Прециз Ал ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Прециз Ал ЕООД

имах добро мнение за г-н Павлов,но вече не,той не застава зад служителите си,станал е голям хайс,само лъже и мами хората сй,остана без служители,а фирмата беше водеща,сега хората му работят за 250лв,само по карти,срамота

Като бивш служител 7 години в София, мисля че мога да изкажа мнение.Фирма Прециз АЛ е добра компания но с лошо управление. За работна заплата е много зле в момента, криза е но тя продължи твърде дълго според мен от септември месец насам се изплаща по карти на ДСК само по 440 лв.Аз напуснах март месец след 7 години работа.....за периода септември- март при средно 25 работни дни месечно се подиграха и ми дадоха 290 лв за целия период...нормално , политиката е такава.Не се сърдя на никого, за мен фирмата е много добра но се работи без пари , аз си направих моя фирма и сега съм о.к. Уважавам всички от фирма Прециз Ал но, мисля че 8-9 месеца е твърде дълъг период за да нямаш средства за семейството си. Поздрави:)

Незнам от къде да започна, но с две думи "НЯМАМ ДУМИ".Фирмата е под всякъква критика било то за заплати,ръководство(или така наречените още мениджъри),безопасност на работа и други.Обаче нещото което най-много ме погнусява е самият управител на тази фирма, всяка първа негова дума е лъжа, но и това го приглъщаме. В много фирми все разправят че клиента е на първо място в тази фирма това неважи.
Описах обстановката с няколко думи,но според мен мога да издам цял роман.

Фирма, която има само изисквания към работниците, без да им дава права,  без да знаят кога ще получат заплащането си, кога ще се плати цялата заработка, на не само парите по  фалшивите договори за пред властите

Ура ,братя взехме паричките за септември.Голям кеф.ТЕ едни пари ,в пликче неможеш са ги сабераш.Е СЕГА ще чакаме другите,ма незнаем кога,щото наща касиерка(Ваня)сигурно се уморила,трябвада си почине(както винаги го прави след заплати),тя или е болна,или отпуска,или чете вестник цялден.Хора много и дигнахме акции те на тая.

те ако ги нямаше братята от дпс штяхте да сваршите този обект на куково лято.за ква заплата говориш бе като 4акаш да стане 17  00  да си трагнеш.или да стане 11 30 да отидеш на обяд,4е да моjе да си легнеш от 12  до  13.и за ква заплата да говорим а?

Това мнение го пи6а на господина които еписал  за Братята от ДПС.Искам да му припомня 4е те неяадат доматите сколове, анапротив теса много то4ни иммного добре се справяат сработатаси.иразбират от вси4ко за фасади и дограми.

Ми кво да кажа веч,просто нямам думи.Започнаха да се подиграват със заплатите.Блъскаш като идиот,и накрая получаваш един голям майтап.Напълниха фирмата само братя от ДПС дето хабер си нямат от фасади и дограми,ма нали е ефтина работна ръка.Друготоси е все същото ,кучето си лае ,кервана си върви.Оная (Ваня)си прави квот си иска,инеи пука за нищо,Хвърля наще пари с пот изкарани за луксове във фирмата. Ама Шефа него е еля за работниците ,заплатие са под сякакава критика ,забавяги,намаляваги и още ,и още.Започна да не оценява труда на хората.

ТОВА МАЙ НЕ СЕ ХАРЕСА МНОГО НА НЯКОЙИ ХОРА ?НО ТОщЕ ГО РАЗБЕРАТ ПОСЛЕ КАТО МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО.

свободно време -то го няма почти,работа колкото искаш,пари все по надоло /има криза -ние нямаме ли и аз заради неговото отношение съм в криза /всеки месец по надоло- това ли е растящата заплата?работата се увеличава но парите все по-надоло.аз съм с предиизвестие това не ми хареса и му го казах в очите и почнаха едни обещания за пари.ако си свършиш работа в срок пак недоволни все търсят това дето не е готово тук е така.никога няма да се промени -това .той не знае кво иска а как другите да разберат и да му направят планове за фирмата /цех или отдел /така работа не върви. И НЯМА ДА ВЪРВИ СИ МИСЛЯ АЗ .НА ЕДНИ ЗАП:АТА ОТ 500ЛВ. А НАДРУГИ 3 500ЛВ. ТОВА РЕАЛНО ЛИ Е ?