написано 01.02.2013г. събота в 19:53

За тези които се чудят за какво става въпрос нека ви кажа накратко: Шефа е с открита шизофрения и трябвало да се лекува, персонала напускат един след друг заради параноята която го гони- изпрати служителите на детектор. Само за последната година са напуснали 10 човека от персонал 20. Задържат се гъзолизци, които са много търпеливи към шефските капризи. Избягаха в майчинство за да се спасят 2-3 бременни. Шефката е по-готина от шефа ама и тя беше на детектор уж , че и тя го краде. Заплащането е средно за София- 1000лв са заплатите в администрация . 1500-2000 са на търговския отдел. Който е доносник взема 2-пъти повече, но за да сте доносник трябва да имате и железни нерви да сте партия с шефчето. Той само по себе си е пълен смешник. Мисли си че е номер 1 и толкова се е забравил. Осигуровките са кой как се уговори, но не и на пълната заплата. Има малко измислени длъжности като финансист, който работи до обяд и нищо не прави, една маркетинг в майчинство която уж кърми и работи и един шофьор за новия мерцедеш на шефчето - който е къде шофьор къде уж бодигард. Пази шефа от "тези дето искат да го убиват, защото е голям бизнесмен". Всички свестни хора които вършеха работа вече напуснаха.Не са им платени  последните заплати незнайно защо. Надявам се на фирмата да и направят проверка от  Инспекция по труда и дано държавните служители да си свършат качествено работата.

написано 13.10.2011г. петък в 14:43

Изключително лоши впечатления имам от тази фирма. Преценката, която самите те правят за хората, с които имат работа е изключително грешна и това им пречи. В самото управление се разчита на един доста странен подход: с наглост и заплахи да се постигат резултати.

написано 20.08.2011г. неделя в 12:24

Може ли, някой да даде актуално мнение за състоянието на фирмата / заплащане, осигуровки, отношения и коректност /

Благодаря предварително!

написано 29.06.2011г. четвъртък в 13:39
към обект/отдел Североизточна България
в град Варна

Здравейте, някой има ли по-прясна информация за състояните на фирмата, отношението към служителите и т.н.?

Благодаря предварително!

написано 01.12.2010г. четвъртък в 15:41

Чета мненията по-долу и се питам - защо ние българите сме толкова черногледи и защо винаги трябва да почерняме и малкото хубаво случващо се около нас!Аз също бях част от екипът на тази компания но за разлика от публикуваните мнения съм с много полужително менение за атмосверата, управата и вобще компанията като цяло.За мен ЕВРОРАЛИ беше етап от моето развитие, благодарвние на който научих много неща, сблъсках се с много бизнес ситуации и имах възможност да участвам пряко в създаването на различни бизнес тактики и стратегии.Относно условията - аз съм доволен, радвах се на коректни отношения, дори имам чувството, че написаното по-долу е по- скоро самоцел за почерняне имиджа на една компания, отколкото обективни мнения. Съвчем случайно попаднах на този сайт и наистина се потресох от написаното. Поздравявам г-н Петров за усилята и стремежът му за развите, а на всички колеги, макар и бивши пожелавам Весели Коледни и Новогодишни празници!Това е от мен, до скоро!

написано 26.03.2009г. петък в 21:54
анонимен">мнение от
+ shte vi osiguriavat na min zaplata
написано 26.03.2009г. петък в 21:05
анонимен">мнение от
v tazi firmata shefut i drugite sa sburkani hora, zaplatatite ne idvat na vreme, nisko nivo, govori se na dialekt, ne e za vishist s jelanie da raboti na prestijno miasto, tam ne e taka, vseki raboti za li4en interes, ako ne vi haresat, niama da ostanete tam kolkoto i da ste dobur, ako sta kaduren, i mojeto neshto pove4e ot drugite pak niama da vi ostavat, te sa kato zatvoren diavolski krug, v koito shte vi dopusnat samo ako ste pod tiah i mn vi se kefat, ina4e shte vi govoriat kolko e zle shafut, koito e dosta strannen sushto, na interviewto niama da se razbera kakva e istinskata situacia, i moje da se izlujete, no sled 1via den kato vidite, 4e tova ne vi e nivoto, mojete da znaete, 4e shte si otidete burzo, t.e. tr da ste im na nivoto, i vi priemat, izliza, 4e e po-vajno ot znania, i t.n....
написано 04.10.2007г. петък в 23:23
Абсолютно съгласна съм с другото мнение. Хора, не се лъжете!Ще ви омаят със супер обещания, млад колектив и "готин" шеф- всичко е еизмама.
написано 26.01.2007г. събота в 16:53
Заплащането е на % но винаги се намира причина за да не ти го дадат.
Уважение няма защото там се толерират само определени хора които единствената им задача е да топят колегите си за всичко.
Привилегий няма - обещава се служебна кола но не ти дават,служебният телефон си го плащаш ти.Потенциал за развитие ниама защото фирмата е от пет човека с трима началници.

Показани мнения 1 - 10 от общо 10

Връзки