Ай Си Си Ес - ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ай Си Си Ес - ЕООД

Фирмата е израелска, занимават се с търговия. Ще си спестя коментарите по това отношение. Откакто взеха външен човек за "мениджър" на отдела всичко тръгна надолу. Шуробаджанаштината е безкрайна и брутална. Агентите биват изтискани и изплюти на края на всеки един ден, постоянно те карат да взимаш повече и повече обаждания а като дойде време за преговори за заплатата след 6-тия месец нещата утихват от тяхна страна. Предлагат ти едно 100-150лв и оправяй се. По другите отдели е долу-горе ок,но customer support си е брутализъм...
Относно заплащането - започваш на 1300лв. След 6 месеца сядате да говорите пак, но никой досега не е изтискал от тях повече от 200лв. повишение.
Крайно съм разочарован от управлението на фирмата, което бива провалено единствено от фактора " Васил Хасамски", приел се за господ. Сами си правете изводите и успех на всички кандидати !

Здравейте, има ли някой, който работи в тази фирма и знае какви са условията, заплащането и т.н? Мен лично ме интересува customer support-ът как е, но и мнение като цяло ще е добре. Мерси!

Благодаря ти за мнението. Ас отивам следващата седмица на интервю. Дали споменаха диапазона на заплатите?
Благодаря и късмет....

Наскоро кандидатствах във въпросната компания за позицията Online Sales Representative with Spanish. Момичето, което ме интервюираше се държа перфектно, обясни ми подробно за какво става въпрос, обсъждахме естеството на работа, работното време и евентуалното заплащане и т.н. Накрая ми каза, че най-късно до края на седмицата ще ми изпратят оферта за работа. След два дена ми се обади HR-ката и ме уведоми, че всъщност им трябвал човек, който да говори едновременно и испански и португалски....и ако искам мога да кандидатствам за Customer Support. Само да отбележа, че на интервюто ме попитаха дали ми допада повече сейлс или съпорт и аз казах, че съпорт не бих работила. Много е странно, че няма комуникация между интервюиращия и ейчара. Да не говорим, че интервюто трябваше да се проведе и с ейчарката, но тя забравила да дойде....Това, което не мога да разбера: защо не се търси отделно човек с португалски, отделно човек с испански или директно човек и с двата езика? Или идеята е с един куршум (заплата) три заека - испански, португалски и английски? Това, което ме подразни е, че ми изгубиха времето, за да разбера накрая, че не ставало само с испански и то при положение, че обявата беше за човек с испански