Валката ООД /img/frontend/nomap.png"

Валката ООД

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ,ТОВА КОЕТО СЕ ПИШЕ НЕ Е ВЯРНО.ТОВА Е ЕДНА ОТ МАЛКОТО ФИРМИ КАДЕТО НЕ СЕ ИЗЧИСЛЯВА ПЪЛНО-ПРАЗНО НА КИЛОМЕТЪР.ПРЕБИРАЙКИ СЕ ОТ КУРС СИ ПОЛУЧАВАШ КОМАНДИРОВКАТА ВЕДНАГА.ЕДИН ОТ ТЕЗИ КОЛЕГИ КАДЕТО Е ПИСАЛ ГО ПОЗНАВАМ ЛИЧНО И ЗАЩО ПИШЕ КАТО ЗНАЕ КАКВИ НЕПРИЯТНОСТИ ПРИЧИНИ НА ФИРМАТА.НЕСТИГА ЧЕ ИЗБЯГА,КРИЕШЕ СЕ,НЕ СИ ВДИГАШЕ И ТЕЛЕФОНА.ЧОВЕК КОГАТО РЕШИ ДА ПИШЕ НЕКА ДА ПИШЕ ИСТИНАТА.

колеги вягаите далече за 8 м съм получил 420 лв никакви заплати само част от командировката и то некои път  а обръщенията към шофиорите са пленник;селяндур; боклук и т н сега се съдим   УСПЕХ НА ВСИЧКИ

Здравейте,колеги,като изпатил от тази фирма ви съветвам да си помислите добре,тъи като Валката-шефа,измисля различни причини,за да отреже или Не плати дължимото на шофьора,след връщането му от курс,а именно аз съм потърпевш!!! А и между другото,колегите,които се върнаха след мен ми се обадиха да се оплачат,че са отрязани,като и на тях им измислил някакви причини.

Здравей колега наистина ли е толкова тежко положението в тази фирма?Питам защото един колега ми я препорача и дори имам намерение да се обада да питам за работа,ако може пусни некакав твои телефон или скаип или нещо друго да се свържа с теб да обменим малко информазия.

Уважаеми колеги международни шофьори с мъка на сърцето ви съобщавам, че и аз се преметнах и започнах работа в горе посочената фирма. Започнах преди 7 месеца с трудов договор с подпис на "директора" и 2два печата на фирмата след 7 месеца "шефа" ми каза "нямали да те назначавам наи накрая" което много ме озадачи и след кратка проверка в НАП разбрах, че господина не ме е осигуриавал никога. Заплащането ужасно условията на труд ... ужасни плюс това освен шофьор си и механик.