ИМОТИ ПРИМА ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ИМОТИ ПРИМА ЕООД

Добре, че прочетох това, което сте написали :) току що от една такава фирма излязох. Това, което забелязвам, е, че много често пускат обяви за работа, от което си вадя мнението, че не се задържат дълго служителите.

Не препоръчвам на никой да започва за Имоти Прима. Никакъв нюх за инвестиции, пренебрежение към новаторските идеи и нередовно заплащане (даже никакво). Стойте далеч!

Преди всичко за да работиш в Имоти Прима,това е "привилегия",която ти носи:голяма заетост,отдаденост на работата и каузата да пребъдеш на пазара,"самочувствие","удовлетвореност" и най-вече-"възнаграждение"-което е факта че си се докоснал до работния процес на фирмата,сухата пара е ИДЕАЛ,в повечето случаи я няма,и тогава на помощ на "шефа"идва думата "КОРЕКТНОСТ",търпение(което може да трае и повече от 4-5 месеца),и ред извинения,измъчени гримаси и престорено съчувствие.
Успех на всички бъдещи служители.

Здравейте!
Започваме това мнение, за да предпазим следващите служители, които са решили да кандидатстват или да започнат работа в тази фирма, както и клиентите на фирмата, които са решили да правят бизнес с Имоти Прима ЕООД.
Към бъдещи работници:
в първата половина на годината във фирмата работят 6 човека, нито един от който не е на сключен договор, които предлагат своята работа с надеждата, че ще получат някакви пари срещу нея. Това което се случва с тях е, че не получават голямата част от договореното си възнаграждение.
Към клиентите:
към днескашна дата фирмата е ПОД ЗАПОР, който й е втория до момента. Запорът е в полза на Електра ЕООД, наложен на 18.03.2010 в размер на 45 000лв, като са запорирани всички друженствени дялове на собственика.

За повече информация отидете на този адрес:
Надяваме се, че сме били полезни с предоставената информация!