написано 06.11.2011г. в 14:56

Също да добавя винаги съм си взимала заплатата на време и никога не съм била пренабрегната . Държат и уважават подчинените си. Просто които каквото и да пише не биха променили БОРИВАН ООД . бихте ли ми казали кои шефове биха влязли във полужението на подчинените си

написано 06.11.2011г. в 14:25

Здравей те бих искала да искажа благодарност към  Бориван ООД  . Работя 6 г във тази фирмата и мога да кажа всичко е на ниво до заплащането е дуволно според работното време . И мога да добавя че без приичина не викат не уволняват и не глобяват Шефове горда съм че работя във фирмата и сте проявили тарпение със мен Пожелавам на цялата фирма много реализация и успехи във сверата на почистването и много тарпение със такива хора които не зачитат това което им давате  горда съм че работа вав фирма БОРИВАН ООД

написано 24.11.2009г. сряда в 16:49

Здравейте

Казвам се Мая от 1 г 6 м работя в фирма Бориван ООД искам да изкажа моята голяма благодарност към работодателите.

Винаги съм си полуачавала заплатата навреме без забавяне без забавяне и удръжки

написано 26.09.2009г. неделя в 21:06

Уважаеми потребители,

Моля, спазвайте Правилата за писане, за да не бъдат изтривани Вашите мнения.

Всеки от вас приема условията за писане, когато започва да пише своето мнение, следователно е наясно, че всяко нарушение води до изтриване на цялото мнение.

Ако искате Вашите послания да достигнат до потребителите, моля, не ни давайте повод да ги изтриваме!

С Уважение,

Администратор

написано 24.09.2009г. петък в 17:47

Някой е решил да прави реклама на собствената си фирма, дотук добре, но така се дава повод и на злонамерени служители и т.н да пишат във форума. Мисля, че цените им изобщо не са им ниски, колкото до услугите, които предлагат има много подобни фирми с по-ниски цени.

написано 24.09.2009г. петък в 17:34

СТРАХОТНА ФИРМА ЗА ПОЧИСТВАНЕ

ДОБРИ РАБОТОДАТЕЛИ

ЗАПЛАЩТАНЕТО Е НА НИВО

ШЕФОВЕТЕ СА ОК

БОРИВАН ООД Е ФИРМАТА ЗА КОЯТО СИ ЗАСЛУЖАВА ДА РАБОТИТЕ

администраторът каза:
Прочетете правилата! Ако не разбирате нещо, ползвайте жокер!

Показани мнения 1 - 7 от общо 7

Връзки