Билбобул /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 5 мнения

до СБ.: ама нормално испанското гувно като няма образование да бъде такъв боклук. Преди се хвалеше как бил учил до 13 годишен и после се отказал да учи и почнал да работи. Боже опази хората от такива неграмотни директори като тоз. Чувала съм за Бисер. Не знам доколко е било добре тогава, но винаги се е крадяло, винаги са се давали рушвети и т.н. Колектив никога не е имало в тази фабрика. Всеки ходеше да реве срещу другия и да се оплаква на оня необразован и затънал до шията испански тъпанар.

айде със здраве!

колега аз незнам как може хората да се хващат на техните обяви. Преди години докато Бисер беше началник и всичко беше добре. Сега с тоз измислен испански шеф дет не става за нишо и е пълен идиот работата става все по-зле. Имаше едни дет са лежали по затворите и разни осъждани и тоз испанец ги взимаше на работа. Телефона ми изчезна от съблекалнята, пари ми изчезваха от дрехите.
Ама кака Мара е друга бира. Веднъж я гледахме с колегите как се оамаза цялата с черен пясък по муцуната, че да я види измисления шеф колко е работна. ХА ХА ХА!

А за тоя дето се мисли за шеф чак не знам откъде да започна. ТРАГЕДИЯ!

Чистачите си купуват сами маски и ръкавици вече.

ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ

Незапочвайте работа тук. Никъде в този град не се подиграват с работниците си така както правят в билбобул. В договра пише че дават заплати на 30 число, а ги дават 2 седмици по-късно. Тук всички цигани са с привилегии, защото жената на шефа е циганка. Дават им служебна кола и ходят из града и на текето на разходка, а аз се чудя как да ходя на работа, защото сменям 2 автобуса за да стигна до фабриката. Имало е дни в които нямам даже 2 лева за автобус. Никой никога не ти обяснява какво трябва да правиш. "кака Мара" както я знаят всички само седи на топло в офиса и не идва да обяснява какво трябва да се прави, а онзи дебел трол нейната колежка се изживява като директорка и само крещи как ще уволнява наред. Смешници! За никулден нямахме заплати още, а за коледа и нова година ни подхвълриха по 300 лева и да се спасяваме, защото пак нямахме заплати. Какво по-напред да платя с тези 300 лева? Ток, наем, играчки за децата да купя и да сложим нещо на масата за празника??

Жен-шенът расте само на две места в целия свят: на Хималаите и на моята тераса
Не Започвайте работа!

Напълно подкрепям предишното мнение! Отвратителна е атмосферата в тази фирма. Всеки ден крясъци, обиди, тряскане на врати, унижения, тормоз!Откачена работа. Все едно си в психодиспансер. Никакво развитие- използват хората да им слугуват и айде после следващия балама. И това продължава от мноооого дълго време.            Тоалетната никога не е достатъчно чиста!!!Това е най-важното задължение, макар че не го пише в обявите им за работа. Грабваш кофата и парцала и първо там. Документацията после. Тоалетната е на първо място!!!! После естествено пак скандал и на развален български пак се крещи, че е мръЗно и айде пак да чистиш. Пълна гавра!!!!!! Ненормално работно време, а парите са просто смешни!