Каммартон България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Надежда, ИЛИЕНСКО ШОСЕ, 8&markers=София,Район р-н Надежда, ИЛИЕНСКО ШОСЕ, 8

Каммартон България ЕООД

Колеги,
не ви ли писна да се плюете и да говорите зад гърбовете си. Вярно, че сте събрани от кол и въже, особено компетентния ви ръководител. Но взе пак е нормално да се опитате да си изкарате заплатите, пък и за фирмата трябва нещо да докарате.

Какво се правиш на света вода не напита, като се знае на къде теглиш и насочваш клиентите?

С учудване разбрах,че наш привидно доволен клиент от Велинград е толкова добре запознат с ежедневната работа на офиса ни.В същото време съм искрено възмутена от избраната "анонимност" за излагане на проблем,който според него съществува.Вярвам,че истината се ражда в разговора и призовавам човека написал мнението си да ни потърси лично.
С пожелание за продължителна и ползотворна работа!
Валентина Георгиева-регионален търговец офис Пловдив

Здравейте!
Видях, че търсят сервизен за Варна/Нови пазар, някой знае ли в какъв диапазон е заплащането за тази длъжност?

Подкрепям Ванката (...от Пловдив, разбира се...) и пожелавам на всички здраве и късмет! Да сте живи и здрави и нека се сбъднат мечтите ви! Нека новата 2010 година донесе на всички нас повече радост и сбъднати мечти...!

Добра или лоша ( КАММАРТОН ), част от живота ни е свързан с нея. На всички, които са работили или работят и сега, пожелавам ВЕСЕЛА КОЛЕДА и нека времето покаже - кой крив, кой прав ! НАЗДРАВЕ !

Рибата се вмирисва от главата.
Собствениците на фирми в България не са почнали от ябълката.
Сега им се връща.
Каквото посееш, това ще жънеш.
На всички Служители казвам Наздраве!
Но не прекалявайте с утехата.
Бай Иван

От позицията на вече бивш служител на тази "шведска тахника" бих искала да те попитам "И какво като работите там!" Можеш да се хвалиш само ако си от шефовете или от изкрадохте фирмата. Хубаво ще е най-сетне да се изправите и да си кажете ча просто толкова си можете и единственото, което Ви интересува са бонусите било то от фирмата или от доставчиците. Само тогава се оживявате и размърдвате. Ето сега идва параир. Представям си как пак сте помъкнали мизертине си боклуци по палетата и архаичният ви щанд от сглобки и жълто-сини парцали в ролята на тента. Но какво да се прави това е. Моля Ви разходете се и вижте хората от Евромаркет - срещу Вас и Киров - насякъде около вас и се осъзнайте. "с Трици маймуни не се ловят!" А и клиентите си не можете да правите на маймуни.
Най- щастливият ми ден беше този, в който се отървах от вас! Благодаря Ви за това, че се постарахте да ми създадете неописуемо натоварена и изнервена работна следа, спретни, клюки и интриги. "Млад и динамичен екип" Да бе! Как ли не! Но да знаете, това което научих при вас и това, което мога (а и не само аз, и много от хората, които си тръгнахме) Вие не можете и няма как да ни вземете. Сега искам само да Ви кажа, че НИКОЙ НЕ Е УМРЯЛ, КАГАТО СИ Е ТРЪГНАЛ ОТ КАММАРТОН БЪЛГАРИЯ ЕООД и НЯМА И ДА УМРЕ!!!!!!

Здравей Ахмед,
Писах ти преди, но админа ми отрза мнението. Сега ще опитам отново...! Защо, бе брато, си избра този псевдоним? Много се дъниш, не съм сигурен дали го осъзнаваш, но това си е твой проблем...! Тъп ми се виждаш и това е причината да не си между нас - работещите в тази фирма!!!

Фирмата беше добро решение за старт на кариера в областта на търговията с индусртиална техника. Но за 4те години които имам досег с нея, нещата много се измениха. Първо бяха "напуснати" много кадърни хора, които движеха фирмата напред, като заедно с това като ръководители бяха издигнати хора без никакъв потенциал. Второ за този период не беше променен начина за безпринципно оценяване при бонусната система. За 8 месеца, прохождайки в работа взех бонус, равняващ се на сбора от тези за следващите 2 години, но просто бях казал какво мисля и какви са за мен част от ръководителите :)) И най-важното фирмата се е превърнала в шир потреба. Къде ста престъжните и скъпи шведски марки?!?? Atlas Copco, Bahco Segre и Sundstrom и т.н. Сега ще ви преложат тайвански инструменти, внесени от испания, турска тел, италиански компресори. Преди телефонът се вдигаше със "Шведска техника". А СЕГА?