хотел Хилтън /img/frontend/nomap.png"

хотел Хилтън

Нивото на заплащане е приемливо и до голяма степен зависи от позицията и отговорностите за конкретната позиция. Отношението към служителите е на изключително високо ниво, вероятно защото висшият мениджмънт е съставен от западно-европейци и това неминуемо дава отражение върху цялостната атмосфера в работната среда. Всеки един служител работещ за хотела е осигуряван на пълната си заплата, подсигурена му е храна и уноформа, има отсъпки за пазаруване в множество магазини, ползва здравна застраховка на преференциални цени. Най-важната придобивка, обаче е че има възможност за развитие и обучение - разбира се неминуемо е необходимо да се докаже и да има търпение - все пак няма институция, в която всички да са началници, но ако човекът наистина си струва ръководителите го забелязват и се опитват да подпомогнат развитието му. Разбира се работата е много и не всички издържат на темпото, но по-важното е, че атмосферата е приятелска и винаги има кого да помолиш за помощ и съдействие. Но ако някой очаква да го възнаградят заради красивите му очи просто е сбъркал мястото.

Това е едно от най-ужасните места за работа ! ТАМ БУКВАЛНО ТИ ПРОМИВАТ МОЗЪКА ОТ СТАНДАРТИ И ТН. Никога не започвайте там ! Никога няма да имате свободно време ! За да се издигнеш там не зависи от теб а на това да се мазниш на някого години наред и на края пак те слагат на мизерна заплата ! Заплатата е супер мизерна чак не е за вярване защото всеки си мисли че хилтън е нещо велико! Хотела е толкова зле - още сигурно му тече фоаето като вали !

Хотелът е отлично място за хора без опит-има какво да се научи и няма шанс да те уволнят защото си бременна например. Възможностите за развитие обаче са слаби и ръководството е на много ниско ниво - повечето от мениджърите се издигат заради времето прекарано в хотела, а не заради знанията и уменията си. В резултат много от тях изобщо не си дават сметка какво е да управляваш ефективно хората си. Като цяло не препоръчвам на никой човек с опит в друга сфера да идва да работи тук. А и заплащането в никакъв случай не е високо...

изцеждат те като лимон, а за парите се стискат, използват студенти, които като видят какво е бягат на друга работа