написано 23.07.2014г. четвъртък в 11:32

Чудя се как мишкова и петров уж не се интересуват от това какво се пише във форума, пък все така се случва, че вземат да влязат и да понапишат нещо за PR.

Надявам се вече наистина да не пишат тук, за да не объркват кандидатите за работа.

Всъщност, то като се замисли човек, няма как да се обърка драгият кандидат за работа. Прочитайки по-долу написаното уж от петров (това си е 100% написано от мишкова, та даже си е направила препратка към предходният пост) следва да си зададем въпроса: Какво следва след толкова много обич и любов, които се раздават в тази фирма? Дали същите не преминават в полов акт, в който служителят на EuroError, не е пасивната половинка?

Не искам нито любовта, нито обичта на световно неизвестният велик бизнесметър петров и подлогата му - мишкова. Нека да си се гушкат и обичкат двамата - нали са си лика прелика.

Пожелавам им успешно изтрещяване и все повече и по-силни хапчета за бавно но сигурно завладяващата ги шизофрения.

На драгият кандидат за работа пожелавам много красиви моменти изпълнени с приказната любов на EuroError. Не се оставяйте да бъдете пасивните в тази любовна авантюра.

Успешен ден !

написано 12.07.2014г. неделя в 20:03
към обект/отдел БИЗНЕС КООРДИНАТОР

Дано никой не се подлъже да им стане бизнес координатор, както се казва нищо хубаво не е на хубаво, с тая УЖ висока заплата 1200 лв я вземе я не, я му излезе през носа, бийте направо един фалит с тоя мангал петров и мишката с кретенска физиономия

написано 11.07.2014г. събота в 15:19
към обект/отдел най
в град Опан

Не, не е PR мишкова, това си е самата истина, не се опитвай с плитки номера да подвеждаш хората, опита ти е жалък наистина. Няма такъв имбецил, който след прочетените напълно реални коментари,да вземе да си поръча от скапаните масла на EuroError!

Нали разбирате мишкова и петров, че хората няма да се подвеждат повече под високопарните ви лозунги, понеже сте измамили и ощетили доста хора. По - добре си пийте хапчетата и гледайте как се разпада жалката фирмичка. Хората са работЕли както казвате по - дълго или по кратко в зависимост от темперамента им, а напускат при първа възможност, защото каквото и да си намерят като работа би било по - добре, от това което вие предлагате: тормоз, унижение, следене, интриги и прогресивно намаляващо възнаграждение. Ще изредя поименно хората напуснали фирмата в период от една година: Илия - търговец, Румен - мениджър, Владимир - търговец, Светла - бизнес администратор, Мирослава - бизнес администратор, Цветомира - бизнес администратор, Елизабета - бизнес администратор, Светла И - бизнес администратор, Владимир - финансов директор, Илия - търговец, Веселин - регионален, Илиян - регионален, Кирил - търговски директор, Емил - търговец, Георги - търговец, Антон - бизнес администратор, Стефан, Иван, Румел, Николай - шофьори, Свилен - мениджър, Трайков - консултант. Това са двайсетина човека и са напуснали в периода 2013 - 2014 засега... Може някои да са пропуснати, но нека се допълнят сами. Всички, те са ощетени от петров, и се чудя какво правят контролиращите органи? Фирмата е сертифицирана по ИСО и би трябвало да поддържа определени стандарти, а тя няма служители и не се покриват елементарните условия по зададените параметри. Не знам, как все още чуждестранните партньори на фирмата не са прекратили взаимоотношенията си с такъв некоректен и нередовен представител като EuroError? Годишните отчети са почти на загуба, а фирмата до сега поне имаше доста големи печалби, които се прикриват по счетоводен начин. Всичко това мисля, че е достатъчно красноречиво, за тези които се интересуват за работната среда и политиката на фирмата. Ако сте мъж ще се почувствате като използвана жена, ако сте жена ще се почувствате наистина к...а, но по - добре пробвайте, защото всичко не може да се опише с 6000 знака...

написано 10.07.2014г. петък в 13:11

Чета тези мнения и се чудя " ТОВА PR ЛИ Е". Знам, че много хора със скандал стават известни... ХИ ХИ. До сега не бях чувал за тази фирма, но сега се поразрових в интернет да видя какво предлага.  Поръчах си масло пък да видим дали ще ми го доставят. Доколкото разбирам тези БИВШИ СЛУЖИТЕЛИ дълги години са работели за тази фирма. АБЕЕЕЕЕ ХОРАААА ЗАЩО ТОЛКОВА ВРЕМЕ СТЕ РАБОТЕЛИ ТАМ, КАТО Е ТОЛКОВА ЗЛЕ.;)А И ТОВА СТАТИСТИЧЕСКО ПРОУЧВАНЕ / ЧИСЛЕНОСТ НА ПЕРСОНАЛА ЗА ПЕРИОД ОТ ЕДНА, ДВЕ, ТРИ ГОДИНИ/ СМЕШНИЧКО Е.

