали???аз в момента работя в тази фирма и съм доволен....е,разбира се .,че заплатата трябва да се вдигне-доста е скромна сега,но на фона на средната не е малко-530лв.на който не му изнася да напуска...!разбира се ,че има и неща за изглаждане ,но няма перфектна работа.писна ми само от ревльовци дето искат ,а нищо не дават.а вие какво дадохте "господа"сота-джий???не съм идеалния,но ми писна от малки пикльовци дето идват само за ,да се научат да карат.те не стават за такава работа.половината са пълни помияри и шубета,само се правят ,на велики,а като стане проблем пълнят гащите.за тази работа трябват истински мъже!мисля,че трябва да се направи ре-подпор на персонала...особено на шофьорите!най-недоволните в тази фирма всъщност са и най-неграмотните.не може да размажеш две чисто нови коли в рамките на 4 дни ,а после само да псуваш началниците ,че не ти дават да караш-нали г-н ласкин?нека всички малко се замислим какво даваме от нас,и тогава да искаме с пълно право....

Вътрешни правила

за работа в ОДЦ

1. Дежурните оператори са длъжни да идват в определените часове:

- за дневна смяна 08.00 ч.

- за нощна смяна 19.30 ч.

За първо закъснение – предупреждение.

За второ закъснение – санкция от 50 лв.

2. Приемане и сдаване на дежурството:

- ст.оператор предава дежурството на следващия ст.оператор по установената процедура.

- операторът предава дежурството на следващия оператор по установената процедура.

Преди напускане на работните места, те се почистват и подреждат.

3. Забранява се пушенето в ОДЦ.

- при констатиране на първо нарушение- санкция от 100 лв.

- при второ нарушение намаление на месечното възнаграждение със 100 лв. за период от 3 месеца.

4. Забранява се употребата на храна и напитки на работните места.

- при първо нарушение – санкция от 50 лв.

- при второ нарушение - санкция от 100 лв. за 3 мес.

В случай, че дежурен служител повреди използваните технически средства поради неспазване на т.3 и т.4 от Вътешните правила, виновния служител възстановява нанесените щети в троен размер.

5. Забранява се достъпа на външни лица до ОДЦ с изключение на:

- Управител

- Изп. директор

- Началниците на сектори

-Технически специалисти от „Инфоком” при изпълнение на служебните си задължения

- ст. на АП-203 при необходимост и/или нареждане на оператор

При необходимост, разрешение за достъп да дава Ръководител „ОДЦ”.

6. Почивки:

- дежурните служители могат да ползват почивка от 10 мин. на всеки 2 часа работа, като задълженията им се поемат от останалите в смяната.

- в часовете между 12.00-14.00ч. да се ползва удължена почивка от 40 мин. за храна, като задълженията се поемат от останалите служители.

7. Забранява се напускането на ОДЦ от дежурен служител без разрешение на Ръководителя на ОДЦ преди сдаване на дежурството.

8. Служителите от ОДЦ да носят и представят при поискване от охраната служебна карта с която да им бъде предоставен достъп до залата.

9. Служителите са длъжни да идват на работа в състояние, което им позволява да извършват преките си служебни задължения, да не употребяват алкохол или други упойващи вещества 12 часа преди застъпване на дежурство. Да са бодри, отпочинали и в добро здравословно състояние.

10. При необходимост от отсъствие, да поискат разрешение от ръководителя в приетите за това форми. В случай, на спешна необходимост от отсъствие, да информират ръководителя си възможно най-рано за проблема. В следващия си работен ден да представи писменно Обяснение като изложи причините за отсъствието и приложи в случай на необходимост поисканите документи от ръководителя.

11. При нарушение на т.9 и т.10 да се приложат предвидените от КТ наказания, а така също и парична компенсация на нанесени неимуществени вреди в зависимост от нарушението.

12. Вътрешните правила са задълбителни за изпълнение от всички служители и влизат в сила от 17.04.2008г

Началник-сектор ОДЦ :

/ Пламен Петров /