Корпоративна Търговска Банка /img/frontend/nomap.png"

Корпоративна Търговска Банка

През годините,в които работих за банката,заплащането се промени в добра насока-смея да кажа,че е прилично.Уважение-относително понятие-от страна на колегите от ЦУ-едната част при нужда ще ти дадат съвет,ще ти помогнат,другите-може и да те нахокат.Както и навсякъде има и такива-номер да ти спретнат,да те натопят,а след това все едно,че нищо не се е случило,но има и прекрасни хора,за които мога да кажа само добри неща. Като цяло обаче-институцията е с мисъл за тези,които работят за нея.Фирмена сигурност-по мое мнение на добро ниво,но не съм специалист в областта,за да коментирам.Потенциал за развитие-както беше казано в едно от мненията ,КТБ не обявява свободни позиции-можеш да станеш част от екипа с "протекции" и мн. рядко случайно /но научавайки за свободно раб. място от човек от средата/-от тук-можеш да си най-добрият,с кариера зад гърба си ,но не си ли нечий човек/или някой да те протежира-почти невъзможно.Местоположение-много добре разположени ФЦ в населените места.Колеги-за една голяма част-много стойностни и ерудирани хора,професионалисти в областта си, от които има какво да се научи.Работна среда-нормална, превдив,че е комплексен фактор,който според мен вкл. в себе си техн.обезпеченост,обзавеждане,натоварване и др. наглед маловажни неща, които не зависят само от конкретната институция.

КТБ е най-измислената банка. Създадена и държана от червени офшорки - с цел единствена - да перем пари.
Добре, че по партийна повеля държавните предприятия си държат там парите - иначе ще са гола вода.

Привет!

КТБ обяви за работа не публикува, съответно никой няма да успее без връзки, връзчици или корабни въжета ... лошото е, че след като си "вътре" виждаш, че всичко е било напразно! Заплащането е под всякаква критика, уважение няма, привилегии също, 90% от колегите са "сбирщайн" и т.н.
Хора, не се лъжете!

Просто най-добрите!