написано 09.07.2014г. четвъртък в 12:51

Следя писанията на колегите и се надявам да продължат с обективните си коментари за фирмата. Аз исках да не съм анонимен, но няма как поради отмъстителността на петров - с малка буква, както са го писали и другите и както си заслужава. Желая да напиша нещо положително и започнах да расъждавам следното: при постъпването ми на работа във фирмата всичко обещаваше да е много добро като отношение, заплащане –независимо, че не осигуряват върху пълното възнаграждение) поне процентите и основната заплата звучаха добре иначе всички си получават заплатата на тетрадка, а не по банков път, както е в нормалните фирми. Разполагат с няколко марки, които не са супер известни, но поне цените им бяха добри. Впоследствие се оказа, че се възлага доверие на бизнес секретарки и на пишман "рекламната мениджърка и административна мениджърка - мишкова", които трябва да се справят с наличностите, документи, изчисляване на възнаграждения и др. несвойствени за тях неща, поради "работата" на тези фактори и с непрекъсната намеса на петров, складовите наличности не са в цветущо състояние, фирмата няма оборотни пари и разчита на кредити понеже е свикнал да харчи за себе си поне 60 000 лв. месечно и поради това фирмата винаги е в напрежение. Глобите валят на поразия, поради лоши финансови резултати, ниски маржове и всякакви други основания измислени от болни мозъци. Иначе към определен момент "фирмата" разполагаше с доста добър търговски, който беше прогонен от лошото отношение, в момента наистина са останали в камерен състав: петров - "собственик" главен виновник и дразнител на фирмата, той отстрани жена си преди време и сега е едноличен такъв, мишкова "административен и рекламен меринджей" - главен генератор за развитие на слухове и инсинуации във фирмата, тя замества и собственика, "понеже той е много болен", един пишман пастор - богослов йезуит евангелист " търговски меринджей", един търговец и двама трима обслужващ персонал, които не заслужават да бъдат споменавани и на които никой не завижда, че работят в тази фирмичка. Та това е с две три думи за фирмата, на пръв поглед правеше впечатление, че е читава,но ако те вземат на работа, тежко ти и горко, ще изцедят и изнервят до дупка, ще бъдеш следен и разнищван, ще те глобяват и хулят на поразия и няма никога да ти платят уговореното (на петров все му се струва, че плаща много и незаслужено ). Всичко върви на приключване и по всичко личи, че петров ще започне да върти геврека за да прави все по - намаляващите доставки, ако не останат и наличните служители. Пропуснах да спомена и охранителя - личен шофьор на собственика, който събира просрочените задължения на фирмата - той не е лошо момче, но само с един човек нестава и Петрова му работи, мисля че и подхвърля някаквимизерни парици... Има доста рекламации от клиенти, поради лошото качество на маслата и ненадежните наличности. Ако съм пропуснал нещо, смятам че колегите ще допълнят характеристиката на фирмата. Засега това е драги патилане, дерзайте колеги, всичко си идва н мястото рано или късно. Предлагам фирмата да се прекръсти на: EuroЕrror, разбирате ме защо.

Оценка: 0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

написано 08.07.2014г. сряда в 14:59
към обект/отдел бизнес администратор

Аз като бивш служител също останах с много лоши впечатления, добре че намерих друга работа и не се задържах много там, смачкват те!

напълно подкрепям долните изказвания, много противен и мазен човек с лош поглед, начин на говорене, е този петров, в офиса си има голям меч, явно се мисли за самурай с голямо самочуствие, като комплекс на нещо което му е малко хахахха явно! Отвратително нагъл и лошо държание, не осигуряват на пълна заплата, не се знае ще вземеш ли заплата или не, и дали въобще ще дадат това което обещават, иди ми дойде ми, усойницата МИШКОВА следи и клюкари много, злобна женичка, първа дружка с шефа и жена му

точно 3ма човека са  и 2ма шефа, развитие  - 0

Търсете друго!!!!

написано 30.06.2014г. вторник в 00:38

Благодаря, ви за отзивите, аз щях да си напусна прекрасната работа, ако не бях прочел вашите изстрадани послания и да дойда в тази луда фирма. Не благодаря, да не съм садо-мазо!

