ING /img/frontend/nomap.png"

Гери, първото което искам да ти кажа аз съм бивш служител на компанията, но напуснах не заради нещо друго, а просто ми дойде по-добро предложение, компанията, а не фирмата както се изразяват някои тук е най-добраата в бранша. Второ за господин Боев нямам наблюдения, но моят съвет е да отидеш на Дондуков 47 - Агенция Сердика на компанията, търси Емилия Трухчева, поговорете, че се интересуваш от работа поговорете и си прецени, но в тази Агенция работят наистина най-добрите консултанти и мениджъри в компанията и им прати специални поздрави от мен. ING е прекрасна компания с име и традиции това, че някои хора не са си чели договорите преди да ги подпишат и не са попитали за тези условия си е техен проблем. Вярвай ми няма да сгрешиш ако се присъединиш към ING Агенция Сердика.

Хора, моля ви не връщайте пари на тази измислена фирма за събиране на вземания!!!
Никой няма право да се обажда на близките ни по телефона, да ги заплашва, да изпраща писма до клиенти, които са прекратили договорите си и да изисква незабавно плащане, да звъни на съседите ни и да ни изкарва престъпници пред тях!!! Дори ING неможе да си търси обратно парите, защото клаузата в договора противоречи на закона!
Никой от колегите, които са отказали да платят, до сега не е осъден, аз поне не познавам такъв, а смея да твърдя, че познавам голяма част от бившите вече колеги от цялата страна.
Тези които са заявили категорично, че няма да платят, повече не ги търсят. Защо ли???

кандидатствах по обявата за мениджър екип в ING и днес ми се обади господин Димитър Боев с предложение за среща и интервю, което беше насрочил за 11ч. Въпреки, че е в работно време и аз отбелязах това той едва ли не ми заповяда, казвайки ми, че ще ме чака утре 08/11/2011 на интервю. Прочетох тук всички мнения, включително и на жената кандидатствала за същата позиция....Потресена съм!! Нясой познава ли този Димитър боев, който на всичкото отгоре ми каза да го търся само на личния му мобилен телефон, а се обади от някакъв служебен. Останах доста учудена. Ако всички шефове си раздават така личните телефони, не знам. Моля, кажете ми някой познава л итози господин, какъв е и що е и струва ли си да ходя на интервю утре??? Вярно ли е вс това, което са написали останалите в коментарите си??? Благодаря!!

Работих в тази компания почти 3 години и бях доволна от условията на работа и от мениджмънта.Принудиха ме да напусна с непозволени средства и натиск,но сега се радвам,че не работя там защото всички които сме работили от моя екип сме подложени на невероятен рекет от някаква фирма с която компанията има договор за събиране на негативни вземания.Безспокояьт ни по телефона и не само нас а и нашите близки,родители,баби,сестри,което е абсолютно недопустимо и против всякакви правила инорми!Откъде тази фирма ЕОС има личните телефони на хора, които не са работили в компанията,но са в близка родствена връзка с нас??Това не е ли нарушение на закона за Защита на личните данни?Всеки от нас е попълвал декларация за конфеденциалност,което беше и основен принцип  на компанията.Сега се оказва,че този принцип е брутално  нарушен и аз не смятам,че това не  трябва да остане ненанакзуемо!
Какво се случва в тази компания не зная,но нещата явно не вървят никак добре и ако няма наистина договор между нея и тази ЕОС би трябвало да ги подведат под съдебна отговорност за подронване авторитета и имиджа на компанията!Но ,това не се случва вече повече от година,което ме кара да мисля,че има договорености между тях,които са в разрез с българското законодателство!
Искрено съжалявам,че след напускането на Христос Кациос започнаха безобразия по български модел и безнаказано!!Жалко за иначе високият международен  рейтинг на компанията!

Аз също съм от бившите служители и естествено като такъв имам да връщам комисиони. Неприятното в ситуацията е, че ми от въпросната наета фирма, ми отказват каквата и да е било информация на хартиен носител. Т.е. очакват да им преведа някаква сума, само защото са ми се обадили по телефона. Е това не го разбирам. На всичкото отгоре при последния ни разговор, на който аз категорично заявих, че докато не получа черно на бяло какво и защо го искат от мен, пари няма да им преведа, ми затвориха телефона. Е аз с какво мнение да остана? Дали пробват там, където мине номерът (както се казва) или и аз вече не знам?

Здравейти! Някой може ли да ми даде повече информация за агенцията във Враца - колектив, професионализъм, ръководство?

Здравейте и от мен...и на мен ми звънна госпожа Йорданова,започна с това,че ме е чула как съм се държала с нейните служители,които от 6 месеца ни звънят и ми прилагат психологични атаки.Няма да навлизам в обяснения.Ще Ви помоля...нека се обединим и да си търсим правата...Това,което става е пълно безумие!

Аз съм бивш консултант и напуснах ING, защото исках да получавам нещо сигурно, макар и по-малко. Като консултант си докарвах повече от приличен доход, обаче жена ми остана без работа и вече предпочитам на 5-то число да ме чака сигурна заплата.
На мен също ми отпаднаха няколко договора и сега връщам пари. Честно казано, трябва да призная, че мениджърът на агенцията ме предупреди още в началото като подписвах за консултант, че комисионът е авансов и става окончателен когато застраховката изкара 3 години. Пише го и в договора. Не ми е приятно, че сега връщам пари, но не мога да си кривя душата, че не съм знаел за трите години. Ясно е, че клиентите ни плащат комисиона и ако спрат да си плащат няма откъде да дойдат пари. Комисионът е доста висок точно защото е авансов. Големи хора сме и знаем, че човек като взема пари в аванс, трябва да осигури нещо да се случи, а именно - клиентът да си плаща застраховката.
И на мен ми звъняха от агенцията за парите. Проблемът за мен е, че госпожата изобщо не можа да ми обясни точно кой договор ми е отпаднал и как се получава сумата. Затова взех, че се обадих в ING и си поисках разпечатка по кой договор какво дължа. Направиха ми я, получих я по пощата и си сверих сумите. Сега плащам по 50 лева на месец на агенцията и лека-полека ще приключа с това. Предпочитам да платя и да не ми звънят по никое време. А иначе стискам палци клиентите ми да си плащат, за да не ми отпадат още договори.
Успех на всички!

Моля някой от бившите служители да ми каже дали е успял да излезе от тази нелепа ситуация без да връща пари на тази компания. Също така има ли някой, който да е получил официални документи от ING в които ясно и точно да е опоменато на какво основание и кои член от договора съгласно кодекса на труда те искат тези пари да се върнат, някой да се е допитал до адвокат?
Благодаря ви предварително, хубав ден!

Изключително опасно е да се работи в тази компания! Има вероятност да плащате след това до живот! Не се подлъгвайте от невероятните суми, за които ви се говори в началото, защото после ще ги връщате в троен размер! И да не говорим за сладкодумната Минева, която е способна да ви разчлени до кости в определен момент. Бягайте от там час по-скоро!