написано 01.02.2010г. вторник в 20:51
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел продажби
в град Пловдив

Човека преди мен го написа много правилно. определено отношението към теб докато работиш там е добро.Но! Когато шефката реши, че не и харесваш и пречиш и не вършиш нищо, бързо ти намира цаката! :)

Заплащане??? Ооо, това е много относителна величина. Лично през моите очи е според зависи... Зависи от настроението на шефа, после на шефката, после на малката шефка, на мъжа и и т.н. Задължения - колкото повече, толкова повече. Винаги недоволни, винаги "продават на загуба", а в същото време във всички фирми, колеги, магазини от години битува мнението, че продават най- скъпо! Много кадърни хора са минали през тази фирма, и още толкова ще минат и ще си отидат.

Лично моя съвет е, не започвайте работа там.

написано 29.12.2009г. сряда в 18:41
към обект/отдел търговия
в град Пловдив

Здравейте . Нивото на заплащане в Сигнал е трагично според мен ,а и плюс това не се знае дали ще Ви я дадат (ЗАПЛАТАТА) ,а ако ви я дадат дали ще е цяла ! Отношението на преките ръководители и търговския директор е без забележка ,но да не забравяме за на шефа жена му! Придобивки: джобен компютър , сл. автомобил , сл. тел.- който работника си плаща обаче. За професионално развитие мисля че няма смисъл да се говори. Всички ценни кадри рано или късно напускат ,защото не ги оставят да си вършат работата, а напротив (спъват ги).

Фирмата е готина ,атмосферата е готина, но за съжаление на собственика съпругата спъва работния процес и реже непрекъснато служителите, при това неоснователно.

Показани мнения 1 - 3 от общо 3