Comdata / Комдата ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Comdata / Комдата ЕООД

някой може ли да ми каже повече за тази фирма.....с какво точно се занимава........предварително ви благодаря.......след няколко дни съм на интервю и много съм се стегнла

ми кво да ви кажа....тъй като съм първия....май няма да съм много обективен, но все пак ше се постарая..та, почваме със заплащането - ако смятаме съотношението свършена работа/заплата, мисля че е много добре...в смисъл работата е елементарна, върви доста леко и в повечето случай без излишни нерви, а и най-хубавото е, че няма никой който да ти виси на главата и да следи как, защо и какво правиш....лошото е, че от доста време седим на едно и също дередже, а оттогава стандарта на живот доста се повиши...тъй 4е може да се помисли върху някое увеличенийце ;))) колкото до уважението - мисля че няма две мнения - супервайзерите са страхотни хора, които (почти) винаги са усмихнати и помагат с такава охота, че чак им се чудя на ентусиазма...ако имаше 6 и тя щеше да им е малко...няма бонуси - много лощо...само няква отстъпка в атлантик, което не може да се нарече привилегия...за сигурността мога да кажа, че шефът държи адски много на хората си и трудно се разделя с някой от тях...в смисъл ако те изгонят оттам мисля, че трябва да си най-големия тъпанар на света...има възможност за работа или part, или full time, аз лично съм part и за свободно време няма смисъл да пиша каквото и да е....леко куца и потенциала за развитие, въпреки че има хора, които си се издигнаха до супервайзъри без да се напрягат много или да се мазнят на шефа..прост си вършат работата и тва не остава незабелязано...офисът е в люлин - без коментар!!! колегите са страхотни, въпреки че вече станаха толкова много, че не съм толкова сигурен, но като цяло са си екстра...средата също е прекрасна....хахо-хихи, мацки - доста, абе става....не може да се оплачем....така че ако решите да идвате при нас няма да сбъркате....