Глобал Маркетс ООД /img/frontend/nomap.png"

Глобал Маркетс ООД

Рокфелер , приятелю , трябва пак да се повтарям , ти си този,който твърди че знае всичко , но се оказва обратното ..... А, защо хората не са споделили колко взимат и кога са взели, явно са преценили , че ти не си човекът на когото могат да кажат , а това драги ,  се нарича със една дума доверие.
И извинявай, искам да те поправя не се връща само след години, връща се и веднага.
Моята съвест е чиста , а твоята ...... ? А, и знаеш ли каквото и да пишеш , каквото и да кажеш , хората знаят истината ....

ко да ви кажа Работа е интересна макар че няма много двивжение рабоата е по телефон .. като доидох на интев казаха ми как седят нещата - които бачка има пари които не Няма ... Издразни ме че нямаше тьрдо но и тук сега нямаше мн работа вупреки че беше в началото на сезона пук и не ми се бачкаше за по някви заведения по цял ден за 500 лежа .... Изиграха го коректно макар и малко по кусно от деня за заплаштане .. екипа е от млади хора като мен гомеи Лица хаха .. Пробвах се изкарах кинти и имам уговорка пак да се вьрна ако са коректни пак Аз не сьм мранкало и като се хвана с нещо го правя !

Бачках в фирмата за малко - Готин екип Готини хора .... Само дето ми забавиха плаштането но не беше много малко ме издразни де. Макар че ми обясниха защо е станало и мн професионално ме извикаха насаме Коректетни са  .Ама сме в БГ и няма как да не става . Уча икономика и за почти месец и половина научих доста рабират от Борса хората, макар че се намират трудно клиенти ама така е в БГ "бизнес елита" неее е ама изобщо запознат. имам прятелче в Германия и там е развито ама тук е тегавоооооо ... Искам да питам как е в София щото искам да се местя да живея там ?????

Добър ден!
Мнение за 25/7-годишни мениджъри няма да изразявам, макар да имам някакво по въпроса. Считам го за офтопик. Колко може да забогатееш като брокер там също. На теория невъзможни неща няма.
Бях двукратно на интервю преди седмица. Какво ми направи впечатление и защо считам времето си за изгубено, а обявата за подвеждаща.
1) В обявата им (с три звездички) в ''джобс.беге'' бе упоменато "административен персонал". Имаше и доста глупави грешки от типа на "обучимЕ'', които обикновено ме отказват. Много общо бе написана, с извод "подходяща за всеки". Умишлено от студент, до човек, който би желал да смени сферата си на работа. Това добре, но.
2) Офиса се намира доста далеч. Аз имам личен автомобил, но се огледах за спирки какви да е на транспорт наблизо, какво да е друго.. Тц. За клиентите може и да е удобно, но е "в нищото". В такава ситуация, уважаващите себе си печеливши компании осигуряват транспорт.
3) Интервюто бе пародия. Изключително общи въпроси, въобще не ме попитаха за каква да е конкретна заемана позиция от мен дори.. ей така, за да стане ясно, че CV-то ми отговаря на реалността. Останах с категоричното впечатление, че човека не ми бе погледнал биографията въобще, а нямаше и копие пред себе си (видимо). Не прави добро впечатление това. Около 10 минути общо бе интервюто, завърши с въпрос "каква заплата очаквате?" Отговорих, цитирайки последната си такава(коректно), която по моя преценка е съвсем разумна за стартова в сферата, освен всичко друго. Последва отговор "добре, идеално" и "ако сте одобрен ще Ви потърсим". "Докога?", "До два дни". Толкова.
4) Обадиха ми се ден по-късно, че съм одобрен за "интервю-обучение", докато попитам какво ще рече това, разговора бе приключил. В последния момент прегледах наст. сайт, но реших да рискувам.. И сгреших.:) Започна със закъснение, непрофесионално изнесена, обща презентация. Общо бяхме 10-на души. Големи думи какви пари би могъл да направиш, ако затвориш еди-колко-си-клиента, пример с някакъв колега, който се появи отнякъде и каза "да, аз за последните 6 месеца съм затворил..." и т.н. Това при положение, че всички присъстващи там, очевидно нямахме опит в сферата, което казахме и в началото.
5) Твърда заплата? Нула лева, точно така. Осигурен транспорт? "Не, няма такъв, но все пак сме в София". Изискване за униформа (очаквано), костюм с вратовръзка за мъжете. Осигурена ли е такава? Не.
6) Обучението трае един месец. Заплатено ли е? Не съвсем. Получаваш по xx лв (двуцифрена сума, наполовина спрямо най-малката трицифрена) на уредена среща с клиент. Клиенти, на които ще се обаждаш по време на самото обучение от база данни.
Извод? За да работиш там, трябва или да си 18-19 годишно хлапе, което да повярва сляпо на големите думи (посетете презентация и ще се уверите сами; а не е да съм бил на една в живота си)) или да имаш наистина сериозни предварителни планове за кариера като брокер. Как точно би попаднал на обявата им с друго заглавие тогава, отделен въпрос. Трябва да имаш желание да инвестираш доста време (от 8:30 до 18:00, делнични дни) и парите за гориво, храна и прочие поне в рамките на месец. Същевременно да не получиш заплата. Аз лично не съм склонен. Силно се съмнявам повечето от кандидастващите по обявата им да са, затова реших да пиша тук, седмица по-късно.
П.П.: И други по-дребни нещица ми направиха неприятно впечатление, но няма да ги обсъждам. Все индикиращи голяма компетентност, без покритие, липса.
Успех!

