Мобилтел / Мтел / А1 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=42.718815396955115,23.296380043029785&markers=42.718815396955115,23.296380043029785

Мобилтел / Мтел / А1

Не мисля, че точно вие ще ми казвате какво да правя! Я се стегнете малко ... Боже Боже

Ми вземи се върни тогава в А1, точно теб чакат. Не казвай, че си доволна от тях, ами направо почни работа при тях.

Защото ми се наложи да замина за чужбина! Пък и това е лично мое право, което не означава, че като съм напуснала и задължително трябва да съм останала с лоши чувства към компанията и служителите и!

Ами защо си напуснала А1 като си доволна от тях? Който е доволен от А1, остава при тях и изпълнява техните нареждания.

Господин Донев, работех там миналата година и не съм съгласна с вас! Явно сте попаднал на кофти екип... съжалявам за което, но за мен не сте прав! Хубав ден ви желая!

Ирена, "Ти" коя година си работила в А1 /Мобилтел/, може би "В зората на демокрацията - 1989г?", не мога да дам точка, че съм несъгласен с теб, защото за пореден път гласуването за коментари и оценки в сайта е "блокирано", затова реших да ти пиша, ТОВА Е НАЙ ГАДНОТО МЯСТО ЗА РАБОТА, управлява се от неграмотни не опитни хора, управленски и кадрови решения се вземат по симпатия и на база интриги.

Аз съм работила за тази компания 4 години и всъщност съм доволна! Всеки мобилен оператор има своите недоволни клиенти, да в А1 са много повече, но няма такова нещо за това, че служителите се обучават как да лъжат клиентите, това го правят търговци, които и в живота са си такива! Ако не стават за търговеци, се опитват чрез лъжа да си хванат таргета! Добрите търговци не лъжат, защото не им се налага, просто си хващат таргета с акъл и знания! Винаги можеш да получиш съдействие от съответен отдел, никой колега няма да откаже да съдейства за каквото и да било или поне на мен не ми се е случвало! Всеки служител на компанията има допълнителни придобивки, които малко фирми предоставят на служителите си! Все още поддържам връка с доста от бившите ми колеги. И регионалните и зоналните мениджъри са на топ ниво! Компанията не толерира издънки от служители и злоупотреби за сметка на клиентите! Може би, хейтърските коментари от бивши служители са точно такива-“наакани” бивши служители!

Дъщеря ми работи за ТЕЗИ /А1/, от месец, прибира се уморена до смърт, обслужва само недоволни клиенти, и най-вероятно ако напусне ще я оставят и без заплата, мислих, че А1, са уважаваща себе си и работниците компания, но уви НЕ.
Просто един месец загуба на време и пари.

Не е нужно да се молиш на А1, режеш ги много лесно – прехвърляш се направо в друг мобилен оператор и А1 горят с още един клиент, напуснал ги. За да се прехвърлиш в друг мобилен оператор, не е нужно да ти е изтекъл договора с А1, нито да уведомяваш А1.

Добре де, пак са пуснали за "Младши специалист" - фиксирани услуги /колцентър за обслужване на телевизия и интернет/, Целия град, мина и през Ttec и Близу на Гладстоун 1, толкова много оплаквания от бивши служители и във форуми и инспекция по труда, остана ли ентусиаст да работи за мерси и да се чуди какво да отговаря на недоволните клиенти за 580 лв, чисто?