Technopolis / Технополис /img/frontend/nomap.png"

Technopolis / Технополис

А бе тъ**к, малък х** си изял :).
Кой ти стои тука и ти чете жалката история със счупения радиатор, върви си купи радиатор от пазара щото са американски и не се развалят.

Закупих радиатор от технополис два месеца преди температурите да паднат за да не купувам в последният момент когато стане студено, когато пристигна на първо включване грее и помислих, че е изправен, но се оказа дефектен, действително когато стана студено и си го пуснах да стопли стаята която е доста малка, радиаторът топли за точно десет минути и се изключва! За 2300 вата на максимална мощност след като е загрял и се изключи не може дори да ми опари ръцете, тъй като срокът за връщане на стока е 2 седмици и е изтекъл отдавна го върнах за поправка след като е нов и е в гаранция, тия пияници в ремонта само са завъртяли копчето и са видяли, че започва да грее и го върнаха с бележка, че му е извършен "преглед и уреда е технически изправен". Уреда НЕ Е изправен, гаранцията не признава, че е повреден термостата или термометъра и не мога и да го върна, сега съм заклещен с уред който не работи и съм със 100 лева назад, а работещите твърдят, че "след като от сервиза са потвърдили, че е здрав значи аз не съм знаел как се борави с него". Никой няма да обърне внимание към проблема и да го оправи и аз изядох големия ***. Не купувайте стока от технополис никога повече, въпреки, че съм сигурен че и техномаркет са същата манджа.
Ако някой управител реши да ми даде телефонен номер за да подходим правилно към проблема да напише мнение тук, ще го видя!

HRa на фирмата е пълна смешка. Назначават се само тъпанари на отговорни позиции. Страшно много им куцат кадрите особено на по-отговорни позиции. Не могат да обелят и дума а само мучат. И от тях се очаква да управляват хора?

С участието си в "Мениджър за един ден" аз видях как се случват нещата от гледната точка на управителя. Макар и за един ден управителя на Технополис успя да ме въведе в дейността на фирмата. Запозна ме със задълженията на един управител и видях как той действа в различни ситуации. Останах неочаквано доволен от наученото.

При последното ми посещение в Технополис 1-Бургас на 07.11.2019г,бях изключително впечатлена от доброто отношение.Както екипа,така и изпълнителения директор-Валентин Стойков.Бяха впечатляващо услужливи и предразположени за въпроси.
Участвайки в инициативата "Мениджър за един ден",имах възможността да се уча от професионалист в очите на г-н Стойков,който през целия ден ме запознаваше с вътрешното устройство на фирмата и работата на колектива,работещ в нея.
За мен беше истинско удоволствие да участвам в този проект и да се запозная с такъв професионалист.
Като изпълнителен директор на Технополис ,г-н Стойков имаше доста задължения. Въпреки моето присъствие ,той изпълняваше всяка молба на колегите си и ми отдели всичкото си свободно време.Този човек ме мотивира да продължавам да се уча и да се боря за моето бъдеще.

Много любезно отношение от страна на "Управителя" и "Работниците"в екипа. Биха обяснили всичко от което се интересуваш. Работната среда е спокойна и никога не би те натоварила. Благодаря им за любезното отношение от тяхна страна . За мен беше удоволствие, да бъда част от техния екип.

Не правете грешката като мен. Фирма с изключително изразен селяндурски манталитет. каквото ръководството, такъв е и мениджмънта. Заплатите са смешка

НАЙ ГОЛЕМИТЕ БОКЛУЦИ НА ТАЗИ ФИРМА СА УПРАВИТЕЛИТЕ И ЗАМЕСТНИК УПРАВИТЕЛИТЕ ПО СКЛАДОВЕТЕ ИМ НО НЯКОИ ОТ УЖ ГОЛЕМИТЕ ИМ НАЧАЛНИЦИ НЯМА КУРАЖА ДО ГО ПОЧИСТИ ЗА ДА МОЖЕ НАЙ НАКРАЯ ТЕХНОПОЛИС ДА ТРЪГНЕ НАПРЕД

Трудно е да се живее в София със заплата от Технополис освен ако не си софиянец със собствено жилище и без кредити.Помислете над това!
Като имате изисквания за обувки помислете за фирмени спортни обувки.

Здравейте аз пиша от позиция на бивш служител Нещата не са толкова лоши и винаги има някой бонус към заплатата спазва се и двойна надница и каквото трябва.Ако знаете колко фирми се правят че не знаят за такава ,но има и много още какво до се направи.Лично аз напуснах защото така прецених че дотук издържам Иначе никой никога не ми е създавал проблеми нито от управители нито от колеги Мога да кажа че и понаучих доста все пак са голяма фирма и наученото ще ми е от полза в бъдеще До сега не знам някой да е уволнен защото не се е справил с работата За някой неща са доста търпеливи