Web Ground /img/frontend/nomap.png"

Ima si pravi ima si krivi....

Според мен е въпрос на гледна точка, аз работя там и за сега съм доволен . Уча нови неща, заплатата ми е средна(за сега е ок), повечето колеги са страшни пичове, работното време е твърдо, офиса е в центъра... И така не мисля да се махам за сега, че има много по-добри оферти е истина, че понякога отделите за продажби и маркетинг ни побъркват с неадекватните си решения също е факт. Както обичам да казвам всеки сам си решава... Успех на махналите се от там и успех на мен :) за сега съм там.

ти последния, много на чест го удари! а къде ти е името?!не за друго, а за честта! ххахахахххаа!!!! А за уеб граунд - малка нещастна фирмичка! само седя и и гледам сеира да видя кога ще се издъни! когато не уважаваш хората които работят за теб и те спират да уважават! ей тва е осномният проблем там. на никой не му пука за нещата, всеки си е хванал крайчето на баницата, ръфа си го кротичко и чака да види до кога. а докогато е - до момента, в който прозре, че може или е по-кадърен, за да остави някви недораснали претенции да му скачат по главата и си тръгне. Остават само онези - дето никъде не биха ги взели! та уеб граудн - не само да си забравиш името от бедност, ми и да не можеш си спомниш как се работи в професионална среда след това! най-лошото че каквото е отношението вътре, такова е и към клиентите!

Hora, ne vi pravi 4est da obijdate opredeleni lichnosti i da se kriete zad anonimnost. Ako ste tolkova iadosani, za6to ne kazvate ne6tata v ochite na konkretniat chovek. P.S. Az sum nastoiasht slujitel i na men ne mi haresvat niakoi ne6ta, no za sega sum izbral da ostana. Ne znam do koga, no za sega sum v WG(z).

Evala man. tova deto go pi6e6 zvu4i dosta istinsko za WG(otnasia se za posledniat komentar) Samo ne mi haresva tvoeto opredeleni -Nekadurnici, moje6 da si spesti6 opredelenieto, ne mislia 4e e pravilno da postavia6 opredelenie varhu horata. Inache situaciata e mnogo stranna tam.

Мога да кажа много хубави и много лоши неща за нея. Само че хубавите са за миналото, а лошите за настоящето. В момента там работят 50% пълни некадърници и 50% професионалисти. Проблема е, че професионалистите вършат работата на некадърниците, трабва да ги убочават и да им оправят бакиите, но за сметка на това получават дори по - ниски заплати от тях! Пожелавам ви успех, но мога да кажа, че до 3-4 месеца ще има само 100% некадърници и Ламби ( момче с болни амбиции да направи нещо "добро" ). Хора скоро да не ви сложат микрофони и камери? и още нещо към аудиторията ако работите за пари, а не за мерси не ходете в WebGround защото ще ви скъсат нервите за жълти стотинки.

Какво да ви кажа за WG. Едва ли е най-доброто място за работа, но има и много по-лоши. Работил съм на места където шефовете те гледат в очите, дават ти мизерна заплата (под мизерна имам в предвид 2 пъти по-ниска от тази в WG) и ти обясняват как никъде другаде не можеш да полчиш толкова "много". И съм се чудил "Аз ли съм се объркал или те не са в час". Както и да е работя в WG от няколко месеца и не е толкова зле, но на последък се правят промени (които ще изгонят вероятно много от хората) и се чудя, дали не е време да помислия за смяна на обстановката... Пък на WG мога да пожелая само успех :).