а поожението на фирмата в София какво е?

Здравей те всички ,
много пъти съм казвала мнение за тази фирма , но след като напуснах завинаги позволете ми да се изкажа отново
На Ръководството , на колегите - УВАЖАВАм ВИ УЖАСНО МНОГО , ЦЕНЯ ВИ И ВИНАГИ ЩЕ ИМАТЕ МОЯТА ПОДКРЕПА ЗА ВСИЧКО ! Всеки един от вас намери място в сърцето ми и ще остане там за винаги ! В тази фирма научих много , и ще го използвам за напред  - Благодаря още веднъж за шанса , който ми бе даден !
А на всички бъдещи колеги - не четете това което се пише , отидете и се обедете сами за какво ви говоря !

Не заблуждавам никой Рокфелер, истината е една,трябва да ти напомня,че точно ти, който си наясно със положението на офиса ( ТОВА СА ТВОИ ДУМИ )би трябвало да си наясно и със причините за забавянето относно заплащането.Що се отнася до упоменатите суми , ти как мислиш защо хората не са казали на всеослушание .Това би станало ясно и на малко дете.Мога да попитам ,  дали ще мога да спомена имената им, но след като ,ти не си разбрал , значи не искат други да разбират , защо отговори си сам.....Аз винаги говоря със факти , дали на някой му изнася или не ,това си е негов проблем. А, ти повярвай ми си последният човек ,който може да ми дава съвети ,защото моята съвест е чиста и ще те поправя , връща се не само след години , при някой е веднага .....Така,че не лъжа и не заблуждавам никого, но във едно си прав ,хората сами ще преценят . .... И най вече тези които продължават да работят  , независимо от всички тези писания тука .....
                     Попътен вятър ......

работя във офиса на фирмата във Варна, вече повече от 4 месеца и съм доволен от това което правя и получавам, сега някой ще попита какво правя и какво получавам, елементарно, същото което и всички останали. Звъня по телефона и се опитвам да намеря клиенти, да трудно е, никой не казва, че лесно но втория месец привлякох трима клиента и наистина от заплатата, която получих останах доволен. До колкото разбирам, от мениджърите и от нас тези които звъним на телефоните се иска всеки месец да имаме по един нов клиент (желая го на всеки). Това което най-вече искам да кажа е, че заплата от над хиляда може да се направи и да си я получи всеки (поне така мисля, аз си я получих), а ако някой не си е получил парите нека да се обади на този телефон 0882334884 това е един от собствениците на фирмата.

''Дръзката'' доста съм наясно с положението, което се получи във Варненският офис, и съм на ясно че никой не е получил суми от рода на 1400-1500лв !!!!!
Недей да заблуждаваш хората !!!!
Това което пишеш отностно моите коментари не е много на място, или не разбираш какво имам в предвид или просто така ти изнася (позната политика на фирмата) ..
А на твоят коментар бих казал :
Да черниш някого е едно, а да казваш истината и да спестяваш заблужденията на хората е съвсем друго.
Щом си позволи да ме наречеш приятел, аз ще си позволя да ти дам един безплатен съвет, да не съжаляваш след години - всичко се връща на този свят, не мисли че когато правиш мръсно на хората това няма да ти се отрази, дали са коректни ГМ, дали не, нека просто всеки да има едно на ум ...
Попътен бриз ти пожелавам аз !

Здравей и на теб ТАЙНА, искам да ти напиша , аз не съм измислена, аз дишам, значи съществувам и не пиша тук за да вдигам рейтинга на когото и да е .Защо ли ? Защото е достатъчно само да се погледнат финансовите успехи на компанията ,които са публично изнесени и които сами говорят за себе си. Би трябвало тези,които се интересуват наистина от компанията да погледнат и тях. А , що се отнася до 25- 26 годишните мениджъри, за които си писала е много погрешно мислене. Защото  според теб излиза че , хората,които завършват Висшето си Образование не са достатъчно подготвени и специализирани,  за да заемат ръководни позиции и тези 4 години във даден УНИВЕРСИТЕТ са били напразни. И ние като компания трябва да чакаме да станат на по 40 години за да им гласуваме доверие , според твоите приказки и тогава да им дадем шанс за изява. Е  ,  ето  ЗАЩО МЛАДИТЕ ХОРА ЗАМИНАВАТ ИЗВЪН БЪЛГАРИЯ , точно поради такова мислене като твоето  и после се чудим как да си ги върнем. ГЛОБАЛ МАРКЕРТС е една от компаниите,която  протяга ръка, вярва  и дава шанс , точно на младите хора , да намерят себе си , да се реализират , стига да осъзнаят,че финансовата сфера е тази,във която искат да се развиват.
Време е да си промениш мисленето , Тайна и да си отвориш сърцето и към  младите хора , те са бъдещето  и ние сме длъжни да им подадем ръка......
Всичко Хубаво на теб с пожелание да се пренастроеш по бързо....