Office1Superstore /img/frontend/nomap.png"

Office1Superstore

Няма никакво отношение към служителите. От днес за утре ти прекратяват договора, независимо дали е срочен или изпитателен или те карат да си напишеш молба за напускане без дата и когато решат могат да те изгонят . Ако искате да се унижавате -това е вашето място. Адекватно обучение не получаваш! Обясняват се основни неща и започваш да си блъскаш главата и след това чакат резултат....Не препоръчвам!!!!

Обучение няма, бонуси също, колегите се държат ужасно. Ако желаете развитие не ви е там мястото. Не си губете времето.

Хора хе започвайте работа в Кооперация Панда/Office 1 Superstore.Изключително некоректни и работодателя и колегите.Един човек работи там много години и го изхвърлиха като мръсно коте.Спретнали му малък цирк/театър и го заплашили със съд дори,със скалъпени обвинения от ръководството изиграни добре от негов колега.Накарали го да подпише че напуска по взаимно съгласие и то на момента-от днес за днес ,без да работи 1 месец предизвестие и без да го изпратят на бюрото по труда за да получи 1 година 60 процента от трудовото си възнаграждение,което е негово право след толкова години на безсрочен постоянен трудов договор.Новоназначените ги карат да подписват молби без дати ,за доброволно напускане ,за да са подръка на ръководството когато реши и тях да ги шутира.Последните години с доста хора са постъпили по тази схема .Още нещо там работиш официално за 1400 и малко лв. на които те осигурават а на останалата сума която ти дават под масата не те осигуряват.Незнам докога НАП ще си затваря очите за такива очевадни порочни и корупционни схеми.

Не започвайте работа в тази фирма! Работя в фирмата от 2 години и вече ми се повдига от логото им!! Няма обучение, няма бонуси, няма и уважение към служителите! Неадекватно управление и постоянен натиск за предлагане на глупавите им промоций с прекалено надути цени. НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В КООПЕРАЦИЯ ПАНДА!!!!!!!!!!

здравейте, никога не започвайте работа в тази фирма, упралвнието е под всякаква критика, заплащането също, никой не те обучава, сам се справяш с всичко.

Бях за кратко в отдела за продажби. Супервайзора беше супер комплексирана,лигава,мазна и гнусна госпожа. неините задължения бяха да се кокоти с групичката и и когато баш шефката беше в стаята се правеше на строга. Исатината е,че през останалото време само се хвали с позицията и нищо повече.не искаше да ме обучава никой друг,само тя и накрая ме изхвърлиха. нищо не ми показа,нямаше желание.
чудя се как такава фирма може да си позволи човек като тая Ирина на такава позиция да излага цялата фирма и да пречи на колегите.не знам дали е още там,но явно мениджмънта не става след като супервайзорите са...

