Тракия Глас България ЕАД / Trakya Glass Bulgaria EAD /img/frontend/nomap.png"

Тракия Глас България ЕАД / Trakya Glass Bulgaria EAD

Ей ,Кемал ...пардон,Камен!
Тракия Глас е българска фирма ,регистрирана в България.Може парите да са на турския собственик,но фирмата е българска - използва български труд,данъци,суровини,законодателство.
Основния език според КТ трябва да е български.
В Русия, Германия, Турция и т.н.  като отидеш се говори местния език,ако ще да си от Луната.
Питай Монбат с техните фабрики зад граница ,дали се говори български.
Аче българите ги гърчат повече ,това е факт.Затова препоръчвам на всички българи да не започват там,каквито и условия да предлагат,защото не си струва унижението.

Някои хора са като хванати от гората зна4и. Понеже много съм обикаял из света нека да изясня нещо-във френска фирма се говори на френски , в английска на английски , в датска искат да им говориш на датски - (ина4е не те взимат на работа) ... ...А в турска фирма на какъв език о4аквате да се говори ?!? на Български ли??? И после шефовете ви от турция превода4и ли ще наемат за да разберат какво им говорите??? Ами ако превода4а не преведе правилно това което фъфлите знаете ли колко сложно става? ...ина4е турците в България си говорят на турски и по строителните обекти в софия-нищо 4е фирмата е българска... ...а българите като отидат на посещение в турция си говорят на български-така е в живота. 4овек може да говори само на език от който разбира... ...приемете фактите такива каквито са. А опаки на4алници има във всяка фирма поне по един. Та ако си тарсите работа без проблеми , такава никога няма да откриете. Когато сте между хора винаги има проблеми. (Все някой няма да е съгласен с вас) . Затова преценявате ситуацията , ако можете да се нагодите към средата се нагаждате , ако не си я сменяте като по4нете нова работа на ново място. Това е положението. Проблеми няма да имате само в гроба...

Росен Петров , кое му е хубавото на турски завод в България?? Като ти харесва да работиш за турчин работи.И за партия ДПС гласуваш редовно сигурно.Срамота е ,че си българин.
март,2013 година
Никакво уважение и никакъв подход от страна на началниците особено в Обработеното стъкло има едно госпожа груба,недодялана, която се води "началник" а стои само и си мята в краката в склада мислейки,че ще унижава хората.Спри да ми говориш на туски в България си не у Турция.Елементарни навици и обноски и липсват!!!!!!!!!!! неидва нищо да ти покаже да ти обясни не се интересува забавиш се малко в коридорите по тоалетните и ти крещи що си ходил до тоалетната..ам ,че да си стискам лайното ли ? Ти у гащите ли сереш!! :@@

Шум колкото щеш.Ако си българин/ка и работиш в тая фирма ще ти се спукат ушите да слушаш турски неясен диалект.И да карам по същество!!Никакво уважение към работниците особено българите.Започваш да работиш след 3,4-тия час началник/а искаш да стигаш останалите в нормите те първа го виждаш искат да си като останалите.Ами няма как да стане с магическа пръчица за ,който и да е.Началничката си стои горе в офиса си/склада и си клати краката и неидва нищо да покаже кое как се прави.Да има за какво да те ръфне няма проблем.Този скапан завод  Е НА ТЕРИТОРИЯТА НА БЪЛГАРИЯ И ОФИЦИАЛНИЯ ЕЗИК В СТРАНАТА Е БЪЛГАРСКИ И СЛЕД КАТО РАБОТЯТ БЪЛГАРИ В ЗАВОДА ЩЕ СЕ ГОВОРИНА  БЪЛГАРСКИ.Възмутих се когато дори началничката бръщолевеше на турския им диалект те дори турския не могат да си оправят като хората.Просто апсолютно неуважение към страната ни.Като ще ми говориш на турски на среща върви си в Турция със завода си.И предпазните средства са ръкавици па да вземат рязаните да ти кажат бе махни ги  ще ти е по-лесно па дано някой пръст да ти замине.А,сякаш знаят как ще и е удобно да работиш.Или да те пращат да пикайшшш да ти се натрупат стъкла да ти мърморят..Ади бе мангасарски турци вървете си в тъпата Турция и се махайте от България!!!!!!! На турчин неробувай!

