написано 26.08.2014г. сряда в 12:08
към обект/отдел администрация

Уважаеми Г-н Кирил Кепенеров, не разбрахте ли, че колкото и каквито и усилия да полагате за да уроните авторитета на фирмата, злите замисли няма да ви се получат. Бих ви посъветвал да не хабите напразни усилия и да използвате енергията си в личностно и професионално израстване, а не да се се хабите в злостни писания. В мемоарите, които публикувате, ясно личи неудовлетвореността, от това, че бяхте заменен с по-квалифициран служител от вас. Въпреки това би трябвало да изкажете огромна благодарност на Г-н Петров за това, че дълги години търпя непрофесионалист като вас на такава висша длъжност и с такова заплащане, с което малко хора с вашето образувание биха могли да се похвалят. За сведение на тези,които губят времето си за да четат вашите коментари,бих добавил, че в момента настоящата ви работа е Пералня в Студентски град, което показва колко висока квалификация имате. Единствената грешка,която може би Г-н Петров е направил, е да ви държи толкова дълги години на такова високо заплащане, с което успяхте да закупите собствен апартамент за вас и семейството ви.

И все пак да добавя, че всеки интересуващ се от състоянието на фирмата, ще погледне в търговския регистър,а няма да чете злобните коментари на бивши неудовлетворени служители, чийто схеми не са се получили.

Хубаво е, ако отново се срещаме в този сайт, да спазваме благоприличие и да запазим добрия тон. Все пак имаме претенции, че сме зрели и интелигентни хора.

Благодаря!

написано 22.08.2014г. събота в 16:29
към обект/отдел безмислен
в град Белоградчик

Ако случайно минете всички нива на кастингите гледйте много добре да уговорите всички параметри по договора си – финансови и нефинансови, иначе тарикатчето после ще започне да лавира и да си върти очите и да ви казва колко са ниски маржовете и пр. и пр. Не подписвайте никакви документи, анекси и други, след трудовия договор, а също гледайте да премахнете заробващите клаузи в самия договор - за обучение и пр., петров винаги си оставя вратички, за да може после да ви изнудва, че ще ви съди и други подобни заплахи с мутри, адвокати и други негови методи. Не се съгласявайте да гарантирате с възнаграждението си задълженията на ваш клиенти, както ще ви предлагат – ще ви извозят със сигурност, пазете се от сделки на отложено плащане с непознати клиенти, понеже от Ебльорали скроиха номер на последния мохикан – търговец, че уж фалшив клиент е поръчал стока за 20 000 и е изчезнал, петров великодушно се е съгласил, търговския представител да плати половина сума – с помощта на мутричките са го притиснали и момчето е подписало документите , според които всеки месец му се удържа от заплатата, смятате ли че този мангал ще се примири да загуби половината от сумата, ние не смятаме!? Това е малка част от по – основните безобразия, които се вършат от “работодателя”, колко беше глобата за укриване осигуровки и данъци, колко години ще полежи лесновското тарикатче? Когато иницирате проверки от Инспекцията на труда и данъчните органи, изисквайте да изпращат проверяващи от други градове, понеже петров се хвали, как плащал на местните контролни органи, той плаща и рушвети,за да печели обществени поръчки на брокери във фондовата борса и на политици – пример мини Марица.

За ползвано гориво – лично, удържат 12%, преди било 10, но разходите били много големи. Наистина невероятно звучи, че такива фирми продължават да кретат, но е факт някои факти може да сме ги пропуснали, но ако имате допълнителни въпроси питайте, все някой от колегите – неплатени пиари на Ебльорали, ще ви отговори най – подробно и с удоволствие и искрено на въпросите.

написано 18.08.2014г. вторник в 15:24
към обект/отдел преексплоатиран и прее...
в град Борово

Уважаеми кандидатстващи и работещи в Еврорали ЕООД =EuroError, тези неща ги пишем с цел превенция – т.е. предварително да имате информация за това какво става във фирмата, понеже през годините минаха доста и хора и всички са пострадали от ивайло петров и сие, редно е това вече да спре, вярно е че има много некоректни работодатели в България, които са подкрепяни от властите и се толерират мародерствата, които се извършват в такива фирмички: проникване в личното пространство – електронна поща, телефони, джипиеси, детектор на лъжата, необосновани удръжки на пари, неофициално изплащане на възнаграждението и всякакъв друг произвол и гавра: в EuroError не плащат заплата по банка, а по тетрадка, за осигуровките е кой както се уговори върху 400 – 500 лв. Тази практика трябва да бъде прекратена, както в EuroError, така и от другите некоректни фирми, които са доволно много в БГ. Сигнализирайте където трябва, събирайте доказателства и не позволявайте да ви тъпчат и да ви държат в зависимост от заплата и работата ви. Послушайте ни, ние сме изстрадали хора работили известно време в “компанията”. Постъпвайки на работа в такава фирма вие ще загубите доста време търсейки грешките във вас или пък ще продължавате да работите въпреки проблемите които имате от работодателя, ще загубите самоуважението си времето и парите си, а от това и вие и семейството ви само ще съжалявате после.