ТРУДОВ ДОГОВОР - НЕ! САМО ГРАЖДАНСКИ
РАБОТНО ВРЕМЕ - ОТ 9 ДО 6, НИЩО ЧЕ В ГРАЖДАНСКИЯ Д-Р РАБОТНО ВРЕМЕ НЕ ПИШЕ.
ОБЕДНА ПОЧИВКА - ПО УСМОТРЕНИЕ  НА ШЕФКАТА, МОЖЕ И ЦЯЛ ДЕН ДА НЕ ИЗЛЕЗЕШ ЗА ЕДНА ЦИГАРА :) :) :)
ШЕФКАТА - ПЕТЯ МИТОВА - СТАВА ЕДИНСТВЕНО ЗА ПРОДАВАЧКА НА КАРТОФИ НА ПАЗАРА! ЩЕ ТИ ОБЕСНЯВА КАК РАБОТИ ВЪВ ФИРМАТА ОТ 10 ГОДИНИ И ПОСТОЯННО ПОЛУЧАВА ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ПО-ДОБРЕ ПЛАТЕНИ РАБОТИ, НО МНОГО СИ ОБИЧАЛА РАБОТАТА ТУК И НИКОГА НЯМА ДА НАПУСНЕ!
ОООО ДА СИГУРНИ СМЕ, ЧЕ ТОВА Е ПРИЧИНАТА, ДА ТИ ДАВАТ ПО-ГОЛЯМА ЗАПЛАТА, А ТИ ДА НЕ ИСКАШ ДА ОТИДЕШ. ИЛИ МОЖЕ БИ Е ЗАЩОТО ПРОСТО ТЕЗИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА РАБОТА СА САМО В БОЛНИЯ И МОЗЪК. ВСЪЩНОСТ НЕ, ПРИЧИНАТА ДА СТОИ ТАМ, Е ЧЕ ВЕЧЕ СИ Е НАПРАВИЛА СХЕМИ ЗА ТОЧЕНЕ НА ПАРИ ОТ ФИРМАТА И ТУКА И Е НАЙ-ОФЕРТА :) :) :)
РАБОТАТА - СЛУЖИТЕЛИТЕ ПРОЗВЪНЯВАТ БАЗИ ДАННИ С КЛИЕНТИ НА VIVACOM. ЦЕЛТА ИМ Е ДА ПОДНОВЯВАТ ДОГОВОРИ ЗА УСЛУГИ И ДА ПРАВЯТ НОВИ АКТИВАЦИИ НА УСЛУГИ. ПРЕДЛАГАТ СЕ ПРОМОЦИИ, КОИТО, КОГАТО КЛИЕНТА ЧУЕ, ЗАПОЧВА ДА СЕ СМЕЕ ИЛИ ПРОСТО ДА ХРАНИ: КВА Е ТАЯ ПРОМОЦИЯ БЕ ИДИОТИ, В ТОВА НЯМА НИЩО НА ПРОМОЦИЯ :) :) :)
БАЗИТЕ ДАННИ - ПОЧТИ НЯМА ТАКИВА, НА МЕН МИ ДАДОХА БАЗА ДАННИ С 500 КЛИЕНТА ДА Я ЗВЪНЯ, ОКАЗА СЕ, ЧЕ 70% ОТ ТЕЗИ 500 КЛИЕНТА НЯМАТ УСЛУГИ И АЗ НЯМАМ ПРИЧИНА ДА ИМ СЕ ОБАЖДАМ НА ТЕЗИ ХОРА. ОСТАНАЛИТЕ 30% ОТ КЛИЕНТИТЕ МИ СЕ СМЯХА НА ПРОМОЦИИТЕ, КОИТО ПРЕДЛАГАХ :) :) :)
ЗАПЛАТА -  500ЛВ. + БОНУС
БОНУС - НАПРАВИ 200 ПОДНОВЯВАНИЯ + 15 НОВИ АКТИВАЦИИ И ЩЕ ПОЛУЧИШ ОКОЛО 200-250ЛВ БОНУС. НО ТЕЗИ ПОДНОВЯВАНИЯ ДА СА С ПОДПИС ОТ КЛИЕНТА. ХА ПОЗНАЙТЕ СЕГА С ВЪПРОСНИТЕ БАЗИ ДАННИ ДАЛИ УСПЯВАШ ДА СИ СТИГНЕШ ТАРГЕТА ХАХАХХАХАХАХАХ
НО ЗАЩО ТАРГЕТА Е ТАКЪВ ЩЕ ПОПИТАТЕ? ЕМИ ЗА ДА МОЖЕ ЦЕЛИЯ КОЛ ЦЕНТЪР КАТО НЕ СИ ХВАНЕ 200 ПОДНОВЯВАНИЯ НИКОЙ ДА НЕ ПОЛУЧИ ПАРИ ЗА БОНУС, НО КОГАТО ЦЕЛИЯ КОЛ ЦЕНТЪР ИМА ПО 100-150 ПОДНОВЯВАНИЯ ШЕФА ИЗКАРВА ПО 20-30ЛВ. НА БРОЙ ПОДНОВЯВАНЕ
ЕЛЕМЕНТАРНА СМЕТКА ПОКАЗВА, ЧЕ АКО 10 АГЕНТА НАПРАВЯТ ПО 100 ПОДНОВЯВАНИЯ ЗА 1 МЕСЕЦ, БОНУС НЯМА ДА ХВАНАТ, НО КАКВО ЩЕ СПЕЧЕЛИ ШЕФА ОТ ТЕХНИЯ ТРУД?
АМИ ЩЕ СПЕЧЕЛИ 10х100 ПОДНОВЯВАНИЯ. ТОЕСТ ШЕФА ИМА 1000 ПОДНОВЯВАНИЯ. ВИВАКОМ ЩЕ МУ ПЛАТЯТ ПО 20-30ЛВ НА 1БР. ПОДНОВЯВАНЕ, ЗАЩОТО ШЕФА ТАРГЕТ НЯМА.
ТОЕСТ 10 АГЕНТА ЩЕ ПОЛУЧАТ ОБЩО 0 ЛВ.
ШЕФА ЩЕ ПОЛУЧИ 1000 ПОДНОВЯВАНИЯ ПО 20-30ЛВ. ЗА БРОЙКА ПЛАТЕНИ ПАРИ ОТ ВИВАКОМ - РАВНО НА 20-30 ХИЛЯДИ ЛЕВА!!!
ХАХАХАХАХ ПРИЯТНА РАБОТА ВИ ПОЖЕЛАВАМ КОЛЕГИ И ДАЙ БОЖЕ ПОВЕЧЕ ПОДНОВЯВАНИЯ НА Д-РИ ДА ПРАВИТЕ, ЗА ДА Е ДОБРЕ ШЕФА, ЧЕ И ТОЙ Е ЧОВЕК И ТОЙ ТРЯБВА ДА ЯДЕ И ДА ИМА ПАРИ ЗА БЕНЗИН НА ЯГУАРА И С КЛАСАТА, КОИТО ИМА :) :) :)
И НАЙ-ЗАБАВНАТА ЧАСТ- ВЪПРОСНАТА ПРОДАВАЧКА НА КАРТОФИ - ПЕТЯ МИТОВА -ШЕФКАТА - НА ВСЯКО СЪБРАНИЕ ПЛАШИ АГЕНТИТЕ СЪС: ВРЪЧВАМ ВИ МОЛБА ЗА НАПУСКАНЕ И СЕ МАХАЙТЕ ОТ ТУК, НЕ МИ ПУКА ЗА НИКОЙ ОТ ВАС. А АЗ КАТО НАПУСНАХ Я ГОНИХ ИЗ ОФИСА И ВИКАХ: ПЕТЯ ДАЙ МОЛБАТА ИСКАМ ДА НАПУСНА, А ТЯ БЯГА ИЗ ОФИСА И ВИКА: НЯМА МОЛБА ТРЪГВАЙ СИ, НЯМА МОЛБА :) :) :)
Е КАТО НЯМА МОЛБА, ТОГАВА КВО МИ ПЛАШИШ АГЕНТИТЕ С МОЛБАТА ЗА НАПУСКАНЕ БЕ МАЛОУМНИЦЕ! Я ВЪРВИ НА ПАЗАРА, ЧЕ СЕРГИЯТА С КАРТОФИ ТЕ ЧАКА :)
ААА НЕ! ПО-СМЕШНОТО - ТАЯ МАЛОУМНИЦА ЕЖЕДНЕВНО ВИ ПЛАШИ С ДИСЦИПЛАНАРНИ УВОЛНЕНИЯ ХАХАХАХАХ Е КАК ДИСЦИПЛИНАРНО КАТО НИЕ СМЕ НА ГРАЖДАНСКИ Д-Р МА! ТОЛКОВА ЛИ СИ ПРОСТА НАИСТИНА? КАЖИ СИ! АХАХАХХАХА
НЕ РАБОТЕТЕ В ТАЗИ ФИРМА, НЯМА СМИСЪЛ! :) :) :)
А МЕН МЕ УВОНИХА, ЗАЩОТО ЗА ПОСЛЕНИЯ МЕСЕЦ СЪМ ИМАЛ МАЛКО ПОДНОВЯВАНИЯ. АЗ ПОМОЛИХ ДА ВИДЯ РЕЗУЛТАТИ НА ДРУГИТЕ КОЛЕГИ, ЗАЩОТО НЕ МИСЛЕХ, ЧЕ МОИТЕ РЕЗУЛТАТИ СА МНОГО ПО-НИСКИ ОТ НА ДРУГИТЕ КОЛЕГИ, А ПЪК САМО МЕН УВОЛНВЯТ. ОКАЗА СЕ, ЧЕ МОИТЕ РЕЗУЛТАТИ ЗА ВЪПРОСНИЯ МЕСЕЦ ДАЖЕ НЕ СА НАЙ-НИСКИТЕ,  ИМАШЕ КОЛЕГИ С ПО-СЛАБИ РЕЗУЛТИТЕ. КАТО ПИТАХ ПЕТЯ МИТОВА - ТЯ КАЗА: ДА АМА АЗ НЕ ТЕ ХАРЕСВАМ ВЛАДИ, УВОЛНЕН СИ! АХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХ

