Инфракорект строй ЕООД гр. Перник /img/frontend/nomap.png"

Инфракорект строй ЕООД гр. Перник

1 точка от 2 мнения

Много са зле...
Техника - Стара и постоянно се чупи, ремонта е на принципа "закърпи я да изкара и днес и утре ще я оправим" но това утре никога не идва, но пари за нови джипове има.
Работа - Трябва да бъдеш всичко - монтьор, кофражист, арматурист, асфалтов работник но заплатата като на общ работник.
Колеги - Повечето гледат на кой да се подиграват и оплюват зад гърба му и да се подмазват на шефа и изключително мързеливи. В момента в който някой от "шефовете" или техническия ръковидител си тръгнат от обекта започва едно лежане и пиене на бири цял ден.
Работно време - от 7 до когато стигнеш, обещават се "компенсации" за оставане след 5, но така и не ги получаваш.
Заплата - На надница, която не е достатъчна за извършените дейности, като искаш увеличение - "няма пари", "дай да поработим малко и ще говорим за пари по натам" (което по-натам никога не идва) или някакви подигравки от сорта на 1-2лв. увеличение. От надницата която ти казват не те информират, че в края на месеца имаш удръжки за осигуровки, купони или безсмислени глоби, колкото да се правят на велики.
Фирмена сигурност - Никаква, днес си "любимец" на Гошко, утре вече си уволнен
Потенциал - Никакъв, освен, ако мечтата ви не е да бъдете общак до края на живота си...

Не си губете времето, потърсете друга фирма!!!

Много са зле,манталитет и мислене на Селяни но от преди 20години техниката и тя на 20г.Трудов догово- или фалшив граждански или на 4часа а се работи по 9-12ч.За заплати все нямат пари,докато работиш ти подхвърлят трохи и големите обещания "чакаме превод ще изчистим всичко"така докато не напуснете а след това нямате какво да получавате.Съжалявам че си загубих времето с тях но нямаше никакво инфо,сега се надявам че хората ще знаят какви отрепки са Цинцови най-вече синчето Гошо и мама Емилия е поголеми СЕЛЯНИ не бях виждал само викове и крясъци,колектив няма 2-3ма подмазвачи дебнат кого да натопят та да махат с опашка пред шефа за парченце сух хляб.Абе отвратителна фирма