написано 26.02.2014г. четвъртък в 17:01
към обект/отдел Бургас
в град Бургас

Накратко мнение за база Бургас- шуробаджанащина отвсякъде,трябва да внимаваш какво приказваш защото след малко доносниците и клюкарките бързат да снесат за повече червени точки и се чудиш от къде ти е дошло,подмазвачи на едро и дребни душици.Най красивият момент идва когато си получиш заплатата.Това е накратко.

написано 09.11.2013г. неделя в 21:02

Тия от бургас са най-големите скръндзи и гледат да пестят от всичко което може.Да си ходат в Бургас, селяните скапани.Бусовете които са имали тахограф едно време,са ако ги спрат за проверка просто незнам какво ще стане.Пикапите просто нямам думи за тях.Една здрава кола няма и тия от сервиза постоянно ги дрънкат.И един нормален ден не съм имал в тая фирма.Дано фалира ! ! ! Да си ходат от там където са дошли!Не сте добре дошли

написано 31.10.2013г. петък в 19:23
в град Варна

Смахната схема на заплащане на труда на работниците си. Уж си на основна заплата и процент, но се оказва , че си само на процент. Само дето 310лв. , които превеждат по карта май не ти ги пипат. Общо-взето работиш като търгошски агент за 310лв. Успех на всички, които решат да започнат работа в фирма СТОЯНОВ

написано 20.06.2013г. петък в 20:49

Тъй като тук няма възможност да се публикуват снимки, призовавам представителите на управлението да монтират система за контрол и измерване на разхода на гориво по нивото на резервоара, местоположението при отваряне на резервоара, както и зареждане на автомобилите с гориво.

Особено за автомобилите във Варна ще излязат интересни резултати за някои от микробусите на компанията.

написано 09.02.2013г. неделя в 11:57
към обект/отдел sklad

Така понеже аз се прецаках и започнах работа в склада им в Горни Лозен, искам да предупредя всички които мисля да започнат работа там независимо в склада, офиса, шофьор, търговски представител. Така условията за заплащане са "прекрасни" и често се променят за по - добро в склада на интервюто ще ви кажат че започване на 600 лв и 50 лв за транспорт но после се променят условията първоначално сте на 500 лв и 50 за транспорт поради локацията извън софия с градския се пътува доста време, така за тези 500 лв сте в склад без никакво отопление не получавате никакви фирмени дрехи изпълнявате всякакви видове дейности които ви се възложат не само от началник склада но и от всеки в склада които е от повече време там. Работната среда ще много "приятна" постоянни клюки коментари и опити за злепоставяне. Като шофьор ще бъдете с лимид на горивото и често ще ви се налага да давате пари от себе си за гориво заплатата е твърдо + процент като процента зависи от това колко е оборота на търговския представители. Като търговски предстравител имате отново лимид и доста големи раини за обикаляне всеки ден. Когато намалее работата нещата стават още по зле. Защото част от персонала е приел склада като нещо тяхно и когато нещо не върви става много страшно. Трябват ви мнго нерви

написано 18.08.2012г. неделя в 19:02
в град Варна

Странна работа е този форум. Когато напишеш, че някой злоупотребява с ресурсите на фирмата, администратора трие мненията. Много ми е интересно защо така изчезна мнението ми, точно за Стоянов оод.

Имам познат който работи там, и който редовно сваля  от микробуса си след работа туби от минерална вода, но пълни с нафта, дори се хвали, че баща му нарочно си е купил дизелов автомобил.

Ако може администратора да ми каже кое точно правило беше нарушено, та ми изтрихте мнението. То бива да сте послушковци, ама чак толкова...

администраторът каза:
Сигналите за извършване на престъпления е редно да подавате към заинтересованите лица или на правораздавателните органи. Те могат да вземат законно отношение по тях. В рамките на този сайт обвиненията за извършване на прастъпелие могат да се разглеждат като набеждаване. Набеждаването е престъпление по българското законодателство и не е разрешено в сайта.
Показани мнения 1 - 7 от общо 7