Ох! Николае, Николае! Ти, ако не целуваш задника на бейовете, къде другаде ще работиш в Търговище!?! Вижте си и правописа, че и на  Росенчо- кръгла "нула"! Росен, най- вероятно е работил, с ниското си образование, не по специалността си, и сега е безкрайно доволен от вазелиновото обгрижване, свързано с "безплатни облаги"!

Собственик съм на фирма . Чета тук все едни недоволни мнения . Но така е-ний шефовете все сме лоши . Абе работа му даваш , препитание му осигуряваш-едно благодаря не чуваш от устата му . Само мранкат , днес за това утре за друго . Ако не ти харесва работата , вратата е ей там...
...и щом толкова много знаеш , отвори пък ти една фирма , пък да те видя на кого, какви заплати ще раздаваш и какви условия на труд ще осигуриш--нещата не са толкова лесни колкото изглеждат-лесно е само да мърмориш , това го може всеки...
...Поздрави на екипа на ШИШЕДЖАМ , аз им се възхищавам!

Аз немога да разбера , какво толкова ви е направило това предприятие!Дава хляб  на над 1500 семейства , а фирмите  които работят с завода те също имат персонал  и за тях има работа.За нашия район  този завод  е нещо хубаво .Тези тук дето се оплакват са все такива които нямат нужното образувание и не са успели  , че и мързеливи или по някакъв начин са ткраднали нещо и за хванати и изгонени.Аз от шест години съм в този завод , няма такъв период да са сваляни заплати , да беше премахнат извънредния труд , и сега се работи по кодекса на труда на Република България , почти всеки месец идват на проверка  от всички институции!!!Безплатен транспорт , безплатна храна , на всеки шест месеца работно обленкло , редовни заплати , бонуси през три месеца  , повишение на заплати през шест месеца дори и да е малко и още доста привилегии !На колко места ги има тези неща кажете ми?Аз преди да постъпя в Тракия Глас съм работил в друго предприятие , няма да назова име , но там се работеше на студа  и по цял ден се правеха заварки  и целия сех беше в пушелак и прахуляк  и от цялата тази мръсотия момчетата ставаха като негри  и ако потърсиш някой от тях неможеш да го разпознаеш и знаете ли колко взимаха  максимума беше 270 лв  и нямаше най елементарното кисело мляко което им се полага ,  за храна и превоз да не говорим , никакви ама никакви привилегии.Няма повече какво да кажа  , просто ме хваща яд на тези драскачи тук които преиначават нещата  и изкривяват реалното.Където и да отиде човек без да се работи пари не се дават !!!

Фирма,създадена за работа на етнически турци!"Безплатен транспорт от Шумен,Попово,Омуртаг и Разград"Ако кандидатстват 20 етнически българи и един турчин за едно място,то то е за турчина!Та тук работят цели фамилии от разградско и силистренско,а Търговище е втори по безработица след Смолян!!!!!!!!!!!!Мислете къде искате да работите!Шефът Ви ще бъде "Бей",а не "Господин".........

В Тракия глас Шише джам муе е истинското име турското е много хубаво аз от три години и половина работя там по4нах на 300лв сега зимам 450лв 4исто работя на три смени и сам много доволен щото дрехи дават храна дават секи ден и реис пускат до село ама аз си зех на квартира в града Тарговище и компутар си купих от банката дадиха заем и редовно дават парите неса като млекарите на село з това остаих кравите.шефовете са супер само 4аи като няма малко са карат ама бързо им минава колегите и те са пове4ето от селата ама ите на квартира и те са супер сега ще земам от банката на заем ще купувам в тарговище апартамент а бе супер е наща работа на ШиШЕ ДЖАМ

Завод с пълен хаос пълен с подмъзвачи и родниски колена колокото и каквито знания да показваш винаги си последното лице като автор винаги големците приемат добрата работа а лошата остава на нас и доброто се забравя е кажете ми как един човек може да работи при такава обстановка