Асо Сириус https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,кв. Лозенец, ул. Козяк 1а&markers=София,кв. Лозенец, ул. Козяк 1а

Асо Сириус

Лайняна и Лайнарска фирма!Мирише на лайна в тази фирма!Крадлива фирмичка с крадливи пишман управници!Дори не си помисляйте за
работа в тази ОСРАНА и НАСРАНА отвсякъде АСО СИРИУС фирма.НИ ЗАПЛАТА ЩЕ ВИДИТЕ,НИТО ОСИГОРОВКИ!КРАДЛИВО ПЛЕМЕ!

Прекрасна работа за Цървули и Улигофрени!Чикиджийска работа!Във фирмата работят само Чикиджий и Капути и Кавали и Бастуни!По цял ден лъскат бастуна и бият чикий!Насрани боклуци!Осраха целият обект!И не на последно място за тези капути и олигофрени,заплащането е 400лв.като ги дават на 6 месеца веднъж.Осигоровки пък няма въобще.Това е пародия на управление на фирма.Крадливи копелета и боклуци!Въобще не си помисляйте да започвате в тази долнопробна и крадлива фирмичка!Ще срещнете само Чикиджий и Олигофрени!

От доста време вече не съм във тази недодялана фирма, и мога да кажа, че това е поредната изманическо-мутренска фирмичка която е на територията на България. Както много добре знаете, рибата се вмирисва от към главата. А главата както всички знаем, стига да не е някой друг батка е Васил Панчев- така нареченото лице на фирмата, та главата му е вмирисана много отдавна. Чисто и просто си е един изпечен лъжец и мошеник. То не бяха обществени поръчки по цяла България, охрани на предприятия Сот, Видеонаблюдение, замесен е и с Яворовата къща в София, дължи на държавата милиони за неплатени осигуровки и всякакви други данъци. Постояно отваря нови фирми за да прикрие старите глупости които е свършил. С каквото и да се е захванал този човек всичко е окепазил.За няколкото години в Сириус се превъртяха поне 500 човека в Казанлък които са работили но вече не, естествено, и защо ли, не се плаща или се плаща с 5 месеца закъснение. Постояно се измислят схеми как да прецакат работника, и си го правят с успех. Даже сега, малкото хора които останаха да му работят, се питам защо, са назад с заплатите почти цяла година. Ужас и безумие, и държавата му го позволява по някакъв начин, щом го прави....
НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ ТАМ РАБОТА!!! КАЖЕТЕ ГО И НА ВИШИ ПОЗНАТИ.

Спът като порове по обектите и лъскат по цяла вечер бастуна.Пародия на охрана!Пълни чекиджий и капути!Това ако е охрана,здраве му кажи.После за заплати говорят?

Само Капути,Чекиджий и Бастуни работят във тази фирма!Идеоти и Улигофрени!

Чекиджийска работа!!!

Най-яката фирма.Пълно е със пенсионери и чекиджий.По цял ден лъскат бастуня на работа.Чекиджий и улигофрени има само в тази фирма!

Сереозна фирма със традиций във охранителният бизнес.Лоялна и коректна фирма.Отлично заплащане.

ей грозен циганин у сириус дай пари у чирен копиле осиновен травестит хаха!пари на 4 месеца ще те дерем на чингел като заек бе идиот!къде е нафтата у мбал 85 л кой изпи спиртабе олигофрен с 3 клас а? оня отгоре ще те съди боклук скопен нерез чикиджия мазен!що те изпъдиха от мбал а джендър?рак да те попари по дробовете ще те возим жив у ковчег по плаца у мбал!най долната пропаднала фирма!мършав мангал!

абе циганин у сириус ще те закопам жив у трапа хаха копиле!дай пари у чирен мошеник ще ти еба майката в устата бе ром!кой източи нафтата къде е спирта а боклук?ще те отрова с новичок бе олигофрен черен глиган ще ти строша очилата кьорав да ходиш дано!ще ти откинем яловите мъдури!ще духаш на конника на хижата ще те изкорма с отверка!иде ти края нещастник пари на 4 месеца!