БИЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България №55 &markers=София,бул. България №55

БИЛЛА България

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

НЕ започвайте работа в Билла България ЕООД....

Неам думи... Всеки млад или не човек да не си губи живота в проклетата била... Пичове не сте вечни, не си струва тоя гърч, по-добре армията (макар, че не струва Бълхарската (много добре се изразявам)) или френския легион

НЕ РАБОТЕТЕ В БИЛЛА.НИКОГА НЕ СПАЗВАТ РАБОТНОТО ВРЕМЕ,СЕДИШ ПО 1 ЧАС ПОВЕЧЕ НАЗНАЧЕН СИ ЗА КАСИЕР НО ЧИСТИШ ТОАЛЕТНИТЕ ЗАРЕЖДАШ МАГАЗИНА РАБОТИШ НА КАСА И ТОВА ВСИЧКО ЗА 900ЛВ НЕТО.ОБУЧЕНИЕТО ИМ Е МНОГО ДОБРО БАЗАТА СЪЩО НО СТЪПВАЙКИ В КОНКРЕТНИЯ ФИЛИАЛ НЕЩАТА СЕ ПРОМЕНЯТ.КЛИМАТИКА Е СЧУПЕН И СЕДИТЕ НА СТУДЕНО НЯМАЛИ ПАРИ ЗА РЕМОНТ И ЗА ФРЕОН .КАТО НЯМАТЕ ПАРИ ЗАТВОРЕТЕ МАГАЗИНА НИЕ НЕ СМЕ ДЛЪЖНИ ДА СЕДИМЕ НА 12 ГРАДУСА В МАГАЗИНА.ИНТРИГИ ..ОТ СУТРИН ДО ВЕЧЕР ТЪРСИМЕ КОЙ Е ВИНОВЕН ЗА НЕЩАТА ЕСТЕСТВЕНО РАБОТНИЦИТЕ. ЗАМ УПРАВИТЕЛИТЕ ПО 6 В МАГАЗИН И ПО 4 АРАНЖОРИ 3 КАСИЕРИ.РАБОТИШ ИЗВЪНРЕДНО И УПРАВИТЕЛЯ ЩЕ ТИ ГО ВЪРНЕ НЯКОГА ВЪВ ВРЕМЕТО КОГАТО ИМА ПЕРСОНАЛ...ТИ МОЖЕ ДА СИ НАПУСНАЛ МЕЖДУ ДРУГОТО.ЗАПЛАТАТА СЕ ПРЕВЕЖДА ПО БАНКА НА 30 ЧИСЛО СЪЩИЯТ МЕСЕЦ..ЖАЛКО ЧЕ И ПО ВРЕМЕ НА ПАНДЕМИЯ НЯМА КОЙ ДА ИМ РАБОТИ...НАПРАВЕТЕ СИ СМЕТКА.ИДЕЯТА НЯКОГА Е БИЛЛА ДОБРА СЕГА Е ПОТРЕСАВАЩО.

Искам да попитам дали Ася Павлова се подиграва с работещите във фирмата с интервюто си, че в била "Удовлетвореността на служителите и добрата работна атмосфера са водещи"? Как се постига удовлетвореност със заплата от 930 лева чисто в София? Или Ася говори за собствената си удовлетвореност с голямата заплата, кола и годишни бонуси? Дали някога това момиче е стъпвало във филиал и знае при какви условия се работи и дали ако беше ходила във филиал нямаше да определи условията като крайно мизерни? Като тези неща са водещи зашо има такова огромно текучество и все не достигат хора? Зашо има десетки обяви за работа? А виждала ли е Ася какви са заплатите в лидл и като сравнява с техните заплати дали не мисли, че заплатите в нас са крайно мизерни?
За една приятелка питам, защото аз вече ще работя в друга верига.

Супер яка фирма, няма по-добра компания в България- високи заплати, фирмени бонуси, кола за ползване за лични нужди без ограничения. Даже не съм си и мечтала за такава работа!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Здравейте! Искам да изкажа своето възмущение от HR отдела в централата на БИЛЛА. Позицията беше по заместване в техния отдел. Интервюто беше дистанционно, но въпреки това беше изключително стресово и приведено изключително некомпетентно от девойките. Нямам думи да опиша възмущението си от факта, че не ми върнаха обратна връзка от интервюто, за която потвърдиха изрично!!!

Като работник в била 540.Имах шефка която се държеше одвратително с всички. Крещеше в магазина пред клиентите. Заплащането е под всякаква критика, 690лв чисто за какво бъхтиш, като куче. И те следят колко минути си в почивка, вземе да седиш повече случайно. С колегите проблеми нямаше, всеки помага. Но шефката ни Ивелина няма никакво отношение, не държи на персонала си. Случвало се е и да крещи на клиенти. Не бих препоръчала на никого да почва там. Има твърде много за разказване но само минах.

онзи селянин И. Илиев от централата още ли се изживява като голям шеф или го изгониха???