написано 25.01.2015г. в 07:07

ПСР/ПГ не знам какво се оплавкаш, като вие сте частен случай (фирма във фирмата). Що sells на PM не мрънкат?

написано 24.01.2015г. неделя в 23:07
към обект/отдел ПСР/ПГ

Постоянно ще ви се набива в главите, че работите за най-големия производител в света (а всъщност за най-слабия дистрибутор в България). Шефовете създават голямо напрежение дори и когато работата си върви добре, а когато таргетите не излизат, тогава е направо ужас.

Има месеци, в които се взимат 1000+ лв. заплата, но има и месеци, в които се радваш и на 500лв. И в двата случая те карат да се чувстваш все едно не си си изработил парите, а си получил подаяние от фирмата.

Колегите са светни, но и те са вече с единия крак извън фирмата. Няма никаква фирмена сигурност, просто отиваш сутринта на работа и ти казват, че вече не работиш за тях, а ако си от повече време във фирмата ти дават да си разпишеш молбата за напускане или в най-добрия случай предизвестие.

Ако объркаш някоя заявка ти го изкарават през носа, а ако от склада объркат нещо (което става постоянно), пак ти си виновен.

Отпуската е не когато ти искаш, а когато ти разрешат, което не означава, че няма да работиш и докато почиваш. За болничен не коментирам, защото такова нещо не съществува.

Това е горе-долу положението във фирмата, като цяло не я препоръчвам на приятели.

написано 23.01.2015г. събота в 17:20
в град Стара Загора

Дайте малко повече инфо. За последните няколко месеца постоянно пускат обяви за търговски представители и то паралелно в няколко града. Толкова ли е голямо текучеството? Пускала съм св вече не знам колко пъти и то за няколко града и досега не са ми се обадили нито един път. Толкова ли са им големи изискванията или са поредните въздухари?

написано 19.01.2015г. вторник в 09:55

Една ужасна фирма без никакви скруполи единствено и само парите ги интересува  никаква заинтересованост към малкия и среден бизнес нито са коректни нито нищо нямам думи просто

написано 15.01.2015г. петък в 09:58
в град Стара Загора

реалистично ли е 620лв чиста заплата + 60лв купони за доставчик на стоки?

написано 16.11.2014г. в 20:00

Много се краде и отгоре знаят, но нищо не правят.

Назначават се само връзкари.

Отношението е лошо.

Дават малко пари.

Извънредният труд не се заплаща.

написано 13.08.2014г. четвъртък в 14:33

Ходих на интервю при някакъв си Волен. Голям некадърник е. Интервюто протече за по-малко и от 3 минути..хора съжалявам, че си загубих времето..пък и мърчандайзер за 400лв не благодаря..да работи някои друг и да обикаля не по 4 а по 10 магазина ако иска за тези  смешни пари

написано 31.07.2014г. петък в 23:14

Душка, личи ти, че си от прованса и си готово на всичко ..."Можем да извадим момчето от селото, но селото от момчето...никога..."

Фатална грешка си направил, като си споменал думата "личност" в коментара си. За да си Личност, освен отличителни белези, като ЕГН и име, трябва да имаш и морални ценности...ти явно нямаш такива и  си готов на всичко, само  да не те връщат на село.../къде ти там заплата за 1000 - 15000лв.?!?/

Иначе - поета го е казал: "Разстрел и след разстрела червей - какво тук значи някакава си личност..." не тръгвай с пълна кошница...или си сложи бронежилетка...

написано 31.07.2014г. петък в 22:45

Леле, за толкова години нищо не се е променило там... :) Името ми е провокирано от коментарите на Спящата красавица и мисис Бяла /дето, понякога е "бяла и добра", все по-рядко и се случва да е бяла.../само за ценители на българска поезия/.

Та..в тая фирма все си е кофти...отде и да го погледнеш... Аз да ме прощавате, работех в тъй нареченият "бъндел". Отврат с думи прости... Много тъп шеф, май Софроний го зовяха - ама той с още по-тъпи подчинени и нещата му се получаваха. Ама цялата работа идва от HR-ите, дето те омайват колко е "убаво" и дето им влиза в задълженията явно и тук да списват  "ЗА" прекрасната фирма... На ниско ниво там да се задържиш треа си пълен кретеноид с алкохолен делириум, което не е рядко срещано явление. От другите съм имала "честта" да познавам "ЧР"...добре си вършат работата..всичко е изпипано. В "Инспекцията по труда" рекоха, че то и други сигнали има против тая фирма...ама...Та, четете хубаво, като подписвате - най-добре - не подписвайте...

Показани мнения 1 - 10 от общо 98 12345 По-стари » >|