написано 26.06.2014г. петък в 16:29

Незнам как стоят нещата в логистика или други отдели, аз мога да говоря за търговски отдел. Значи Кавен Орбико има определени цели и ти като личност също имаш определени цели, ако двете неща съвпадат(образно) всичко е наред. Ако ти нямаш амбиции и просто искаш да работиш някъде, ей така колкото да не си без работа, ами не си за Кавен, по добре отиди да продаваш банички на пазара. Отношението между колегите е много добро, защото вие сте екип с тях и това, което постигнете заедно се оценява подобаващо. Абсолютно нищо от това което прочетох не е вярно, мога да кажа, че Кавен е едно от най-добрите места за работа в бранша. Тук никой не те следи какво правиш, стига да изпълняваш поставените ти цели. Няма никой да ти каже защо не си постигнал нещо, ако види че ти си положил максимални усиля за това. И не на последно място заплащането, заплати от порядъка на 1000-1500лв извън столицата са отлични за стандартите в България. Аз съм настоящ служител в фирмата и за нищо на света не бих сменил работното си място. И искам да добавя нещо относно ръководството, значи говоря само за дивизия храни, ами неможете да кажете, че хората са некъдърни след като всяка година фирмата бележи ръстове на пазара и затвържава марките, които продава. Може би хората, които оставят негативни коментари първо трябва да обърнат внимание на себе си, да потърсят грешката някъде там, защото положенито на което се намира държавата ни се корени в манталитета на подобни индивиди, които цял живот обиняват някой друг за собствените си неуспехи.

написано 25.06.2014г. четвъртък в 21:51

Хора,ако си имате малко уважение не тръгвайте да работите там.

Положението е трагично, сами можете да си дадете сметка от всичко написано тука, и от хора работили и работещи там.Без коментар.

написано 25.06.2014г. четвъртък в 17:46
към обект/отдел Администрация

Уважаеми/ема Нини, защо не се явиш на интервю за тази позиция и просто не попиташ? :)

И между другото, наистина се надявам някой да ти подаде коректно инфо за това, което те интересува, и особено за някои от служителите в тази фирма... За да не се окажат и твоите гащички нацапани в даден момент... :)

написано 30.05.2014г. събота в 18:04

Епа,много разводнено между-личностно станало цялото словоизлияние(типичен български манталитет).Може ли коректно инфо относно :заплащане,работно време и социални придобивки за позицията мърчандайзер?

Предварително благодаря

п.с

С обиди и квалификации няма да си изперете нааканите гащички .

написано 19.03.2014г. четвъртък в 17:18
към обект/отдел Администрация

А, забравих да спомена нещо, този път насочено лично към г-жа ДеВил. Круелче, съществува нещо като "последно предупреждение", което е редно да отправиш, преди да изгониш някой, който не е "спазил вътрешните правила на фирмата". От написаното от теб обаче си личи, че си доносничела против the Sleeping Beauty поради лични причини. Ако гледаше малко по-далече от капаците, с които са ти покрити очите, щеше да си наясно, че по широкия свят няма никакво значение кой как се облича, а дали си върши добре работата. И че е редно да постъпи коректно, а не да прави мръсотии на хората поради лична непоносимост.

Дребнавата ти душица явно се впечатлява повече от това дали някой те е изгледал накриво, отколкото от някакви по-обективни причини. Знаеш ли, можеш само да си мечтаеш да имаш нейното излъчване. Погледни се внимателно в огледалото и там ще видиш застаряваща злобна скочубра със зле изрусена коса и нос като на вещица. Никой не може да ти помогне да промениш това. И ти си го знаеш.

Заради твоята постъпка ще направя всичко възможно да ти подлея вода по същия начин, по който го правиш ти. Радвай се на позицията си във фирмата, докато можеш, защото предчувствам как скоро и ти ще си стоиш вкъщи.

Специални поздрави и към "рецепционистката". Дано някой път не й се наложи да сяда в таксито от страната на най-натовареното движение, защото има доста голяма вероятност някой да я отнесе.