Здравейте нс всички и благодаря за отговорите ви!
Подадох жалба в инспекцията по труда и описах как стоят нещата.На следващия ден ми звъннаха да си взема парите-така очакваните 400 лева.Аз обаче не отмених жалбата,защото оплакванията ми дефакто не бяха относно дамо неизплатеното възнаграждение.От инспекцията ми казаха,че проверка е минала(това беше онзи ден)та ще чакам отговора с нередностите,които са открили.А иначе е така,работодателите са много опитни в тази част,а пък ние те първа навлизаме.България иска младите си хора,но за съжаление не виждам каква е перспективата ни,ако сме тук.

Здравей,
Прочети тази част от по горната страница.
  Не ми платиха след като прекратихме трудовия договор!?
Там е описано по подробно, но държавните съдия изпълнители - не вършат работа за разлика от частните. Заради разликата хонорар/заплата.
Успех, дори да са ти подписали ведомостите не се отказвай! Намери си нова работа, а тези не ги оставяй докато не си платят.

Уважаема Силвия,
За съжаление и аз съм попадал на некоректни работодатели, но аз съм на 35 години, и за моя опит мога да ти кажа следното :
Никога ама никога не ходи на работа без договор, ако ти се случи нещо, никой няма да поеме отговорност за теб, независимо колко си впечатлена , че са те одобрили точно теб.
Повечето работодатели наемат млади хора, които не са наясно с отношенията работодател - служител, и не си четат договорите. Никога не се съгласявай  да оставаш повече часове от онези, които ти пише в договора. Също така освен договор - трябва да ти дадат и длъжностна характеристика, която да остане за теб, а не да ти я приберат, след като я подпишеш.
Законите в тази страна са направени в интерес на работодателите, и понеже вече будалите взеха да свършват  работодателите все по - трудно намират наивници, които да вадят заплатите на всички останали назначени роднини и връзкари, които трябва да са на заплата при някого, но не стават за нищо. И каквото и да ти обещаят по време на интервюто - поискай да го видиш в писмен вид, когато си подпишеш договора.