Конкордия Груп ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Възраждане, Квартал -, ТРАПЕЗИЦА, 4, бл. -, вх. 2, ет. 2, ап. надпартерен&markers=София,Район р-н Възраждане, Квартал -, ТРАПЕЗИЦА, 4, бл. -, вх. 2, ет. 2, ап. надпартерен

Конкордия Груп ООД

Здравейте, искам да изкажа моето мнение за фирма Конкордия Груп.
Кандидатствах за работа по обява от съответната фирма и въпреки, че по-принцип съм доста скептично настроена към фирми за подбор на персонал, искам да благодаря лично на Васко Василев и Доника за коректното отношение и вниманието.
Нямам никакви негативни впечатления от фирмата.
Поздрави и успех!
Благодаря Ви.

Конкордия Груп ООД е един много коректен работодател. Много се ядосвам, като чета глупостите на платени писачи.За всички да знаят - те имат офис само в София!!! За всички търсещи работа услугата им е безплатна! Много съм им благодарен за осигурената ми работа. Цецо

Много съм благодарен на фирмата. Посрещнаха ме много топло и ми предложиха отлични условия на работа. Хората които работят там са страхотни. Изплатиха ми абсолютно всичко, което ми дължаха. Препоръчвам Ви при нужда да се обърнете към тях и без страх да работите с фирмата. Цецо

Най-хубавото нещо от отношенията ми с Конкордия груп е ,че не ме пратиха никъде на работа. Нещо им се видях  съмнителен и ми върнаха парите без проблеми.  Вярно е,че парите парите ги внасяш на името на фирма"тотал сървиз" -без документ,само с някаква хвърчаща вносна бележка,на която не пише за какво са внесени- конкордия груп все едно ни яли-ни лук мирисали.Никакъв договор не подписваш,за да могат като сгазят лука да излязат сухи от водата. Конкордия груп печели от наивници като мен и много други ,които доброволно им дават парите си , обаче се питам къде е държавата и кой спуска чадър над фирми-измамници като Конкордия груп.

От измамата фирма Конкордия Груп печели 540 000 лв. на година.
Мед. сестрите ги наемат като болногледачки. Кандидатствах за работа като болногледачка, чрез посредническата фирма Конкордия Груп. Подписваш договор с Конкордия груп, но за да си изперат парите те ме накараха да внеса пари на други две фирми. Тотал сървиз – 300 паунда и Harvest 600 паунда за издаване на жълта карта. Общите разходи възлизат над 4 200 лв. (самолетни билети, превод на документи и др.). Когато отидох в Англия разбрах, че съм една от многото излъгани.
Отидох в Конкордия да ми върнат парите видях, че част от документите не са ми били представени да ги подпиша преди заминаването, друга част от документите бяха подменени. Не са ми върнати парите до днес.
30 бр. излъгани Х 300 паунда = 9 000 паунда – чиста печалба
12 месеца Х 9 000 паунда = 108 000 паунда чиста печалба за година
Сумата се удвоява след като се преведат парите от английските работодатели
108 000 Х 2 = 216 000 паунда
216 000 Х 2, 50 лв. = 540 000 лв.
Това е доста голяма сума с която могат да си гарантират получаването на каквито си поискат разрешителни за извършване на тази дейност.
Не ползвайте услугите на тази фирма. Тя изпраща болногледачки, селскостопански работници, строителни работници и студенти за студентски бригади за много страни. Имат офиси в София и в провинцията. Също и набира работници от Македония и други държави да работят в България.

Здравейте!
И аз да споделя моето мнение. Февруари месец мъжът ми замина с фирма Конкордия Груп ООД за Белгия - той е строител. Работи четири месеца и изкара добри пари. Не сме забелязали някакви нередности или измами. Сега пак ще се върне там септември. Така че, ме озадачава казаното тук!?

Чрез фирмата Конкордия дъщеря ми замина на работа в Испания на 21 Май. Оказа се, че фирмата бълва желаещи да заминат, а там се чудят какво да ги правят. Там са поети от Пакистанци, на които не им пука за "гурбетчиите". Още на са започнали работа. Само харчат пари. Обещават работа около 15 Юни... За условията на живат няма и да споменавам. Долнопробна история. Интересуват се само от това, какво може да се изкара на чужд гръб.

Фирмата се намира на Трапезица, преди това на Оборище.Преди се казваше Рубикон,сега Конкордия утре бог знае как.Това не променя нищо.Същите нечестни собственици.Спомнете си Господари на ефира от есента на 2008 г. когато гледахме мазната охранена физиономия на собственика А.Йорданов след като фирма Конкордия изостави около 300 българи гурбетчии в Англия без работа, пари и подслон..Питайте хората от Благоевград, Русе, В.Търново и от много други места как им взеха парите и ги изоставиха.Смениха си адреса за да се скрият може би. Питаме се всички ние - излъганите от тази фирма има ли закони в тази държава и защо се позволява на нечестивците да продължават да мамят.Проверете и сега набират селскостопански работници за чужбина без да имат право на това.

konkordia ot ylica trapezica li sa

Вие много ме притеснихте,защото моят съпруг точно в момента прави постъпки с тази фирма за работа там.Това ни е една хубава възможност,ако фирмата е коректна,разбира се.Много се уплаших да не загубим пари,които хич не са малко.Няма ли поне едно положително отзвуче за фирмата?