написано 31.07.2014г. петък в 23:14

Душка, личи ти, че си от прованса и си готово на всичко ..."Можем да извадим момчето от селото, но селото от момчето...никога..."

Фатална грешка си направил, като си споменал думата "личност" в коментара си. За да си Личност, освен отличителни белези, като ЕГН и име, трябва да имаш и морални ценности...ти явно нямаш такива и  си готов на всичко, само  да не те връщат на село.../къде ти там заплата за 1000 - 15000лв.?!?/

Иначе - поета го е казал: "Разстрел и след разстрела червей - какво тук значи някакава си личност..." не тръгвай с пълна кошница...или си сложи бронежилетка...

написано 31.07.2014г. петък в 22:45

Леле, за толкова години нищо не се е променило там... :) Името ми е провокирано от коментарите на Спящата красавица и мисис Бяла /дето, понякога е "бяла и добра", все по-рядко и се случва да е бяла.../само за ценители на българска поезия/.

Та..в тая фирма все си е кофти...отде и да го погледнеш... Аз да ме прощавате, работех в тъй нареченият "бъндел". Отврат с думи прости... Много тъп шеф, май Софроний го зовяха - ама той с още по-тъпи подчинени и нещата му се получаваха. Ама цялата работа идва от HR-ите, дето те омайват колко е "убаво" и дето им влиза в задълженията явно и тук да списват  "ЗА" прекрасната фирма... На ниско ниво там да се задържиш треа си пълен кретеноид с алкохолен делириум, което не е рядко срещано явление. От другите съм имала "честта" да познавам "ЧР"...добре си вършат работата..всичко е изпипано. В "Инспекцията по труда" рекоха, че то и други сигнали има против тая фирма...ама...Та, четете хубаво, като подписвате - най-добре - не подписвайте...

написано 01.07.2014г. сряда в 22:12

Да, дежурното оправдание - прецакваме служителите си, експлоатираме ги (по-надолу има достатъчно доказателства за това), и после, за да се измъкнем някак си, ги обвиняваме в некадърност. Прочети мненията още от 2007г. и пак ще говорим. И пробвай да измислиш нещо по-оригинално, за да "защитиш" фирмата, в която работиш. Само моля, не намесвай цялата държава, защото това вече е отделен и доста обширен въпрос.

А "индивидите" по-долу, които са дали достатъчно информация и примери за положението в тази фирма, за съжаление са доста по-голямо мнозинство тук, отколкото твоя "отбор".

написано 26.06.2014г. петък в 16:29

Незнам как стоят нещата в логистика или други отдели, аз мога да говоря за търговски отдел. Значи Кавен Орбико има определени цели и ти като личност също имаш определени цели, ако двете неща съвпадат(образно) всичко е наред. Ако ти нямаш амбиции и просто искаш да работиш някъде, ей така колкото да не си без работа, ами не си за Кавен, по добре отиди да продаваш банички на пазара. Отношението между колегите е много добро, защото вие сте екип с тях и това, което постигнете заедно се оценява подобаващо. Абсолютно нищо от това което прочетох не е вярно, мога да кажа, че Кавен е едно от най-добрите места за работа в бранша. Тук никой не те следи какво правиш, стига да изпълняваш поставените ти цели. Няма никой да ти каже защо не си постигнал нещо, ако види че ти си положил максимални усиля за това. И не на последно място заплащането, заплати от порядъка на 1000-1500лв извън столицата са отлични за стандартите в България. Аз съм настоящ служител в фирмата и за нищо на света не бих сменил работното си място. И искам да добавя нещо относно ръководството, значи говоря само за дивизия храни, ами неможете да кажете, че хората са некъдърни след като всяка година фирмата бележи ръстове на пазара и затвържава марките, които продава. Може би хората, които оставят негативни коментари първо трябва да обърнат внимание на себе си, да потърсят грешката някъде там, защото положенито на което се намира държавата ни се корени в манталитета на подобни индивиди, които цял живот обиняват някой друг за собствените си неуспехи.

написано 25.06.2014г. четвъртък в 21:51

Хора,ако си имате малко уважение не тръгвайте да работите там.

Положението е трагично, сами можете да си дадете сметка от всичко написано тука, и от хора работили и работещи там.Без коментар.

написано 25.06.2014г. четвъртък в 17:46
към обект/отдел Администрация

Уважаеми/ема Нини, защо не се явиш на интервю за тази позиция и просто не попиташ? :)

И между другото, наистина се надявам някой да ти подаде коректно инфо за това, което те интересува, и особено за някои от служителите в тази фирма... За да не се окажат и твоите гащички нацапани в даден момент... :)

написано 30.05.2014г. събота в 18:04

Епа,много разводнено между-личностно станало цялото словоизлияние(типичен български манталитет).Може ли коректно инфо относно :заплащане,работно време и социални придобивки за позицията мърчандайзер?

Предварително благодаря

п.с

С обиди и квалификации няма да си изперете нааканите гащички .

написано 19.03.2014г. четвъртък в 17:18
към обект/отдел Администрация

А, забравих да спомена нещо, този път насочено лично към г-жа ДеВил. Круелче, съществува нещо като "последно предупреждение", което е редно да отправиш, преди да изгониш някой, който не е "спазил вътрешните правила на фирмата". От написаното от теб обаче си личи, че си доносничела против the Sleeping Beauty поради лични причини. Ако гледаше малко по-далече от капаците, с които са ти покрити очите, щеше да си наясно, че по широкия свят няма никакво значение кой как се облича, а дали си върши добре работата. И че е редно да постъпи коректно, а не да прави мръсотии на хората поради лична непоносимост.

Дребнавата ти душица явно се впечатлява повече от това дали някой те е изгледал накриво, отколкото от някакви по-обективни причини. Знаеш ли, можеш само да си мечтаеш да имаш нейното излъчване. Погледни се внимателно в огледалото и там ще видиш застаряваща злобна скочубра със зле изрусена коса и нос като на вещица. Никой не може да ти помогне да промениш това. И ти си го знаеш.

Заради твоята постъпка ще направя всичко възможно да ти подлея вода по същия начин, по който го правиш ти. Радвай се на позицията си във фирмата, докато можеш, защото предчувствам как скоро и ти ще си стоиш вкъщи.

Специални поздрави и към "рецепционистката". Дано някой път не й се наложи да сяда в таксито от страната на най-натовареното движение, защото има доста голяма вероятност някой да я отнесе.

написано 19.03.2014г. четвъртък в 13:40
към обект/отдел Администрация

Към the Sleeping Beauty: Недей да спориш повече със съществото, писало по-долу от мен. Очевидно е, че за нея не е важно кой какво умее, а какъв му е външния вид. Кухо, кифленско и малоумно отношение на типичен некадърник. За жалост има доста подобни на нея индивиди навсякъде, които, за да изградят кариера, смятат, че начина е натягане, създаване на интриги, правене на мръсно, обръщане на внимание само на външния вид, но не и на работата и доброто отношение и избиване на комплекси.

Можеш само да се радваш, че не работиш вече за тях и ти пожелавам скоро време да попаднеш на свестни, коректни и НОРМАЛНИ работодатели! А на писалия предния коментар некадърен боклук му пожелавам в най-скоро време да пожъне това, което е посял!

Показани мнения 1 - 10 от общо 91 12345 По-стари » >|