написано 27.06.2012г. четвъртък в 17:03
Получава се така, че едни си живеят живота, а други се пребиват от работа и им изкарват парите, защото заплащането е еднакво за всички...за да станеш началник трябва да си минал всички нива...за тях понятия като трудолюбие и отговорност за непознати-ЗА ТОВА ГОНЯТ КАДЪРНИТЕ СИ КУРИЕРИ
написано 13.02.2012г. вторник в 22:07

Познавам Радо. Той е човек, който уникално много цени хората, които работят за него. Май това е единствената фирма,където за да станеш началник трябва да си минал всички нива...

Не знам какво се оплакват някои, че не се е вдигала заплатата. Не четат ли вестници в коя година живеем.

Не знам сега как е, ама преди се арботеше и се пееше. И сега се вижда че само те се развиват.

написано 29.01.2012г. в 11:20

Парите развалят човека!

Пример за това е Радо - управителят - фирмата се разрастна, печеливша е, а заплатитъе не са вдигани от години. Какво остава да говорим за бонуси или заплащане на извънреден труд. Работиш за трима, а получаваш мизерна заплата. А какво да кажем за Антон Сотиров - диспечера - не го бива за нищо - уж разбира от всичко, а вечно бърка пратките и районите и не разпределя равномерно работата между куриерите. Получава се така, че едни си живеят живота, а други се пребиват от работа и им изкарват парите, защото заплащането е еднакво за всички.

Такава е ситуацията във фирмата към този момент. Беше най-хубавата фирма, но вече НЕ!

написано 17.09.2011г. неделя в 02:34

Мога само да кажа ,че съм бивш служител във фирмата,работил съм около 9 месеца ,и мога спокойно да кажа ,че това е най стабилната куриерска фирма.Отношението към работниците от страна на собственика Радо  ,е перфектно.Отнася се човешки и винаги ще ти влезе в положението.Разговаря  не като шеф а като приятел.спрямо заплащането няма никакво забавяне.даже със ден, два по рано си взимаш заплатата.Работи се с нови коли.просто с две думи фирмата след 1 година ще бъде номер 1 в българия.желая успех на Радо и всички колеги

написано 27.04.2011г. четвъртък в 10:11

Колеги стига сме се заблуждава ли че в българия се заплаща за дадена дейност

В Куриерските фирме беше голямата пара преди 4-5г когато на пазара бяха само 5-6 фирми сега в София има най малко 35 такива

Повярвй те ми на думите започнах през далечната 2005г в Спридер куриер там работих до 2010г май и от тогава до преди 1.5мес съм обиколил 7 фирми за куриерски услуги и на всякаде излиза че ти си плащаш зада работиш за тях

Навсякаде са големи изисквания към работниците а в замяна получаваш мизерна заплата

Я сметнтте часовете на надницата то се връзва около 2.3-2.5лв на час

А колко пари правите на фирмата за която работите

написано 01.04.2011г. събота в 16:16

Пиша по повод днешното ми интервю за работа във фирмата.Изключително  приятно съм изненадана от положителната атмосфера във фирмата. Интервюто беше проведено по

нестандартен и обективен начин. ВВсеки от кандидатите попълва нужните тестове. Предлагам на недоволните от фирмата да поработят за Български пощи АД и ако изобщо могат да издържат на натоварването, ниското заплащане, дежурствата от 5.45, липсата на  поне 20 минутна обедна почивка, озлобените тарикати, които изхвърлят писмата на хората за да си тръгнат в 13.30. Убедена съм , че ще се засрамят и с умиление и сълзи ще си спомнят за 5 дневната работна седмица и доброто заплащане! Хора, пари се дават за работа и коректност към работодатели и клиенти.Много се надявам да работя за тази фирма. Желая успех  на избраните кандидати. А за недоволните съм убедена, че ще съжаляват за  напускането си.

написано 12.12.2010г. в 14:45

защо давате несъществуващ и-мейл адрес и карате хората ,които искат да кандидатстват при вас за работа да си пращат автобиографиите просто така в мрежата.

поне напишете актуален и-мейл, за да не ви псува всеки втори решил да си пусне CV-то с надеждата 4е има кой да го  про4ете

написано 20.11.2010г. неделя в 23:14

здравейте всички,само мога да кажа че фирмата се отнасят много добре със служители те си.Радо е супер човек,рядко са такива шефове.Колектива е много сплотен.Мариана и Антон са супер.Жаси също.Антон е малко нервен като не вършиш по бързо работата си ,но пак е и напълно прав.Спрямо заплащането са много точни.

написано 22.02.2010г. вторник в 14:00

Здравейте, интересуваме някой знае ли в момента да ли търсят служители?

Връзки

Сайтове за работа