SDI Group Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Работата е много трудна и отговорна.Подписват се документи с много големи отговорности,за които служителят,който си постави посдписът лично отговаря и материално-ако някой си мисли,че се седи на стол и се клатят крака цял ден-греши!!!!!!Заплащането е нищожно дори и с бонусите им-да се спукаш от работа,едва докарваш 650лв.Отпуските са прецакани-пишат ти 3 използвани,а си ползвал 2 дни.При това може да се ползва отпуска когато те преценят-в никой случай на празници,че тогава работата е най-много.Не се заплащат двойно нито празници,нито извънреден труд.Има постоянно текучество на персонал заради малкото пари и многото натоварване.На всичко отгоре като започнеш работа те карат да подпишеш документ,че половина година няма да напускаш, инъче си глобен 500лв.Постоянно има глоби,не ги е грижа за персоналът,а единствено за клиентът.Никакви коледни бонуси не дават никога.Разочарование голямо честно казано.Големи са,но само на реклама.

Назначени са менажери ,които не .уважават и се държат отвратително със своите подчинени.става въпрос за град Пловдив.Докато не се назначат компетенти ръководители ,ще има голямо текучество на кадри.

Прекалено много изискват, а прекалено малко дават насреща. Не работи така системата!

В Плевен дундарестата мениджърка Трайка се загради с подчинени нищо незнаещи и нежелаещи но с претенции девойки. За повечето SDI е спасението след продължителна безработица и на 420 лв са доволни. Скоро читави хора по офисите няма да останат.

Не знам кой луд би пожелал да работи там аз наскоро напуснах и не пожелаха да ми платят заработеното било за липси на билети които висят в този офис още от преди да науча за СДИ.Уж били удържали и на предната колежка която напусна но въведени билети за уж удържаната сума нямаше! Най-скапаната фирма с отвратително държание от страна на шефовете.

Кой не познава палавата разгонена колежка Цвети от офис Русе град Плевен. Крие се като мишка от котка(женицата от мъжа си).:-) :-) :-).

Поредната шуробаджанащина в Плевен. Назначава се човек БЕЗ обява, конкурс или интервю, но важното е че е човек на мениджърите. Успех.

Като чета мненията на "колегите" преди мен и се чудя : за тази работа какво заплащане очакват? Не е нито тежка работата, нито сложна като материя, според труда, който се извършва от служителите заплащането е добро за страната, който желае повече пари просто да не започва в SDI, нека ходи да продава сирене или да сервира по масите, вместо после само да плюе фирмата. Вярно е, че не се осигурява на това, което се получава, но в коя ли фирма в България вече има чисти осигуровки? Има изградена добра бонус система и АКО служителят е достатъчно кадърен, компетентен и мотивиран може да си изкарва допълнително доста добри пари. Управлението на местно ниво е много добро, винаги когато звъннеш в централен офис колегите ти помагат, обясняват и напътстват. Мениджърът си върши много добре задълженията и винаги е добронамерен към всеки служител.
Лошото според мен е, че няма къде да се реализира човек, няма къде да израства, винаги си остава на нивото продавач-консултант, но като един старт в този бранш фирмата си е много добра. Който не му харесва просто да напусне, вместо да мишкува и да хленчи ...

Здравейте!

Прочетох внимателно мненията на всеки един от вас и това, което мога да кажа от малкия си опит придобит там, е че Ви подкрепям с две ръце и съм напълно съгласна с повечето от вас.
Вярно е, че работата е натоварена и отговорна и не е за всеки. Ако предлагаха по-добри условия за работа може би нямаше да напускат постоянно хората и да вземат кой да е, без значение от образованието му, само и само да има кой да работи. Аз в началото, когато започвах работа имах голямо желание и бях амбицирана, но малко след като започнах и всичко това се срина.
Имат прекалено много претенции и изисквания, но няма на какво отгоре да ги имат и не предлагат нищо в замяна. Указанията им са пълни с правописни грешки.
Няма с какво да задържат служителите си там и да ги амбицират за работа, те им убиват желанието сами, вместо да е обратното с ниските заплати, глоби за щяло и нещяло и със смешните бонуси, с които се опитват да ги спечелят.
От обучението не мога да се оплача, макар че нямаше много време, защото даваха зор, а в крайна сметка никой не се е родил научен и всеки знае, че това нещо изисква време докато се приспособиш. Но тях това не ги интересуваше, все пак знаят само да ИСКАТ. Но всеки знае, че в този живот за да получиш, трябва да дадеш. Е, те не бяха на този принцип и там им е грешката, затова и ще продължават да губят много ценни и качествени хора. Да не говорим, че и за най-малката грешка веднага се мърмореше и се мрънкаше и се правят забележки. Очевидно, за да работиш там трябва да си БЕЗГРЕШЕН.
Мен лично много бързо успяха да ме разочароват и затова сега съм си подала и предизвестието.
За съжаление, аз нямах този късмет като някои от вас тук, които са стигнали само до интервюто. Аз го преминах и работих 2 месеца.
За всички, които мислят да започват работа там ще кажа само едно - не правете тази грешка, не си заслужава. По-добре се хванете някъде да продавате сирене в някой магазин за повече пари (и без това в SDI си на позиция продавач-консултант). Надявам се да съм помогнала. УСПЕХ! :)

А принципно обучението къде се провежда ... в някой от офисите или в специална зала ?