написано 19.03.2014г. четвъртък в 13:40
към обект/отдел Администрация

Към the Sleeping Beauty: Недей да спориш повече със съществото, писало по-долу от мен. Очевидно е, че за нея не е важно кой какво умее, а какъв му е външния вид. Кухо, кифленско и малоумно отношение на типичен некадърник. За жалост има доста подобни на нея индивиди навсякъде, които, за да изградят кариера, смятат, че начина е натягане, създаване на интриги, правене на мръсно, обръщане на внимание само на външния вид, но не и на работата и доброто отношение и избиване на комплекси.

Можеш само да се радваш, че не работиш вече за тях и ти пожелавам скоро време да попаднеш на свестни, коректни и НОРМАЛНИ работодатели! А на писалия предния коментар некадърен боклук му пожелавам в най-скоро време да пожъне това, което е посял!

написано 19.03.2014г. четвъртък в 13:13

ооооо вие ВУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУните!По-специално ти!

И целият проблем беше, че не можеше да ме понасяш, нали?Аз съм много позитивен човек, и всички това го знаят и ме подкрепят, колегите ми също, някой от които специално ме се обадиха и ми казаха, че ще им липсвам и съм била глътка свеж полъх....странно. Каквото и да напишеш е без значение вече, долната ти постъпка на

натегачка, интригантка и клюкарка говори що за човек си изобщо!

Чудя си какво правиш още там?

Продължавай в същия дух и ще постигнеш много успехи в кариерата си, дано!

Относно правописа и ти имаш грешки и си много злобна жена, всичи го знаят, каквито и къдрици да си направиш, или грим няма да ти помогне...ще си си грозна вътрешно и външно!

А на безделната рецепционистка, която не си върши работата, през повечето време не е на роботното си място явно проблеме и е бил, че съм я подминавала...без да говоря излишно с нея, не знаех, че е толкова важна....вече ще има и достатъчно място да се шири на седалката в таксито за работа...няма кой да и пречи.

Успех, давайте само така!

написано 19.03.2014г. четвъртък в 09:29

Отностно мнението на The Sleeping Beauty, бих казала, че не си права.Първо искам да обърна внимание на правописните ти грешки. След което, да направиш разлика за коя фирма пишеш, тъй като случилото се с теб не е от ф-ма Кавен Орбико и да ти кажа, че забравяш да споменеш какво си направила, за да те изгонят?Другото, което е, че си била предупредена да не продължаваш с постъпката си във фирмата, но въпреки всичко си постъпила както ти е добре, което да ти кажа като бъдещ служител, в която и да е фирма ти не си добре дошла, ако продължаваш да си правиш каквото си и скаш и не е в рамките на правилата на дадена фирма. Не случайно във всяка фирма си има правилници и процедури за спазване, но явно ти не си възпитана да спазваш каквото и да било. И разбираш ли сега пак няма какво да правиш и трябва да покажеш отново негативното си настроение, тъй като ти си доста отрицателен човек, да не говорим че излъчването ти дори е такова и се хващаш да хулиш по фирма, която дори не е виновна за твоето изгонване. Искам да кажа на настоящи и бъдещи служители, написаното от тази жена тук НЕ СЕ отнася за фирма Кавен Орбико, случилото се с нея е за това, че не е спазвала вътрешни правила и процедури. А на работното ти място какво лично пространство очакваш? Facebook, чатове и т.н. не на работа, а у дома, то затова си сега и там.И друго да те питам как разбра дали рецепционистката е безделна, при положение, че не си подаваше носа там, и минаваше покрай нея като сянка?А дали служителите вОнят или не и дали продуктите им помагат, не си ти човека, който да съдиш.Обърни внимание на облеклото си и успех като се промениш.

написано 18.03.2014г. сряда в 10:48

А, забравих и още нещо-много съществено и кръсноречиво!

В P&G Bulgaria се работи задължително по време на болничен.

Няма значение, дали сис с 39 температура, дали си на легло, или си контузен, или друго...важното е да работиш за фирмата отвкъщи!

Сериозно нарушение...внимавайте