написано 26.06.2014г. петък в 23:18
в град Макреш

Неуважаеми петров (с малка буква, поради незначителността на личността), вие не заслужавате наистина този отговор, за който раболепните ви труженички: “колегите, тези, които са позитивни и искат да се развиват” ще ви снесат и тази информация, защото ги е страх от вас и са поставени във финансова зависимост от вас и все пак трябва да вземат жалката си заплата от фирмичката. Наточихте ли си брадвата, колко ще ги отрежете този месец 10% или 20%? Все още ли смятате че са толкова тъпи или просто не можете да намерите по - добри, понеже като се напише еврорали илизат “жалките ни излияния”? Няма да помогнат заклинанията във вид картини на катинари, ключалки и пр. Бабини деветини, нека гурута изцеждат и останалите ви пари разбърквайки и без това замъгленият ви мозък, колкото и да медитирате, да обикаляте горите с бяла риза или да се подлагате на шокова терапия с ток, това няма да ви помогне и ще ви обясня защо. Разберете ние не ви мразим или поне аз. Досега не бях срещал/а дявола, но в личността на петров го видях, заради изобретателността му и извратеността при издевателствата над служителите му. Много сме “ благодарни” за луксозните ви коли с които разкарвахме децата си, та те горяха горивото повече от Поршета и обиколиха Екватора по няколко пъти ако се съди по това какви суми плащахме за “удоволствието” ни. На нас ни бяха необходими грижи каквито би трябвало да полага всеки един нормален работодател, а именно: добро отношение, а не следене, детектор на лъжата, проверки на личната и служебната поща, на джипиеси, напрегната атмосфера и пр. и пр., заплата, а не редукция и непрекъснато променящ се регламент във всичко. Защо вземахте най – добрите служители и ги омайвахте, а после колко време оставаха те при вас?

Разберете, ние не ви мразим, просто сте един болен човек, който е свикнал другите да му вършат работата, но на всички им писна и! Даже си личи и от бездарния стил на христина (с малка буква знаете защо), която е написала жалкия отговор от ваше име!

Хахаха, “ обичам ви, прощавам ви”?!?! Какви са тия думи, стига сте словоблудствали, назовавайки ги човек би трябвало да знае значението им, но не и ивайло петров, разберете ние сме много, ние не сме 45, сигурно вече сме цял един отбор напуснали, измамени, измъчвани от този сатрап. Цялата негативна енергия на тези хора вече ви се отразява нали? Няма да помогнат, нито маговете нито свещениците и гурутата, вас господ ще ви съди, а не ние, кои сме ние – една армия от бивши служители. Жалко е наистина, че никой не ви обича петров, че нямате истински приятели и искрени служители, но се надявам наистина да преживеете един катарзис,чрез който да изкупите вината си за гаврите със служителите. Сигурно се „тълпят” на опашка при вас, кандидати за работа? Да, ама защо тогава сте останали трима, четирима? Защото май вече се разчуло каква „широка” душа сте петров? Затворете си ушите за това което твърдим и без това всичко казваме е бисери и др. блестящи сравнения, но май вече разбирате накъде е тръгнала „успешната” ви фирмичка.

написано 26.06.2014г. петък в 15:01
отношение представител на управлението

Уважаеми „колеги“, понеже не желая да чета супер негативните ви отзиви, Никога не бих посетил тоя сайт след първото си писане там. Което не е лошо пак да прочетете.

Но чух за новите ви „бисери“ от колегите, тези, които са позитивни и искат да се развиват. И го правят с труда си в проспериращата фирма в която работят – ЕВРОРАЛИ ЕООД. Явно им завиждате и се опитвате да ги тровите с жалките си излияния. И тоя отговор, който мисля че не заслужавате, ще публикува един от тях. За да не виждам токсичните ви мнения. И този отговор не е за вас, а за хората, които ще дойдат вместо вас. Но и вие ще го прочетете, защото вместо да работите, се занимавате да пишете по разни сайтове. Защото както казва Буров, българинът прощава за всичко, но не и на преуспяващите.

За много от Вас Еврорали даваше хляб на семействата ви години, осигури на някои от вас комфортни коли с които карахте децата си на училище, даде възможност на други да отгледат децата си спокойно, като ползват различен работен график и много други.

Тези неща не ги виждам описани, но и не очаквам…защото когато даваш трябва да даваш от сърце.

Има много приказки с които мога да опиша написаното от вас, но сякаш една се отличава най-ярко – хората са казали – Не плюй в кладенеца от който си пил вода и не забравяйте, че някои от вас дълги години пиха вода от кладенеца Еврорали - години в които ИСТИНАТА ИМАШЕ ДРУГА СТРАНА!

Радвам се, че сте напуснали ЕВРОРАЛИ ЕООД. Вярвам, че така ще дойдат на ваше място по-стойностни хора. И по-честни.

И въпреки че изказвате омраза и завист, Обичам ви всички!

Научете се и вие да Обичате повече, така Господ ще ви помага.

Пожелавам ви успех и ЗДРАВЕ на всички и ви прощавам!

Ивайло Петров

П.С. Каквото и да напишете повече няма да го чуя – няма да пожелая никой да ми го разказва. Освен позитивното. Така че приятно, анонимно, негативно творчество