Европът https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

Не знам просто как да опиша тази фирма....Започнах работа като Диспечер. Идавах с голямо удоволствие на работа, като изключим мизерната обстановка на работното място. Самия офис е гараж - няма санитарен възел, няма нищо...само се води "ОФИС". Мина се почти година. Рекорд за офиса - за една година аз съм четвъртата служителка на тази длъжност. Направиха ме на непълно работно време - 4 часа, защото намаляла работата. След няма и два месеца идва въпросната Г-жа Костова и ми връчва заповед за непълно работно време на 2 часа...Преди това ме караха да обикалям фирмите като търговски представител. Отказах и ми казаха да си пусна молбата за напускане...Незнайно защо след като аз не искам да напускам. Другия вариант бил дисциплинарно уволнение, за това че аз не изпълнявам длъността търговски представител, на която дори не съм назначена. В тази фирма не уволняват! Принуждават те да напуснеш! Глобяват те за най-дребното. Просто нямам думи...!

Татяна Колева
4 октомври в 17: 17 Sofia
Време за размисъл..... трябва да гласува ме.

ВИЖТЕ КАКВИ НЕГРАМОТНИ НАЧАЛНИЦИ ИМАМЕ!

Преди 1 месец някъде имаше обява за работа за позицията "административен сътрудник" в тази фирма и по-точно за офиса й близо до Брезовско шосе.На интервюто се оказа,че предвидливо са премълчали,че става въпрос за товаро-разтоварач,който на ръка трябва да товари и разтоварва кашони и интервюиращата каза "изглеждаш яко момче,ще се справиш",ама не беше познала и,че се работи 4 часа от 6 до 10 сутринта т.е сутрин задължително трябва да ходиш на работа или с такси,или със собствен автомобил.Некоректни от вратата както се казва.

Напълно съм съгласна с всичко написано от бивши колеги! Всеки се прави на шеф и иска по хиляда неща от един служител за някакви си мизерни 340 лева. 340 в най-добрия случай. Гледат да те глобяват за всяка простотия...Свидят им се пари даже и да си поддържат офисите. Няма да ви описвам в какъв офис се намирам, защото ме е срам. За жалост нямам голям избор в малкия град и се налага да ги търпя.. Никакво уважение към служителите, само гледат да те ядосват и те принуждават да напуснеш. Не знам имало ли е случай на уволнение в тази фирма, по принцип колегите сами напускат. Просто не правете грешката да работите за тях!

ХОРА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ В ТАЗИ ФИРМА ОСВЕН АКО НЕ ЯДЕТЕ СОЛ, ПАРИ? НИКАКВИ 400ЛВ ДАЖЕ НЕ МОГАТ ДА СЕ ДОКАРАТ В МЕСЕЦА, А БАЧКАШ АЛА ЕКОНТ ИЛИ ЛЕО ЕКСПРЕС, МНОГО ОДРЪЖКИ, КОЛИТЕ НЕ СА ЗАМЕРЕНИ ПРАВИЛНО, ВСИЧКИ АВТОМОБИЛИ СА С НАЙ-ГОЛЕМИТЕ БАЗИ И С НАЙ-МАЛКИТЕ ДВИГАТЕЛИ, ОТ ТАМ ИДВА ПРЕРАЗХОДА, ИМА ЕДИН ВЕНЦИСЛАВ ОТ ХАСКОВО, КОЙТО СЕ ЯВЯВА НЯКАКЪВ ШЕФ НА ТРАНСПОРТА, АБСОЛЮТЕН ТЪПАК И ГЛУПАК, СПОРЕД НЕГОВИТЕ ДУМИ НИКЪДЕ НЕ ДАВАТ ПОВЕЧЕ ОТ 300ЛВ И НАПРАВО МОЖЕ ДА ПАДНЕТЕ ОТ СМЯХ, ШУРОБАДЖАНАЩИНА ЕДНИ ВЗИМАТ 1000+ ЗАПЛАТИ, А СА КРАЙНО МАЛОУМНИ, ДРУГИ СА НА МИНИМАЛНА 340ЛВ!!!!!!!! ПЪЛНА ПАРОДИЯ

Какво да кажа мили хора? Разочарован съм, че имах желание да започна във фирмата, но след като разбрах как стоят нещата се отказах да продължа. Работих 2 дни подадох документите си, но доста бързо разбрах че мястото ми не е там. Разбрах че има много одръжки за какво ли не,забавяне на заплатите некоректност, без колегиалност и т.н. Когато им казах че се отказвам нещата се обърнаха на 360 градуса и започнаха викове и красъци. Сега даже не мога и да си взема обратно трудовата книжка и документите обратно, защото се правят на разсеяни. Много внимавайте когато кандидаствате за дадено място. Общо взето фирмата живее от глобите на служители и куриери, никаква организация ,няма колегиалност. Лека работа на всички

Безнадежден случай! Не си губете времето да кандидатствате за работа там. Тъпи селяндури- "управители" (по дрехите ги посрещаш- по акъла им кзваш- Чао! ) Боже опази!

Вие трябва да сте луд или с голям....... за да работите за Костова.Няма да повярвате каквото и да да ви разкажа а повярвайте много има за разказване.Има един тулуп Наталия тя коли тя беси лошото е че е пълен олигофрен и то от най гадните .Когато турски ТИР ни натисна в мантинелата и се обадих интересуваше я само как е буса за нас въобще не попита буса та буса добре че нищо му нямаше на буса иначе щеше да се побърка .Затова и напуснах не ги интересува как си буса е по важен.Иначе за драскотина и си аут.Работата се състои основно в УДРЪЖКИ УДРЪЖКИ И ПАК УДРЪЖКИ ТОВА Е ОСНОВНОТО!За гориво за закъснение нищо че е ЗИМА .Два пъти спахме в буса при -15/-18 градуса защото пътищата са затворени.ПАРИ НЯМА ТАМ!!!!!!!

СИНА МИ РАБОТИ ПРИ ТЯХ 1 ДЕН ОТ СУТРИНТА 8 ЧАСА ДО 24 ЧАСА ПРЕЗ НОЩА И СЕГА НЕ МУ ВРЪЩАТ И ДОКУМЕНТИТЕ БАРАБАР С ТРУДОВАТА КНИЖКА , ТОВА СА ПЪЛНИ МИЗЕРНИЦИ ЩЕ СЕ ЗАТРИЯТ КАТО ФИРМА

Работих преди години в тази фирма и честно казано незнаех, че е жива още. Тя тази фирма сама се водеше към фалита преди години от поведение към служители и клиенти. Като чета от предходния коментар явно доста са драпали да останат фирма щом през 2013г ги има още. Не и помня името на собственичката от Пловдив, но да вземе да си стяга багажа май отдавна хора като нея не трябваше да останат в България! Поздрави на всички колеги от фирмата и един съвет не давайте да ви мачкат така..... горе главата!