Хенди Tел ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Хенди Tел ЕООД

Милена получила си уникалния шанс да работиш в този екип, не го пропускай. Ще бъде много весело да работиш с истеричния си, страдащ от психично разтройство Зонален Димитър Димитров който като започне да вика и пяна му излиза от устата ! За регионалния ни Евгени Лалов не се притеснявай, ще си допаднете и той е толкова неграмотен като теб и той не може две изречения правилно като теб.

Ей, хора бях на интервю и ме одобриха за работа. Но като чета тук какво пише се оплаших. И сега не знам какво да права, Моля, кажете ми стрували си да ходя? Работила съм в Глобул но НЕ бях доволна:(((

Мога едно да кажа,като бивш служител и в същото време отново кандидат за работа!!!!!! Ако работа беше толкова непочтенна и ниско платена,дали биха останали служители в тази фирма със стаж на повече от 5 години.Аз работих година и половина и вазнамерявам да се върна във фирмата,защото заплащането е било винаги навреме,вазможностите за допалнителни доходи,които при желание за работа можеш да си ги изкараш,също не са непосилни и най-вече,както някой от служителите се беше изказал:Ако вникнеш в нещата и имаш желание за работа и мотивация за това да изкараш допълнителни доходи над твърдата заплата,работата във фирмата нито е трудна,нито подтискаща. Да,има голямо напрежение,но навсякаде го има.Да,има трудности,но навсякаде ги има.Така,че ако имаш желание за работа,има и начин да постигнеш това за което ти плащат.Единствено в подхода им на работа във фирмата има някои забележки и пропуски.Но все пак няма идеални хора,идеални работодатели,идеални колеги и няма много пари за малко работа. :)

Привет и от мен! Зачетох се в коментарите на бивши, настоящи и според мен изобщо не започнали работа във фирмата, служители!! Разбира се, че има минуси, къде няма?! В живота по прицип е така, няма хубаво без лошо и обратно! Бих искала да споделя мнение, без да обиждам никои! Само ще кажа, че служители работили по два часа, три минути или половин ден,според мен нямат право да изказват мнение, защото то не е меродавно! Акцентирам върху това - два часа, три минути или половин ден, да точно така! Имаме служители и с такава, завидна трудова кариера! Дошъл в магазин еди си кой, постоял малко, видял че "това не била неговата работа" и си "Бил камшиците"?!?!  Или друг, побен случай, започнал работа в еди си кой магазин, поработил малко, но огладнял, отишъл да си вземе обяд, след което преценил, че няма да се връща?!? Отново явно преценка, че това не е работата на мечтите му?! Е добре де , питам се аз как очаквате после тези хора, да имат някакакво нормално мнение за която и да фирма?! Те нямат елементарно чувство за отговорност! Все пак не сме в училище и като ти стане скучно, да си тръгнеш, да минеш през лекараката да ти напише една бележка и да ходиш да спиш?! Уважаеми за да имате някакви претенции относно естеството на работа, запалащане и отношение към вас, респективно и вие трябва да имате подобаващо! В портивен случай, гласи поговорката:
" Каквото повикало, такова се обадило!"

Здравейте
Преди няколко месеца в Handy- гр. Стара Загора майка ми- влизайки да ми плати месечна сметка на Мтел- излиза подведена и излъгана и с Три нови договора- с Три SIM- карти... Не твърдя, че майка ми няма никаква вина- но никога досега не се е занимавала с плащане на тел. сметки- и е подведена, че ако не се подпише на няколко листа- аз ще бъда изключен и няма да мога да ползвам повече услугите на оператора- а аз бях в чужбина тогава). Огромни Благодарности на екипът на Мтел, който в последствие след подробно описване на случая и подадена жалба в тази връзка отмени и трите договора.Поздрави

И аз съм тук,за да изкажа съжалението си за това,че въпреки,че видях коментарите за фирмата реших да работя там.През периода си на престй във фирмата видях ужасни неща.Но каквато и да е го приемам само като горчив опит.Това от ,за което все още не спирам да труша нерви и да пиша сега е,че все още не съм получила парите си.ТРЯБВАШЕ на 25.12.да ми бъдат преведени,но това не се случи.Заради празниците няма служители с ,които да се свържа,ако въобще някой ми обърне внимание.Със сигурност след Новата година ще си търся правата ако трябва и чрез Закон,но просто ОЩЕ едно от многото ми разочарования в тази фирма.

До  Диляна Андреева

Г-жо Андреева,
Ама много Ви личи, че сте в близки отношения с някой от служителите в магазина или просто работите  там. Няма обикновен гражданин, който да е влязъл в магазин на Хенди и да е останал доволен... Влизаш да си платиш сметката и излизаш с нов двугодишен договор. Относно продуктите, които предлагат... ами продукти като продукти, често се случва служителите да са по-неинформирани от клиентите, въпреки че всеки ден предлагат въпросните стоки, но няма какво да се учудваме от това, като се има предвид, че се наема всеки кандидатствал за въпросната позиция, защото кадърните служители отдавна са напуснали и са си намерили по-добре платена работа и по-добро отношение. Все още се чудя как могат да спят спокойно нощно време тези, които взимат важните решения и измислят стратегиите за привличане/обслужване/задържане на клиенти. Не е нормална тая фирма, но се вписва чудесно в абсурдната ситуация на българската действителност.

