Каменица https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Цариградско шосе 99, Офис сграда Алфа Банк, ет. 3&markers=Пловдив,бул. Цариградско шосе 99, Офис сграда Алфа Банк, ет. 3

И по-добре,че не са те викнали на интервю, а пък недай си Боже да те бяха взели! Не си изпуснал много (или по-скоро изпуснал си много.... хабене на нерви породено от дивия комунизум тресящ горните слоеве на каменица, безцелните задачи и заяждания, прогресивното затъпяване продиктувано от околното обкръжение и тн.) "Скъпи" мениджъри (супервайзори, регионални и тн.) спука ли ви се балона които надувахте цяла година? И сега на къде? Търговците ще са ви виновни за некадърните решения и последиците? Единствената причина да имате работещ търговски екип все още е факта, че има криза в предлагането на работа. Ако някои желае да сподели, или пита нещо [email protected]. с одоволствие ще отговоря и помогна. Кораба потъва.....

Какво сттава с тази фирма!!! Пускат обяви за работа, кандидатствам, минават се месец-два никой не се обажда, камоли писмо!!! После пак пускат същатата обява!!! Докато учих идваха в университета и зарибяваха за стажове - пак сумати колеги подадохме дикументи и пак нищо!!! Това е безобразие!!! Няма ли някоя 'рисдикция която да се намеси!!! А уж са големи и важни ;|

Вече цяла вечност съм служител на каменица( или поне така ми се струва). Последните 3-4 месеца са трагедия! Уволняват ни 4-5 пъти на ден. Постоянно ни се напомня колко сме некомпетентни и мързеливи. Вярно, имаше едно време силни страни да си служител в каменица- добри пари, кола, соц. пакет и най-важното беше,че ни ценяха и ни уважаваха. Това разбира се остана в миналото. Скъпи началници, какво ще правите като след месец-два почнат да ви напускат знаещи и доказали се търговци от по 4-5 години? Ще наемате нови кадри? И колко ще изгубите от това? Дами и господа, каменица няма бъдеще в този си вид. Замислете се какво правите и какви ще са последствията. Съвета ми към бъдещите колеги- ако сте да кажем бивш пандисчия и сте свикнали на гавра и унижаване това е работа за вас. Ако сте човек вярващ в себеси и търсите развитие и кариера( колкото и да ви обещават повишение,то не е реално) търсете работа другаде. Работата в каменица може да бъде обобщена в едно дума ГАВРА! Не приемайте написаното от мен като поредното "плюване" от недоволен служител. Напротив! Дал съм много на каменица и мога да дам още много, но смисъл вече няма!

Здравейте, надявам се да прочетете написаното. Аз съм собственик на обект и съм страшно възмутена от обслужването и държанието на ваш служител. Незнам дали мога да споменавам имена във форумът, затова ако да, моля за обратна връзка , чрез имейл към мен. Фирмата е много стабилна и ако искате тя да остане такава, обърнете внимание на служителите си.Мисля , че в този бизнес лентяите и некомпетентните по тази работа, нямат място в такова общество.

Някой хора се самозабравиха,и си мислят че ще са директорчета цял живот ,няма такова нещо в Каменица братлета пътят до джобс бг е много кратък :)))))))))))))

В Пловдив се провежда възрастов геноцидспрямо работниците! Не случайно македонците си казват помежду си   шо се вели личност - лайно со пари и власт.

Вижте сега... Много неясно критикувате. Какво за охраната на труда /даже не се казва така!/... Ако е някой настоящ, евала, наистина потъват. Имам спомени за едно невероятно кадърно момче... Оборете ме! Като не Ви се работи, не работете бре! Ама да омазвате някого вече е срамно!

Абе какво ми се карате дистрибутори  и разни супервайзери ....аз работя в производството,защото една бира се произвежда а не само вашия алъш вериш,Дайте мнение на човек от производството.Аз съм доволен,въпреки че почти затвотиха завода в Плевен,в който се правеше всичката бира в ПЕТ бутилки.Сега сме 20 човека  ,но сме доволни .

Търся си работа в редиците на Каменица.На 32 години съм женен с две деца,средно образование имам книжка /С/категория,познавамРусенски регион много добре,контактна личност работил съм в бранша на разносната търговия,нямам недоволни или ощетени от мен работодатели, и клиенти ,ако набирате персонал за започващия сезон моля да бъда приет на работа .

случайно попаднах на форума има интересни мнение и доста други,които преизвикат смях и съжеление по въпроса.Нестава само въпрос само до фирмата а до работещите в нея.да конкуренцията ни разбиха с правилен маркетинг и промоции,но като се замисля търговските им екипи,а аз познавам от тях повечето в юга са под всякаква критика.Според мен комапнията дълго време е разчитала само на инерция и малко късно реши да работи по различен начин,а промяната няма да дойде лесно,просто няма как да стане,ако стане бързо ще бъде чудо за 3 дни.Вярно е че има хора,които не знаят какво правят  а са на ръководни позиции,за съжеление това още по-трудно ще се промени.може би новите собственици ще променят някои неща,но всичко иска време  а сезона вече наближава,чака ни доста работа