написано 06.10.2011г. петък в 17:25

ПО-долното са откровенни лъжи!!!!!!!!!!!!

написано 27.07.2010г. сряда в 13:14
отношение шубе го/я е и не казва!
към обект/отдел парк хотел витоша

Служителите в ПАРК ХОТЕЛ ВИТОША гладуват и няма с какво да нахранят децата си, а собственика на хотела МИРОСЛАВ ПЕЧЕВ харчи невероятно много пари по екзотични пътувания в чужбина и страната, строителството и обзавеждането на много скъпа къща, необосновани ремонти и преустройства в хотела, задоволяването на всякакви лични прищявки, както и задоволяването на ненаситноста си към момичета. Той преценява кога служителите му ще получат парите си без да го е грижа, че те няма какво да ядат и с какво да нахранят децата си. МИРОСЛАВ ПЕЧЕВ е собственик и на фирмата СОФСТОК, която прови обороти за милиони левове и въпреки това за служителите си в хотела няма пари, също така строи и продава апартаменти и къщи и въпреки това за служителите си в хотела няма пари. МИРОСЛАВ ПЕЧЕВ е един от силните на деня, не зависимо, кой е на власт в тази държава, той се ползва с благоволението на властимащите, кото се почне от премиерите, министрите, депутатите, кметовете, че даже и хората на изкуството. При такова положение, кой може да контролира какво става в ПАРК ХОТЕЛ ВИТОША, никой не смее да направи счетоводна, финансова или данъчна проверка, защото в България е така сития на гладния не вярва! Защото един човек може да се разпорежда с животите на другите хора без да го е грижа, те имат ли какво да ядат и с какво да нахранят децата си. Призовавам органите, които контролират нещата да направят една проверка в ПАРК ХОТЕЛ ВИТОША, хората, които си търсят работа и са решили да кандидатстват в този хотел, да си помислят къде отиват, а клиентите, които посещават този хотел да си помислят, къде и в кого отиват парите, които оставят. Това е действителността в България!

написано 18.10.2009г. в 10:49
към обект/отдел Рецепция

Относно текучеството на персонала:

"Текучеството на високо мотивиран персонал без ръководни функции/ ниско управленско ниво като предполагаема последица от подценяването на „невидимите с просто око” грешки в средното управленско нивоХарактерен белег за наличието на пропуски в работата на средното управленско ниво е напускането на работното място от иначе силно мотивирани служители. Трудно доказуемата, често отричана пред висшестоящ ръководител, невидима за високите управленски нива, непълноценна и безрезултатна на моменти комуникация и координация на действия на служители без ръководни функции/ниско управленско ниво с прекия им ръководител от средно управленско ниво, рано или късно водят до видимия резултат: изникващи, като че ли от нищото, пораждащи недоумение, конфликтни ситуации и недоразумения."

написано 13.10.2009г. сряда в 20:11
към обект/отдел Рецепция

Парк хотел Витоша предлага отлични условия за работа: добро възнаграждение, осигурена храна по време на работа, дългосрочна заетост на трудов договор и реални възможности за професионално израстване.

написано 01.09.2009г. сряда в 09:54
към обект/отдел хранене

Парк Хотел Витоша отново търсят персонал. Тези хорица не могат да си задържат служителите повече от месец. Отвратителна атмосфера, не изпълнение на обещаните условия, не коректни договори в полза на работодателя, поставяне на задачи и дейности извън задълженията на служителите, робовладелско отношение на собственика и за финал не ти плащат последната заплата. Хора бягайте от тези мошеници, те ще ви окрадат. А вие "хорица" от мениджмънта на парк хотел витоша, колкото и да триете такива коментари, те ще се увеличават, докато не промените отношението към служителите си.

написано 17.07.2009г. събота в 08:28
към обект/отдел хранене
Работих преди няколко месеца в парк хотел витоша. Страшно съм разочарован от отношението на мениджърите и собственика. Това са едни от най-некоректните работодатели, с които съм работил. Първо подписваш договор, който е в ущърб на служителя, защото могат да те освободят по всяко време. Второ договора е на минимална заплата и когато решат да ви освободят ви отрязват от парите напълно законно. Моят съвет е да не се захващате с тези хора, защото ще бъдете измамени. Вижте в сайтовете за работа непрекъснато има техни обяви, т.к. текучеството е голямо. Собственика - Печев е човек, който няма морал и съвест и краде легално от собствените си служители.
написано 10.01.2009г. неделя в 00:07
към обект/отдел Хранене
Преди 2 години там беше идеалното място за работа. И преди и сега има звена за работа, както и доста неблагодарни такива. Дали поради странни статегии от страна на главния мениджър или сложна комбинация от фактори нещата там се промениха на зле...
Показани мнения 1 - 8 от общо 8