Technopolis / Технополис /img/frontend/nomap.png"

Technopolis / Технополис

Пич, я кажи, за колко ги взе джантите и от къде?
че У село един ми дава едни за 100леа съ се гумите... ама са ми много скъпи дае

Я кажи, кои са тия дето дават у дупарата, да се наредим и я

Пичове, намерих си джанти от продавалник.
Ей ама тука един не помогна, бахти завистниците.

Хора бъдете добри. Вече е почти летовска, одите се кецате негде у дупара и си ачкайте вкъщи, оти Я че ачкам тукааа! :)))))

Технополис Видин - никога не почвайте работа там, ако уважавате себе си. Ако сте лицемери, подмазвачи и клюкари - това е вашето място за работа! Заплащане навреме, голяма, хубав магазин с много потенциал, но с ужасно управление!

С две думи: ако нямаш семейство, домашен родител, приятели и искаш да вземаш малко пари - това е мястото! Ако толкова не можеш да правиш нищо - стани полицай :)
Лек ден на всички!

Извинявам се, че ви прекъсвам отново. Забравих да добавя нещо и не мога да си редактирам предишният пост.
Трябват ми метални джанти, не алуминиеви.

Ако имате време дайде и един лайк тука, че некво не върви тая песен.

Благодаря!
Искренно ваш Издислав.

Г-н Причкапов май сам влиза като анонимен да се изтъква и хвали като ръководител.Не бих му поверил и стадо овци да им бъде ръководител камо ли цял магазин.Изгони доста хора какъв колектив има като текучеството е огромно.От неговата история става отличен турски сериал.Сега чакаме поредния оправдателен коментар от Анонимен Причкапов

И понеже гледам администрация на този сайт няма и правила не се спазват... да питам...
Някой има ли евтини джанти за Голф 3 - 14 или 15 цола?

Пълна пародия на уебсайт! Bullshit!!!

Следя от известно време анонимния писател,по-повод Г-н Причкапов управител на Технополис-Видин!Та искам да му на пиша на този анонимен писател,а явно и кандидат писател на турски романи!!!!Анонимни писателю,не те зная мъж ли си или жена,но да те попитам:Да нямаш някакви сексуални желания към Г-н Причкапов и да си бил отхвърлен-на та толкова плюеш против него и си останал-ла приластен-на изоставе-на.Защо като си толкова талантлив да пишеш и като гледам имаш дар слово,не се изправиш очи в очи с Г-н Причкапов и да му кажеш къде и какво те сърби!!Един възпитан и уравновесен човек, няма да плюе публично който и да било и по-този начин да се излага сам себе си,защото ти точно така правиш!!!Слабите хора злобеят и правят мизерии,защото са гнили от вътре и тка се чувстват добре!Жалко за теб!!!Г-н Причкапов не веднъж се е доказал като професионалист в работата си и много хора са съгласни с това.Адмирации,за професионализма му и това,че много добре си върши работата и има добър екип създаден точно от него и всеки и върши работата отговорно както и той.Личният му живот както и на всеки човек, не е работа на никой.НО за съжаление,българина е така.Дай му злоба и клюка и му гледай сеира колко е прост.Та ти писателю,се замисли какво ще спечелиш от това да плюеш и бълваш гнусни лъжи,довечера като си легнеш сам със самотата,защото е така,че ти ако не си сам и си щастлив няма да пишеш гнусни лъжи,ще се чувстваш ли щастлив от стореното????По-добре направи добро,защото лошото се връща като бумеранг при теб.А ВИЕ Г-н Причкапов продължавайте на пред,дерзайте и бъдете все такъв професионалист и винаги готов да помогне!!!!!

Че кой се крие и лъже!? Никой няма изгода да плюе срещу работодателя си. Потърсете вината в управлението и това е.

Голям скандал става в магазина Г-н Ганчев елате и се уверете сами !
Не пращайте регионални защото се прекрива цялата истина какво се върши тук!
Гледате оборота и всичко е наред нооо не е така реномето на ,,Технополис отиде
По дяволите заради едно недоразумение нарича се Борко Причкапов какво още
,трябва да направи та да си отворите очите,цял град говори за бардака в магазина и
други не толкова приятни неща който върши!
С какви очи гледа хората какъв капацитет е този господин никой?
Та жена му върши всичко бившата такава,какво следва от тук натам Г-н,Ганчев? Какво
ще кажат хората който унижи и изгони от магазина всичко е във вашите ръце!
Ще направите едно велико дело ако разкарате този нехранимайковец