написано 17.02.2015г. сряда в 21:39
към обект/отдел PM

От една година не съм падал по 1 500 лв заплата , взимал съм и повече за мене това е малко :D работата е много , но зависи какви умения имаш и какви цели си поставяш

написано 03.02.2015г. сряда в 05:37

Анонимния,

и аз съм field-based, това не ми пречи да съм обективен. ПГ ПСР-ите и микс ПСР-ите изписвате ФМ, докато се изгради структурата, веднъж КАМ-овете и съответните им подопечни едроваци да заработят и нещатата ще се нормализират.  А сега за тази февруарска кампания на НЛ, ръководена лично от Симо Големинов да кажеш нещо? Да си чул някой да се оплаква, при положение, че ВСР-ите на ПМ я изнасят на гръб? #айсиктир от "мрънкачи" и го казвам с най-добри чувства, ако ви нямаше вас да мрънкате, никой нямаше да ни оценява нас отговорните, но без съответните контакти във фирмата

написано 25.01.2015г. в 10:52
към обект/отдел ПСР/ПГ

До Онзи,

само по отговора ти ми става ясно, че не си ВСР, а някой от "преуморените" в офиса. Подсети ми за най-новата глупост - Проктър наред с праховете продаваме и цигари, понеже РМ са цъфнали и вързали.

написано 25.01.2015г. в 07:07

ПСР/ПГ не знам какво се оплавкаш, като вие сте частен случай (фирма във фирмата). Що sells на PM не мрънкат?

написано 24.01.2015г. неделя в 23:07
към обект/отдел ПСР/ПГ

Постоянно ще ви се набива в главите, че работите за най-големия производител в света (а всъщност за най-слабия дистрибутор в България). Шефовете създават голямо напрежение дори и когато работата си върви добре, а когато таргетите не излизат, тогава е направо ужас.

Има месеци, в които се взимат 1000+ лв. заплата, но има и месеци, в които се радваш и на 500лв. И в двата случая те карат да се чувстваш все едно не си си изработил парите, а си получил подаяние от фирмата.

Колегите са светни, но и те са вече с единия крак извън фирмата. Няма никаква фирмена сигурност, просто отиваш сутринта на работа и ти казват, че вече не работиш за тях, а ако си от повече време във фирмата ти дават да си разпишеш молбата за напускане или в най-добрия случай предизвестие.

Ако объркаш някоя заявка ти го изкарават през носа, а ако от склада объркат нещо (което става постоянно), пак ти си виновен.

Отпуската е не когато ти искаш, а когато ти разрешат, което не означава, че няма да работиш и докато почиваш. За болничен не коментирам, защото такова нещо не съществува.

Това е горе-долу положението във фирмата, като цяло не я препоръчвам на приятели.

написано 23.01.2015г. събота в 17:20
в град Стара Загора

Дайте малко повече инфо. За последните няколко месеца постоянно пускат обяви за търговски представители и то паралелно в няколко града. Толкова ли е голямо текучеството? Пускала съм св вече не знам колко пъти и то за няколко града и досега не са ми се обадили нито един път. Толкова ли са им големи изискванията или са поредните въздухари?

написано 19.01.2015г. вторник в 09:55

Една ужасна фирма без никакви скруполи единствено и само парите ги интересува  никаква заинтересованост към малкия и среден бизнес нито са коректни нито нищо нямам думи просто

написано 15.01.2015г. петък в 09:58
в град Стара Загора

реалистично ли е 620лв чиста заплата + 60лв купони за доставчик на стоки?

написано 16.11.2014г. в 20:00

Много се краде и отгоре знаят, но нищо не правят.

Назначават се само връзкари.

Отношението е лошо.

Дават малко пари.

Извънредният труд не се заплаща.

Показани мнения 1 - 10 от общо 101 12345 По-стари » >|