Нова Трейд ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нова Трейд ЕООД

някой би ли споделил каква е заплатата за търговски представител или каква е основната заплата и процентът.За многото работа е ясно.

Много работа за малко пари, излизаш 7 и се пребираш 19;30 -20:00 а може и по- късно  , изванреден труд не се заплаща събота се работи задължително пак никой нети го плаща, много  организационни неуредици .

А как стоят нещата за Търговските Представители в град Габрово?

Здравейте,смятам да кандидатствам за т.Представител за София,но след като прочетож доста от коментарите се замислих!Може ли някой да ми даде инфо как стоят нещата в софийския отдел!????Благодаря предварително

500лв.Това е заплатата.Почива се само в неделя и на 01.01.Работи се на всички празници.

Някой би ли дал актуална информация за длъжността търговски представител в Пловдив-заплата,отношение и изобщо плюсове и минуси?

какво ви е мнението за Разград,как е работната среда там?

Ивайло Петров,научете се да пишете и после давайте мнения, кое е добре и кое не е.

Момчета спрете се бе както казвате 550 лв да взимаш на днешно врвме е добре в тази криза няма и да вземеш повече кво ше каеш ако взимаш 284.54 лв а се водиш управител и варшиш сичко как ше тие кажи и при това рабориш в магазин (МТЕЛ),колкото и гадно да се даржат  началниците ти трябва да стискаш заби и да взимаш поука от това което са ти казали те. Ако си взимаш поука няма да се повтаря тяхното лошо поведение.Някои ако мисли че не сам прав да пише на емайла ми а тои е [email protected]. Сас удоволстви ше ви ислушам

искам да ви попитам искам да кандидатствам за работа. кажете ми какво е заплащането като оператор на машина и освем оператор ще се испалнявам ли други функции.а колкото до колегиалност аз си мисля че във българиа освем интриганти и мазници във фирмите други маи не са останали.така че.оправиата е само една със тиа хора и тиа се знае.на саме със дадениа обект без свидетели