Ако сте умна, атрактивна блондинка, висока, хубава с големи гърди или поне с някоя от изброените дадености имате големи шансове да попаднете в Ебльорали, поне така беше преди време. Сега бизнес секретарките горе долу отговарят на някои от параметрите, едната е фалшива блондинка, с маникюр от който не може да пише на клавиатурата и си помага с моливче, другата си пада малко кобила и е на транквиланти (понеже повечето хора, които се задържат в еврорали, рано или късно започва с хапчетата, подражавайки на шефа, шефката и пишман административната и рекламна меринджейка христина мишкова - думата киликандзер е измислена за нея, но понеже е послушна марионетка я търпи петров), за акъл при сегашните секретарки, въобще не можем да говорим, както има един виц: един сърбин си взел нова секретарка и негов колега го питал как се справя, бизнесмена отговорил: Као секретарица е дупе, као дупе е фантастише...

Ако сте мъж, е добре да не сте грозен, даже ако може да сте красив, поне с две виши образования, голям търговски опит и да сте амбициозен и нахъсан, ако сте мухльо това е ще е по – добре за фирмата, те търсят балами от години, обявите им гласят следното обикновено: “ЕВРОРАЛИ ЕООД е водеща фирма в доставянето на висококачествени смазочни материали за индустрията и транспорта. Компанията е представител на световно известни производители като IGOL, AVIA,CASTROL, VALVOLINE, STATOIL, QUAKER, IMPERATOR и 77 Lubricants. Водеща?!?! Колко да е водеща с трима вождове – Директори и един индианец - търговец, щом се стига до продажба на ДДС фактури, подялба на ДДС с други фирми и други нередности,няма и капитал..... Във връзка с разширяването на дейността си и създаването на първия корпоративен Aвтоцентър "IGOL" за бърза смяна на масла, търсим мотивирана личност за позицията - поредният нещастен служител е напуснал – измамен без да получи неофициалната и официална си заплата (това зависи от обвиненията срещу човека)

”. А пък колко е корпоративен автоцентъра примерно като го видите ще разберете – автомивка тип квартална, корпоративното е че служителя става съдружник във фирмата един вид, когато започнат с непрекъснатите удръжки и всякакви резачки на заплатата, т.е. започвайки работа във коропоративната фирма, служителя започва да финансира благосъстоянието на фирмата с възнаграждението си. Valovlin не продават от години, понеже ги отрязаха поради некоректност и цигански пазарлъци, но когато има обява за регионален мениджър или търгвски представител, винаги пишат: във връзка с новия договор за дистрибуция с Valvoline и пр. Високопарни глупости, за да сте търговец или меринджей във фирмата имат изискване за перфектен английски, понеже сигурно ще продават маслата и номерата си на европейския пазар, а не на българския. Кандидатите за търговци не трябва да са: флегматични, нападателни, грозни, дебели или потни, весели, минава се през няколко интервюта където висшия клир – вождовете решават съдбата на поредното пушечно месо, дали ще опъва достатъчно дълго време каруцата без да има претенции във връзка с грубото и безогледно нарушаване на правата му като работник и служител. То сега останаха трима вождове шефове и един търговец – последният мохикан, сами си правете извода колко време вече не могат да намерят нови хора....

Ако сте от малцинствен произход например ром, също нямате шанс във фирмата, скоро махнаха едно свястно момче.... Това говори и за едно дискриминационно отношение на работодателя май?

Развитие – 0, всички други пунктове моооого под нулата! Това е драги патиланци, дерзайте!

написано 15.08.2014г. събота в 15:22
към обект/отдел ветровит
в град Летница

Драги кандидатстващи за работа в Ебльорали ЕООД, очаквайте наръчник по кандидатстване и оцеляване  във "фирмата", ако се престрашите за интервю или пък още по - лошо, ако вече сте приет на работа в "компанията". Следва продължение...

