написано 21.12.2013г. неделя в 09:30
Бих искала да кандидатствам за работа във вашата компания и ще съм много благодарна ако ми кажете къде мога да си изпратя автобиографията
написано 25.11.2013г. вторник в 19:00

Здравейте ! Имам желание да започна работа,във Вашата фирма.Как и каде мога да подам документите си.

написано 29.10.2013г. сряда в 18:20
към обект/отдел По усмотрение на ръководството

Моля за Вашето становище относно моята кандидатура за работа в Метрополитен София, като на посочен Ваш майл ще изпратя моето CV.

С уважение,

Д. Маринов

написано 11.07.2013г. петък в 18:06
към обект/отдел касиер

Здравейте! Искам да кандидатствам за работа при във Вашата система.

Моля,обяснете ми как става това!  Всичко добро от мен:Л.Петрова.

написано 04.07.2013г. петък в 09:24
към обект/отдел поддръжка на ел.инсталации

Желая да започна работа в фирма"Метрополитен"ЕАД .Имам далгогодишен трудов стаж по специалността за която кандидатствам.Очаквам Вашето съдействие и Вашият отговор.Приятен ден!

написано 06.04.2013г. неделя в 23:36
в град Сопот

Искам да започна работа като касиерка ако има свободни позиций.Имам опит като такава.Смятам че фирмата се развива добре и мога да работя спокойно и сигурно,че ще имам дългосрочно работа.

написано 19.03.2013г. сряда в 00:52
към обект/отдел Депо Обеля

Аз имах големи очаквания от тази фирма. Бях подал молба още октомври 2011г. И като се почна едно баламосване. "Ние ще ти се обадим". "Чакай догодина ще има резултат". Дойде догодина - "чакай другата година може и да има резултат". Вярно не са длъжни никому нищо, но поне от коректност е редно, като нямат намерение да назначат някой поне да не го баламосват.

Забравих да уточня - кандидатствах без ходатайстване и връзки поради това че ги нямам. Тия които си имат отговорни хора там могат да разчитата на нещо.

Успех!

написано 13.03.2013г. четвъртък в 13:57

Къде мога да подам документи за работа при Вас

написано 11.03.2013г. вторник в 10:07
към обект/отдел подръжка железен път

Мисля, че имам нужната квалификация и професионален опит.

Връзки

Сайтове за работа