Web ground е малка фирмичка с претенции. Занимават се с направата на сайтове, като по този начин хем припечелват по нещичко, хем подпомагат по-големият си брат - Маг Студио /и тях ги има тук, някой вече ги е описал. аз за тях нищо незнам, и нищо не мога да кажа/. Web ground също така има и "група собствени сайтове". Демек бара се за медийна група! Ама сега ще ви разкажа каква медийна група са - срам за медиите!!! Шехни сайтове са actualno.com, expert.bg, yellow.bg и club.bg. Имат и още няколко ама всички това е баластра от думи и портфолио, защото всъщност всичко това е един еднистван сайт! Екип от 10-тина редактора пълнят всички сайтове, като съдържанието им е едно към едно във всички от тях. Приоритет е actualno.com, който озхранва цялата фирмичкар следователно всички обгрижват само и еднственно това сайтче. Което между другото не мърда и на инч от посещевията, които е правело преди година /вижте му гаратнираните импресии - седят си 200 000 на ден от началото на 2007 насам и не мърдат, да не говорим че и тях трудно правят!/
Изпълнителният директор незнае как да раззаботи останалите си продукти и продължава да бълва други сайтове, който като съдържание отново са част от големия брат actualno.com. Нямя уникалност на съдържание, няма медийност, няма нищо! За да пести от персонал директорчето наема студенти на по 20-ина години, без грам стаж и всички почват на минимална от 200 лв. Редакторският екип са последната дупка на кавала за него, все му е едно какво имат в главите си, важно условие да започнеш там работа като редактор е да владееш бързият copy/paste с двата пръста на едната ръка и да цъкаш с мишката с другата, за да може да се правят повече новини. Умисъл не е нужна. Малките студенти ако имат нещо в главата бързо проглеждат че развитие тука няма и бягат и на тяхно място идат нови!
За да не се депресира че не разбира от медии, изпълнителният дир. си назначава около него хора, които също не отбират. Ако случайно попадне някой малко в час, бързо си тръгва, защото вижда че тука няма да има никакво развитие векове напред. Най много да се мъчи да показва на хората там какво са медии, ама то показваш ако някой оска да чуе! Та развиващото звено на всяка фирма - маркетинг отдела е съставен от хора, които никога в живота си не са се допирали до медии, учат се в движение и то от движението на фирмата, което както казахме е в застой. Абе параграф 22! Сташна работа! Професионализъм - нулев! Шефката на редакторине - не си познава сайтовете, които пълни! (e to nali e samo edin)да се чудиш що е шефка) Шефът на маркетинга - незнае как да развие продуктите на фирмата, не може да види потенциал в осналите продукти, мисли само за actualno.com. (да се чудиш що е шеф) шефът на фирмата си ги държи защото не са много умни, не търси някой да му върши работа а просто да не му подбива съмочувствието че той не знае нищо в тази сфера и няма амбиции да се развива фирмата на която е лице! да се чудиш що е шеф и кой го държи - това между другото е важно защото той не е собственик! Ма това са бели кахъри на фона на отношението което има към хората който работят за фирмата. Всеки който си тръгне огорчен от лъжите с който се е слъскал и лошото отношение бива последван от обяснението на директорчето - ОТТЪРВАХМЕ СЕ! Защото освен че незнае как да развие бизнеса този младеж няма доблест да застане и да каже на някой че не му харесва как работи и да го увилни. Всеки тук си тръгва сам, защото Е. Блажев го е страх от хората и не ги гледа в обите когато камва какво в действителност си мисли за тях присто, защото те не са наблизо! Има и много интересна философия на заплащане - пари се дават около 7-мо число на месеца, ама е около седмо щото за едни има за други въпроса е на изчакване! Все няма достатачно постъпления за да вземат всички заплатите си в един ден! На всичкото отгоре никога не си наясно дали или, защото Блажев от страх да се изправи пред хората и да им каже - вижте имеме проблем, моля ви за малко разбиране, става въпрос за 2-3 дни, ще си вземете парите еди кога си - той се покрива уж по срещи и оставя хората да се чузят щто нямат пари, а след ден слъскам се с "наглия" въпрос на някой къде са му парите отговаря - е тир нали разбра- малко ще се забавят! и така всеки месец! Та ако уважавате себеси и имате претенции да ви уважата вас и труда ви, стойто по-надалеч от Web ground. Шефът име е смешник, фирмата е смешна! Само ще загубите време и самоуважение!