написано 11.08.2014г. вторник в 00:51
към обект/отдел по добре да не казвам, че шизофреника много добре импровизира
в град Батак

Гледам, че пак има активност на страницата и какво да видя, самия петров сън не спи да чете какво се случва във фирмата му, защото кой ще е този "настоящ служител"?: Петрова - след случката с братята Дамбовци (той използва момента, за да я подплаши, че братята ще преследват и нея и я отстрани от фирмата) и сега и подхвърля 2000 с които тя не може даже  и  да си поддържа дори циците, мишкова - на нея също вече и писна, понеже копелето късно вечерта и много рано сутрин започва да я засипва с указания и задачи, поради което тя пълноценно не може да се наслади на любимият си и семейството, пастора евангелист - достатъчно горд пичага, за да се съгласи да пише под нечие давление, гнома - склададжия - неграмотен е с интернет, шофера - ром той вече не е на работа, търговския представител - той също има чест, а момичетата...е тях наистина ги подценихме, момичета не се притеснявайте да пишете това което ви тежи, ние сме много и ще ви защитим, браво за смелостта! Тези които сме се почувствали застрашени от заплахите на бизнесметъра  - петров, сме подали информация в полицията, която е без движение засега, така че петров върни всички пари на хората (официални и неофициални),  с които си ги ощетил, за да покажеш колко ни обичаш и как ни прощаваш и не ни мислиш злото, ние ще ги дарим, защото това са едни кървави пари от които и ти нищо хубаво не си видял и хаир няма да и  видиш! Защото да не правим разследване, как се купува Мерцедес S класа от фирма, която счетоводно почти е на загуба, всеки си е запазил по нещичко снимано и сейфнато за черни дни, ако случайно тоя плазмодий се опитва нещо да ни вреди, ние не сме малко, ние сме цяла армия ощетени и излъгани хора от EuroError и всички имаме една кауза - понеже петров смята, че лош PR няма, ние сме едни неплатени клети пиари - бивши служители на EuroError. ;) А на бъдещите кандидати, пожелаваме успех - дерзайте, доказаната шизофрения на петров достига нови и нови хоризонти, на които слава богу ние вече не сме свидетели! Приятно изтрещяване в ЕuroError!

написано 09.08.2014г. неделя в 14:27

Еиииииии, ПИЧ ти от няколко месеца не работиш в тази фирма!!!!!!! :) Или ПСИХИЧЕСКОТО ти отклонение ти пречи да го проумееш!!! А и да ти припомня; ТИ НИКОГА НЕ СИ ВЪРШИЛ РАБОТАТА НА ДРУГИ ХОРА ПО ПРОСТАТА ПРИЧИНА, ЧЕ САМ СВОЯТА НЕ МОЖЕШЕ ДА СВЪРШИШ!!!!!!!!!!! Колкото и да се опитваш да навредиш с интриги и лъжи на персонала НЯМА да успееш, НЕ СИ ХАБИ ЗЛОБНИТЕ СИЛИ. Не ти прави чест да пишеш от името на други хора, но ако това те прави щастлив ДЕРЗАЙ,............

написано 08.08.2014г. събота в 23:52
към обект/отдел при Мишкова
в град Лом

Тате, тате, ние цигани ли сме?

- Да, тате, цигани сме!

- Ама тате, тате, ама от долните

цигани ли сме - дето крадат, не

работят ...?

- Да, тате, точно от тези! - Е добре де, тате, ама съвсем

долни ли - от тия дето са мръсни,

гнусни и бъркат по кофите?

... ... - Да, бе тате, от тия -

съвсем долни цигани сме!

- А от Еврорали ли сме, тате ? - Ееееее, тате, чак такива цигани

не сме! ;DD ;DD

написано 08.08.2014г. събота в 23:30
към обект/отдел страх ме е и не казвам
в град Бургас

Хайде сега господин петров който казва, че ни "обича всички",  "които са пили вудъ от кладенеца" и пр. и  пр. "давал от сърце" и т.н. и т. н.  да върне парите на всички, които е излъгал, защото "хляба, който ни давал" не беше никога цял и всичко което му се е откъсвало от сърцето после си го е връщал многократно,  чрез глоби и други санкции. Покажете г-н питров каква широка душа сте, какъв мъж сте - върнете ни парите(официални и неофициални), които сте взели от нашите семейства, които сте "хранили", за да ви признаем ние за човек и мъж.

написано 08.08.2014г. събота в 22:54
отношение представител на управлението
към обект/отдел кукловодство

Писна ми да работя в  тази фирма, писна ми да работя за тоя изтрещял шеф, всички са на хапчета и се дебнем и клюкарим взаимно. Кой знае колко ще ни отрежат пак този месец: за лоши финансови резултати, ами те са все по - лоши, от това по - лошо няма накъде, дори и за най - ниските позции не могат да намерят хора, всички напуснаха и се налага да вършим работата на тези, които ги няма, но това е само временно, понеже и клиентите вече не се обаждат. Боже къде попаднахме и с какво заслужихме това тегло?!  Сега сигурно ще ни пуснат на детектор, за да разберат кой е написал това, но на мен вече не ми пука защото скоро и аз няма да съм в отбора, само да не ми направят нещо лошо? :(