ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Света София&markers=София,пл. Света София

ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ

Моят, съвет е никога не започвайте работа в тази банка.

Заплатите за София са около 1000лв~ за централно управление и около 600лв~ за клонове. За малките градове - средно около минимална заплата. Ръководителите , Директорите , Изпълнителните Директори имат коренно ралични заплати. Те са друга мая. Там има и бонуси за свършената работа от обикновенните работници. Положението се води към Оптимизиране на ********* Но ако сте мързелив и не искате пари , Те това е мястото за вас!

Може ли някой да ми каже, каква е заплатата за експерт международни разплащания и каква е работната среда? Имам само уклончиви отговори и различни мнения. Благодаря на отзовалите се.

Здравейте!Имам предложение за касиер в ОББ Пазарджик.Какви са плюсовете и минусите за служителите и каква заплата мога да очаквам,чиста сума имам предвид,не бруто?

От последния коментар лъха толкова лъжи, че чак не знам как не те срам да пишеш.
Заплатите са по 950-1000 лв. БРУТО.
Конкуренцията обаче се усети и вече предлагат много по-високо заплащане и по-добри условия на труд.
Отворете джобс бг и вижте обявите . От „прекрасното” Ви отношение затов а не може да си намерите персонал, нали, та стигнате до там да се препоръчват познати да работят в банката срещу финансов СТИМУЛ към заплатата. :D

Бърз и лесен начин за допълнителни доходи, само отворете линка и се регистрирайте и после следвайте стъпките

Аз мога да кажа само позитивни неща за ОББ. Заплатата е средно добра, допълнителното здравното осигуряване е супер, а относно кафето не си го купуваш ти. Имаш си обедна почивка, и може да излизаш, за да пушиш или да пиеш по някое кафе преди и след обедната почивка. Относно отношението - отлично! Опитват се да те стимулират; ако забележат нещо което ти куца, ти помагат да. Винаги са на среща ако имаш въпроси. Има много добри преференциални условия за служители. Ако си отговорен и работлив може да изкарваш пари. Но никой няма да ти дава, за да си клатиш краката!

Здравейте, колеги -бивши и настоящи. Дойде и моят ред да се изкажа относно „великата” банка ОББ. Всичко написано дотук е абсолютно вярно. За съжаление и аз няма да напиша нещо позитивно. Напротив. ОББ е най-лошата работна среда, в която съм попадала. Отношението на мениджърите и директорите е безобразно. Нагло , отвратително отношение. Липсва минимума уважение отстрана на директор и мениджър. Държат се с теб така сякаш си едно НИЩО насреща им. Виковете и крясъците са запазена марка. Виновен си за всичко.Интригите , разбира се, няма да ви подминат. Колегите ще ви натоварят и с тяхната работа да вършите. Ако нещо се счупи го поправяш САМ. Техниката е от зората на управлението на Цветелина Бориславова от Сибанк. А сме почти 2020 г. !!! Клиентите още са писатели, пишат и пишат бележки . Кога ще влезе в 21 век тази нарочена за банка? А катакомбите, в които ме изпращаха останах потресена. Мръсно, нехигиенично, разхвърляно. Пак наблягам за старите амортизирани машини? Тази група КБС как смятат да управляват банката като не са вложили и един лев инвестиция в ново оборудване? Нормално ли е служителите си купуват кафето ? Полага ни се безплатна минерална вода? Това ли заслужаваме? За извънредния труд и липсата на обедни почивки? А за отпуски забравете. Имате една от 10 дни задължителна, останалата ще се молите на колене пред великите директори. Искате нормално заплащане, бонуси? Забравете. Намерете си работа като сервитьори и ще сте по-добре финансово и психически, отколкото работейки за ОББ. Болни сте, имате ангажимент за 1,30 ч -забравете. Вие сте там да работите , а не да се имате личен живот. УЧР- то ще има доста работа това лято 80 обяви само в джобс. Замислете се защо не се задъжа никой нормален и кадърен служител?

Каква е ситуацията в Одобрение на кредити? Виждам,че има обява и се чудя дали да кандидатствам.

1.В случай, че стартирате своята кариера рискувате да не научите нищо и да намразите сектора по принцип. 2. В случай, че сте стигнали до някъде в друга банка не рискувайте да си сменяте настоящата работа с тази в ОББ. 3.Личните качества -образование,опит, умения нямат никакво значение. 4.Мениджърите на ключови позиции следва да публикуват професионалния си опит и образование, като например -Директор на клонова мрежа / по принцип без мнение и позиция по важни въпроси по обясними причини, а именно не знае на кой свят се намира, защото няма нужния опит и експертиза - пита Директор банкиране на дребно от екс СЖ ... и става мноого интересно/.