написано 23.05.2012г. четвъртък в 13:10

Малкото време което прекарах в тази фирма ми бе достатъчно да разбера че няма смисъл да си губя времето. Заплати когато реши шефа и колкото той реши иначе в началото ти се свалят звезди  но всичко е един фалш трябва да си на разположение по 24 часа а за пари никога не се говори защото все няма Ако детската ви мечта е била да сте роб и за без пари това е правилното място

написано 14.09.2011г. четвъртък в 23:33

Гого явно доста те е яд че не работиш в тази фирма щом следиш и обявите. Явно си доста некадърен човек щом шефовете не са те взели на работа или пък си работил но си бил уволнен и не защото шефовете са гадни, а от некадърноста ти.Относно грешките "Присмял се хърбел на щърбел" и ти не оставаш по назад на 03.02.2011г.-след точка следва главна буква тоест не "това" , а Това или пък на 22.02.2011г. не   "късметлий", а "късметлии"в множествено число.

написано 26.02.2011г. неделя в 20:32

GOGO явно въобще не си работил в тази фирма. Личи си от казаното до тук. Или си кандидатствал и не са те взели на работа или си конкуренция на шефа. Аз съм работил в много фирми и такива като тебе всички ти знаем-само лаят (въздухари).

написано 22.02.2011г. сряда в 09:29

Ей доволния що не кажеш колко пъти не са ти плащали извънредния труд или случайно забравените командировъчни а за трудовия договор не искам да споменавам.Хората във тази фирма толкова са доволни от работодателя си че със радост чакат да свърши месеца и да духнат и ако са късметлий може и да вземат някой лев!

написано 12.02.2011г. неделя в 22:41

Аз работя в тази фирма от доста дълго време и съм много доволен от заплащането. Винаги съм получавал заплатата си навреме. Срещал съм разбиране от работодателите си и никога не са се държали с мен като подчинен, а по скоро като приятел.

написано 03.02.2011г. петък в 12:46
отношение шубе го/я е и не казва!

Дали си вярвате сигурно преди да ги изритате след като свърши месеца им искате и някоя кинта че са имали удоволствието да работят за вас. това ви е начина на реабота всеки месец нова обява и нов шофьор а за трудовите договори да не говорим!!!

написано 01.02.2011г. сряда в 13:35
отношение представител на управлението

Лесно е да се говорят лъжи зад гърба,в случая по интернет,но това правят страхливците и хората без възпитание.Такива са достоини за съжаление.А що се отнася до Вас г-н  GOGO - при нас е работило само едно лице с това име и той все още работи - няма намерение да напуска , а това значи ,че е доволен от нещата тук.Може би сте някои от хората идвали на интервю при нас и не сте бил одобрен , затова реагирате така , но нали разбирате , че не можем да назначим всички ви,а що се отнася до обявите за работа-съвсем не означава ,че някои е напуснал-може би обема на работа просто се е увеличил,но разбира се може би Вие за това просто не се сещате или не можете да се сетите.Е нищо хората сме различни във всяко едно отношение,затова е и нормално Вашето мислене

написано 24.01.2011г. вторник в 16:47
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел Шофьор

Искам да кажа на бъдещети кандидати за шофьори във тази фирма че няма  да изкарат и месец.  Да не говорим че няма и да си видят и парите и не се учудвавайте че пускат за тази обява за тази длъжнос всеки месец. Ако обичате да работите без пари там ви е мястото!!!!

Показани мнения 1 - 9 от общо 9