Последния ъпсурт в тази фирма е как допускат,обучени и ценни кадри да си отидат.Благодарение на лицемерието и високомерието на временни шефчета като Цветомир Димитров,А.Йорданов и други подобни.Един от последните примери за лишаването на фирмата от наистина ценни кадри е напускането на ЦЕЛИЯ ЕКИП на един от силните магазини като Ботевград и то по желание на служителите,без значение "шефчетата"как го изкарват пред другите служители.(сигурно като изгонени за назидание)Дали това е неспособен екип от хора и дали не е имало начин да ги задаржите уважаеми директорчета.Доколкото знам там екипа не е променян от 4, 5 години и защо ли ми защото са ви изкарвали добри пари най вероятно.Направо съм възмутена от подобни ситуации.На вече бившия колектив на магазина мога да кажа евала колеги,добре дошли в клуба на бившите служители-свалям ви шапка за колективната постъпка,а на вас г-н Филипов,ако изобщо ви пука за Хенди спрете да позволявате да губите хората които знаят как да изкарат пари за вас....

Във връзка с мнението на Деяна от 27.11.2013г.
Мога да кажа само едно за тези момчета - това са възможно най-кадърните и учтиви служители на телеком в България ! Винаги съм получавала качествена консултация за всяко нещо , никога не ми е било отказвано съдействие по мои проблеми.Ако нямате какво да правите спрете да клеветите тези момчета, тъй като в нашия град няма кой да ви даде по-добра консултация и качествена помощ за дадена услуга.Винаги съм ги препоръчвала на всички мои близки и ще продължавам да го правя , тъй като те винаги са ми помагали и са ми дали качествени услуги и продукти.Всички мои приятели и близки са получили качествено и адекватно обслужване,в никакъв случай арогантно ....

Бих искала, да споделя и аз от опит какво се случва във фирма Хенди Тел.
Аз лично, работя от 5 години в КО(Корпоративен отдел), но в момента съм по майчинство. Не мога да кажа за магазинната мрежа какво се случва, но мога за КО. Всеки, който е работил както трябва е получил каквото трябва. Има таргети, има опъване на нервите и напрежение, но това са нормални неща за всяка една фирма от този бранш. Кой каквото си направи, друг не може да му го направи.
Отдела си беше супер, до като не се върна една змия от майчинство. Говорим за С. Г., тя е позната на всички, защото не спираше да си вре носа навсякъде, дори когато беше в отпуск по майчинство. Та същата се върна още по-злобна, настроена да съсипе екипа с интриги, сплетни, клюки и какво ли още не. Може да върши работа, да е стриктна и какво ли още не, но като човек е пълна нула. Проблема е точно там, че не стигат всичките проблеми и драми, ами и тя се вживява като някаква си, а всъщност е една мишка, която стои зад един монитор и следи всяка стъпка която прави всеки в офиса. Въпреки, че не и влиза в работата тя го прави, след което ходи и снася по най-украсения начин всичко на г-н Директора на КО. Какво прави той, ами той нищо не прави то това е проблема. Позволи й на мишката, да срине отдела и да си тръгнат хора, които бяха не на "ти" ами не знам на какво с процеса на работа и всичко, което трябваше да се прави за да се изкарат пари. Развали отношения на бивши и настоящи служители и то с лични мотиви, ровеше по скайповете на хората с цел, те сами да се махнат от работата, която дали харесваха или не не е важно.
Тази персона рано или късно, ще настъпи мотиката. Не спираше да ме дразни до като бях бременна и в болнични, защото имах малко проблеми и трябваше да почивам. Опита се да сплита някакви интриги, които бяха успешни при други служители, но не и се получиха нещата.
Всички знаем с кой е спала и на какво е способна, само и само да разбере нещо по-така за живота на всеки един от отдела. Лично хора са я чували как се хвали, че толкова здраво се е вкопчила в много силен човек от фирмата, че той до като е там няма кой, какво да й направи. Всички от КО знаем кой е той, но явно само той горкия не знае или се прави. Нямам логично обяснение за своеволията, които и се разрешават.
Най-жалкото е че въпросната, няма грам морал за пет пари, но се вре в личните неща на хората и чак се изказва като компетентна. Толкова е злобна и комплексирана, че вече ми е смешна.
Хубавото е че родих, станах си същата като преди с една разлика, че съм майка и вече съм доста по-озлобена и настроена войнствено, когато става въпрос за детето ми.