Феър Плей Интернешънъл АД / FairPlay International (FPI) /img/frontend/nomap.png"

Феър Плей Интернешънъл АД / FairPlay International (FPI)

Маню Моравенов съсипа всичко!

На Маню Моравенов мястото изобщо не беше тук!

В хотелите в момента е шок и ужас,всички бягат а оставащите са в ужас каква глупост ще измислят на другия ден ликвидаторите на фирмата който се водят шефове, което влияе пагубно на работата,напрежението е огромно ,страшното е че собственика не реагира на тези неща.ТЕ ПОГРЕБАХА FPI,почивай в мир....

О чудо,вчера минах през бившата си работа хотел в София,и какво да науча след десет години са повишили заплатите с колосалните 50-100лв.служителите се чудят да се смеят ли или да плачат,десет години нищо и сега с пикливите 50-100лв!!! е няма друг такъв цирк като тази фирма....добре че се махнах навреме от този цирк.

Първо искам да ви кажа че в тази фирма няма да ви изплатят никакви празнични двойни надници и нощен труд!както чувах от по стари служители заплатите не са повишавани от 6-7 години има постоянно текучество,чудовищно некомпетентно ръководство и тн.и това установих след като работих за кратко в петзвезден хотел на тази фирма в София,шок и ужас.

Не става хора не става да работите в хотелите на тази фирма докато е това ръководство което се подиграва с служителите си,просто е обидно да имаш такива менажери,вътре ври и кипи от недоволство от низкото заплащане и постоянното текучество което сваля нивото на работа! поработваш малко и виждаш че няма смисъл като виждаш кой е шеф на хотелите,всеки който уважава себе си и труда си няма място там.

Искам да споделя мнението си относно Феър Плей Интернешънъл, като то няма да се различава много от по-голямата част от мненията до момента. На длъжността на която съм работил нямах особен досег с повечето работници на ФПИ, но за сметка на това най-честите ми контакти бяха с адм. директор - П.Я. Изключително безпардонен и комплексиран человек, който злоупотребява с "авторитета" и положението си в йерархията. Стремежът му да всява страх и реапект сред служителите вдинствено говори колко дребна душа е. В случай, че не желаете да бъдете унижавани и потъпквани започнете работа в посочената фирма. Иначе като цяло локациите са добри , заплатите на време и това е :). Неподходящо място за млади хора, търсещи развитие и добро заплащане. Peace !

Почнах работа в хотел Арена ди сердика,преди месец и се нагледах на цирка там"управителя"на ресторанта не компетентен малък човек с голямо его нямам думи,някакво момче от резервации Калоян ли беше Калин ли? си прави каквото иска на рецепцията ,бърка се там където не му е работа/такова никъде не съм виждала/и много дразни,колегите нови млади не опитни хора но имат желание за работа,определено персонала се старае да си върши работата но там има големи проблеми по поддръжката на хотела и заплащането на служителите който пряко първи се сблъскват с гостите и ги обслужват,а съм нова но чувам техните коментари за ниското им заплащане и не неразбориите в хотела и разбирам ситуацията. Управителката и фронт офиса са жени с опит и си разбират от бизнеса,във момента съм в пред известие и скоро се махам,вия сами си направете сметката .....

Всички който искат да работят в тази фирма/хотели/трябва да знаят че там заплатите не са вдигани от 6 год. двойни надници за празници няма,талоните за храна са включени в заплатата!?от скоро били почнали да им дават на 3 месеца някакви мизерни поощрение и на всичко отгоре на служителите/пиколи,портиери,охрана/ който посрещат и изпращат гостите им отрязали и пари!!!привилегии има само за един отдел в който цари анархия и е без контролен!Ако искайте вярвайте ако не отидете и вижте сами София ул.Будапеща-2,лъскав хотел с отчаяни служители което неминуемо се отразява на обслужването,но от фирмата не ги интересува те си взимат големите заплати,за директорите не ми се говори правете си сами изводите,после да не кажете че не съм ви предупредил.

Здравейте! Кандидатствах за работа в офис сградата като рецепционистка. Бих искала да споделите скорошни мнения за фирмата.

Благодаря!