Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

Докато има такива глупави патки като Ралица ще има и такива дето ще се опитват да ни цакат.Виждаш ли тази Ралица се опитва да ни обяснява как за половин година се била издигнала - в очите на слепите.А защо ли пък не споменава с колко се е вдигнала и заплатата и.Затова и държавата ни е такъв батал,щото и народа ни е за нищооо.

Здравейте, реших и аз да споделя своя опит, които е реален и не е формиран от 2 месеца работа във веригата. Към днешна дата не съм служител във фирмата, поради здравословни проблеми. Работих повече от 1 година, какво да ви кажа. За тази 1 година получих бързо развитие. Започнах като продавач-консултант, след 3 месеца ме повишиха на отговорник смяна и накрая приемчик. Това е самата истина, 2 повишения в рамките на 6 месеца! Факт е, че се работи здраво, също така, че служителите си плащат за грешките (брак, липси и т.н), но защо ви изненадва това. Някой си краде скъпите неща, управителите не си следят нещата и после всичко живо мрънка, че ще има удръжки. Чакайте бе хора, съвсем нормално е това, кой трябва да поеме собствената ни некадърност и това, че не си гледаме работата- естествено, че ние! Стегнете се и спрете с омразата и гнусните донуси! Защо никой не написа, че се получават яки бонуси, когато магазина си изпълни таргета, защо никой не написа, че заплатите се получават АБСОЛЮТНО навреме! Работих във веригата и съм благодарена за наученото и опита, за съжаление се наложи да се разделим (здравословни проблеми) и знаете ли какво още, когато си пуснах молбата за напускане от HR ме поканиха да на нова длъжност в офиса! Такова уважение и отношение ако е лошо, значи нищо не заслужавате. СТойте си в къщи и мизерствайте!

Тоталния ад на земята е това хора! Работих в тази верига цяла зима! Много неща мога да кажа,но жалкото е,че каквото и да кажа обаче,ще бъде малко! Пълна загуба на нерви,здраве и пари. ПО-НЕКОРЕКТНИ РАБОТОДАТЕЛИ от Митко и Габриела Самоковски в София няма! Проми ООД !!! Пишман HR-ите лъжат на интервютата за работата,обещаните пари са БРУТО а нето се взема супер малко,смешниците не ти казват,дори,че шибаната блуза която ти дават ще ти се удържи 3 месеца по 10 лева(30 лева за фирмено облекло,плащаш без някои да те пита и предупреди)подписва се договор за 400 лева,а ти се обещават повече които ще ти платят на ръка...И после когато не ти ги изплатят,не можеш да докажеш,че ти ги дължат! С две думи хора - Цакат те! Цакат те яко!!
Ако и управителя ти е мръсник,които гледа само своята заплата и тази на любовницата си,си загубен...Пишат ти се бракове,липси,глоби и каквото друго се сетиш и на края,си оставаш със смешните пари по карта.Отиваш в офиса и с усмивка ти обяснява кака Лили,че никои нищо не ти дължи,и всичко ти е точно! Молбата за напускане,дори без предизвестие!! Това е единствения вариант за изход от тази ситуация! От опит ви казвам!

Хора ценете си трудът.По добре си стойте вкъщи (както аз правя вече половин година) и си почивайте,отколкото да им ставате роби за някакви си мършави 5-600 лева.Некви селяци дошли в София и ще ми се прават на началници.Я да си ебат майката тия прошляци.Аз съм на 38 години и вече съм напълнил три трудови книжки заради такива смешнищи.Надуша ли ги че почват да се прават на терикати и директно почвам да споменавам майките им.Винаги ама винаги напускам с гръм и трясък.Така че дълго да им държи влага.Ама мен ми е през "оная" работа дали ще бачкам или не щото когато е трябвало съм мислил и съм си опекъл нещата.Когато ония измамници от банките даваха заробващи заеми като за добро утро аз несе подведох по рекламите им за изгодни кредити и лихви.И сега ми е екстра-нямам заеми които да ме дърпат,кола си имам на мое име е даже,къща също си имам пак на мое име.Такаче за сега мисля да си почивам и тия въшкари те да си работят за тия мизерни заплати дето дават.Добре ми е така цяла зима си стоях на топличко ... А сега пък идва лятото и ще трябва и малко на моренце да  се ходи.Работата може да почака.И аз ще почакам работата.Нека да повишът заплатите пък тогава може и да поработим !!!

Споко.Тия смехове скоро ще фалират.От месеци обявата им стои в jobs със статут поверително щото пък ако си напишат името на фирмата и тогава пък хептен няма да имат кандидати.Но то вече всички ги научиха че зад това поверително стои жалката им фирмичка.Аз веднъж вече бях ходил на интервю при тях и след това пак съм кандидатствал при тях за работа (по късно разбрах че зад това поверително в jobs са те) и отидох пак на интервю,като я видях тая дебелогъзата че идва към стаята дето се води интервюто и най демонстративно станах и си тръгнах-като естествено преди да си тръгна и теглих една дълга путка майна.

Бях на някакво интервя в тоя пропаднал магазин. Много са зле, направо ми е жал. А този от подбор на персонала, направо нямам думи. Много са прости, скоро такива идиоти не бях виждал. 6 дни в седмицата за 550 лева. Ми, освен да си работите сами, други незнам какво.

Назначават те за 2-3 месеца, при първа грешка те гонят. Обикновенно прецакват служителите с много глоби, напрежение и стрес. Ходенето до тоалетна и използването на почивки са мираж. Иначе цялата идея е да назначават безработни и по този начин държавата ни им опрощава данъци при много назначени брой служители. Накрая всеки се маха и то по взаимно съгласие и накрая в края на годината държавата им вижда отчета назначени служители примерно 2000 и хоп опрощават им се и им се връщат всички пари, които са платили за ток, вода и по този начин магазините печелят. Иначе стоката специално плод и зеленчука е скапан, а служителите плащат бракове и липси..бягайте на далече! Тази работа не е за вас!!!!

Хора уважаваите се повече няма по загинала фирма просто е под всяква критика просто кошмар е тая умряла фирма ...

Пълна пародия.Краино време е съответните органи да вземат мерки.По добре безработен отколкото в западащите им магазини. А заплатите дори не искам да ги коментирам.

Прочетох всички коментари. И да съгласна съм с всичко, казано до тук. Тези хора ми съсипаха здравето, пия хапчета за нервите. В момента даже ни карат да подписваме някакви нереални договори дето с една дума, забременеш ли, или ти се случи някаква злополука трябва да заплатаиш 10 000 лв. Това нормално ли е? За постоянните глоби да не говорим. Когато някоя каса е на + парите вместо, да се приберат за евентуално несъответствия те изчезват, иначе за повредена или липсваща стока, персонала на магазина я заплаща. Направо е смешно.  Като започна със собственика и свърша с управителите на магазините всички са яко изтрещели. Избиват комплекси яко. Дано скоро си намеря нова работа, че тука изобщо не се търпи. Ако бях видяла сайта преди да постъпя там на работа определено нямаше да започна.