МЕТРО Кеш енд Кери България /img/frontend/nomap.png"

МЕТРО Кеш енд Кери България

Ако ви се работи за 800 лева на неудобен график с тежко физическо натоварване, упреци от ръководството и скатаващи колеги, кой от кой по-голям тарикат, то това е вашето място! Успех! :)

ВЪПРОС-ЗНАЕТЕ ЛИ КОЛКО СЕ ОТПУСКАТ ЗА ХРАНА НА СЛУЖИТЕЛИТЕ ВЪВ ВИД НА КУПОНИ?
ОТГОВОР-О(НУЛА;ГЕВРЕК)
КЪМ ТОВА ПРИБАВЕТЕ И ИЗКЛЮЧИТЕЛНО АТРАКТИВНИТЕ ЗАПЛАТИ ОТ ОКОЛО 800-850ЛВ(ИМА СЛУЖИТЕЛИ С НАД 10 ГОДИШЕН СТАЖ,КОИТО ВЗЕМАТ И ПОД 800)
САМИ СИ ПРАВЕТЕ ИЗВОДИТЕ:)

Опит 6 години. С всяка изминала година фирмата затъва все повече и повече. Абсурден мениджмънт. Абсурдно ръководство на филиала в който работих. Кадърните хора които работят се товареха повече, за сметка на мързеливите и скатаващите, които явно са на почит във фирмата. Всеки следващ ден задълженията ти се увеличават все повече и повече, за сметка на заплащането. То е бетон, не мърда.
Отговорностите които носите са изключително големи (особено ако сте електрокарист).

Клиентите на магазина няма да коментирам. Трябва да имате железни нерви, за да се занимавате с тях.

Единствените плюсове във фирмата са реалното осигуряване и редовното заплащане.

Вие Нормални ли сте?

Знаете ли къде се намира Метро Кеш енд кери

На 7 ми и 11 Километър в Младост

Психиатрията

Идете да видите кво Грубо Отношение всеки ден

Викане ,Каране

Успех

Здравейте, искам да попитам тези от вас, които работят или са работили в метро. Предложиха ми работа
на позиция търговски представител-хорека. Обаче
по моята логика в тази пандемия едва ли обаротите са добри, за да е и добро заплащането. Дали стигат 1500 лева заплата или седят на твърдо. Някой дали може да каже?

2 години и половина работих в Метро 1 София.

На кратко:

- 700/750лв
- шанс за развитие = 0
- извънреден труд ви се заплаща с ваучери, който може само в магазина да харчите.
- 5лв за нощна смяна.
- заплата от 2015 до момента е една и съща.
- това е работа за хора който - Пият, Друсат, са се отказали от живота и хора с проблеми.

Успех.

Изключително нелоялен персонал с още по нелоялни шефове! Почти всички са роднини с малки изключения.Не обичат хората, които работят,а тези, които се скатават.Уволняват добрите работници, а търтеите, доносниците и клюкарите са пуснали корени...

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Дълбоко разочарована, чаках 30 мин за интервю(така и не влезнах) и господина, който провеждаше интервюто беше толкова нагъл като почуках на вратата да го попитам още колко ще чакам. За мен това е подигравка и неуважение.

И така, не искам да звуча като всички огорчени, напуснали или неразбрани, НО.... За една фирма, която принуждава служител с 22 годишен трудов стаж в нея от днес за днес да приеме условията им за напускане, без никакво време за размисъл и реакция с мотива, че не се справя с работата си !?! ...трябва ли да гооря повече. За начина на съкращаване на хора в отдели, в които пенсионери продължават да работят до безкрай... При тежката ситуация през 2020 , в която преминахме в годината на ковид и безумие, без ден болничен, при ежедневен контакт с клиенти, да е по-лесно да се разбираш с тях и с безкрайните им капризи, отколкото с колеги и шефове, на които не се подмазваш :( ,когато си вършиш работата съвестно, взимаш допълнително часове, без за ти ги плащат, за да улесниш колеги и правиш хиляди предложения за оптимизиране на работата, икономия на ресурси и време, подобряване на условията на работното място... получаваш похвали от клиенти и заповед за напускане от шефа :(
Тежки комунистически и връзкарски прийоми, редовно, но даже не и благотворително заплащане, намаляване на изпълнителите в магазина, за сметка на тежка, връзкарска и малоумна администрация, с много претенции и никакво покритие. Не се лъжете, че Метро е чужда фирма, практиките са побългърени и опошлени до крайност! Благодаря, за точното отношение на добрите колеги и за уроците от останалите! Пожелайте ми късмет занапред с моята безкомпромистност и непреклонена глава!