написано 21.10.2010г. петък в 21:05
към обект/отдел камериерка

Трудно се преценява написаното,защото аз работех в бившият Новотел Евпопа,и зная,че известно време там работеше бившата ми Менажер-хотелска част. А тя е жена която умее да съчетава работата и личните грижи на персонала.Просто се учудвам.,че ако е съумяла да постигне баланса,в което съм сигурна,толкова лесно е разрушен???? Но въпреки това,ще опитам.Не обичм конфликти на работното място! Така ме е учил животът и бивяшата ми шефка за такава позиция.А интриги има навсякъде,но въросът е да съумееш да ги прескочиш!

написано 09.11.2009г. вторник в 16:30

Ха, видях какво съм писала преди време.

Странно - като се сещам, се сещам само с добро. А в предишния ми пост се долавя и малко разочарование. С опита ми от тези изминали две години мога да кажа, че тази фирма е едно добро място за работа за съответното ниво.

написано 07.10.2009г. четвъртък в 10:12

прекарах почти година и половина работейки за тези хора и много внимавайте преди да започнете там- очакват Ви куп обещания за морал и справедливост, а в крайна сметка когато дойде "Вашия момент" или те гонят сякаш си животно или напускаш по свое желание уморен от обидите и интригите и тогава си береш последиците. Тези на които им се работи и разбират от работата си са най-често жертва на някой заговор на малоумниците, на които шефовете вярват. Ако обичаш интриги, топене и мамене на колеги и шефовете -то  това е твоята фирма- имаш възможност да се забавляваш и пари ще ти дават...

написано 21.07.2008г. вторник в 23:20
Работих там преди две години, за целият период нямах осигуровки, почти никаква отпуска и задължително глоби от заплатата, която е смашна за бранша. ресторантите им обаче затова западат и ги затварят един по един. ...

ДАНО ИМА СПРАВИДЛИВОСТ И СИ ПОЛУЧАТ ЗАСЛУЖЕНОТО!!!
написано 12.06.2008г. петък в 16:47
6efovete sa .....
написано 12.02.2008г. сряда в 12:52
анонимен">мнение от
Фирма, основана на измамата.

Двамата собственици, които .... .... .... се подиграват с работниците си и не държат на нито една своя дума.

Затова и самите те често биват мамени от подчинените си псевдо "управители".

Заведенията им западат и това е нормално спрямо качеството на продукто, който изнервеният персонал предлага.

Двамата босове се крадат един друг, други ги крадат тях, а каруцата си върви, нали г-н ......?
написано 29.11.2007г. петък в 21:10
Работих във фирмата повече от година и това, което мога да споделя е, че в нея работят както много компетентни хора, така и пълни непрофесионалисти. За мое съжаление непрофесионалистите са на по-високо място в йерархията. Тук възможността за развитие е равна на нула ако си способен да си вършиш работата качествено.
написано 06.11.2007г. сряда в 17:53
анонимен">мнение от
Работила съм 1 г. в хотел "Мария Луиза" и мога да кажа само хубави работи.Не съм била от подмазвачите или доносниците.Такива има навсякъде. Прекрасни хора са шефовете. Хора,които респектират.Уважавам ги.Колегите ми останаха приятели.Заслужава си да поработиш на това място.
написано 11.10.2007г. петък в 14:00
Работила съм няколко години за фирмата. Първите две се чувствах много добре, заплащането беше адекватно на работата, която извършвах. Имах сигурна заплата (сравн. висока), а знаете, че в бранша такова чудо рядко има. Работата, там където бях аз, беше малко и спокойна като цяло. Едно лято работих на морето и спестих доста. Да, имат високи изисквания, факт. Момчето, което е писало горните редове, предполагам, е било в хотела. В Марайа и Кристал цифрите са съвсем различни и по принцип имаш възможност да отидеш там да работиш. Не може да се отрече, че в тези обекти има хора, които работят от десет години, току-така няма да стоят. Има доносници, но има и свестни хора.
Като напусках пробваха да постъпят некоректно с мен (единия биг бос и една друга особа), но в крайна сметка с добри чувства се разделихме.