АГ ЕКО ООД /img/frontend/nomap.png"

АГ ЕКО ООД

Здравейте, аз съм доволен от това което видях имаше хора които се опитваха да ми говорят гадни неща срещу фирмата, но моята преценка е че тези "бъдещи колеги" просто си пазят местата и за това приказват и пишат тези негативни неща. Да заплащането е над 1000 лв. , смените са две дневни, две нощни и след това се почиват четери последователни дни, което мен ме устройва предвид предните ми смени дневна нощна два дни почивка, което реално си е ден и половина почивка, но както и да е на мен лично хареса че всичко е автоматизирано, както че има лични предпазни средства и облекло. Има транспорт лек автомобил с който се предвижваме до цеха. Това е което видах аз други могат да видят нещата по различен начин просто си изказвам мнението.

Мишлето пак се е възпалило :):):):):):) .... явно има нужда от медикаменти .. ;) Почивай повече сега си в почивка имаш време за писане мишленце безобидно :):):)

Ееее няма такива боклуци
Аман от тролове,който цял ден си клатят м*дете и имитират работа пред жените си!

Към кандидата за работа - въпреки че се съмнявам, че е акндидат, а по-скоро някой от синчетата на управителя : Уважаеми "КАНДИДАТЕ" , искрено се надявам да те приемат и след един месец пак да си напишеш мнението, да видим дали е същото.Дето се казва - да поживеем и ще видим, дали е по-добре да стоиш без работа или да бачкаш като вол за няма нищо.Дерзай !

Най-много ми хареса, че ще управлявам един човек, всеки които се е занимавал с много хора знае, че изобщо не е лесно да се занимаваш с 20 или 100 различни човека просто е убийственно. Надявам се да ме одобрят и да започна най-накрая работа , че без работа не се издържа.. На тези писаници изобщо не вярвам, пишат се за всички фирми, разбрал съм едно, че на място се разбира най-добре ситуацията :)

http://www.jobs.bg/f2237303 Опааа, пак търсят балъци, ама те май вече са на привършване.Който иска да кандидатсва да чете между редовете - РАБОТА В ДИНАМИЧЕН КОЛЕКТИВ ! Динамичен ще е ами, като видят хората мизерията и проЗтотията, бягат и назад не се обръщат.

Здравейте, аз съм жена на служител в тази фирма аг еко и трябва да си призная, че от както е там живота ни много се подреди смените са чудесни можем да си плануваме почивки и ремонти , заплащането е добро и няма забавяне което в предната фирма беше с месеци закъснение така, че аз съм напълно доволна че работи там и работата не натоварена.

Вярно нищо общо няма.при обещаните 1200 лева ,да ти дават 400 и то със клизма си е жива подигравка с персонала.То затова хората напускат един по един,щом се запознаят от близо със действителността!

Здравей отново колега,

Виждам, че още си търсиш работа, след като разглеждаш обяви. Защо ли?! Сигурно защото си "адски коректен" и не те искат никъде.

Айде пак търсят хора,що ли?
Щот сигурно са адски "коректни и точни",само с обещанията си остават!