КАРИНА АД /img/frontend/nomap.png"

КАРИНА АД

1 точка от 10 мнения

Карина Пласт 2006 е преименувана на Tcarev Group. Схемата е същата!!!

Внимавайте, не се свързвайте с тази фирма !!! Измамници !!! В никакъв случай не им вярвайте. Директорът на Карина Пласт Мария Царева и съпругът й Тодор Царев наемат служители от Украйна, Русия и Молдова. И не им плаща заплати, хората, като са работили всичко както се очаква, си тръгват с нищо. Много хора страдаха заради тях. В никакъв случай не им се доверявайте !! Ако някой друг е страдал от тези хора, пишете, имаме нужда от вашата помощ, те трябва да бъдат наказани. Тъй като хората все още могат да страдат заради тях.

Голяма гордост е за Карина тази награда дето са я спе4елили от тарговско-индустриалната камаре. Браво! Едобре  ама на гарба на кого е тази награда -на тези жени,който работят там за 200лв.,а понякога няма и толкова.Тези жени,който работят по 10-12 4аса на ден по стрес от на4алниците си.тези на4алници дето само се 4удят как да откраднат от труда на работни4ките си и да си построят хотели,вили и да сменят по 2 коли на година.А знаете ли 4е когато се работи в събота на 4ас им се пла6та по 1,30 а на бригадирите по 60 лв на събота.Това справедливо ли е?Бригадирите които  по цял ден се 4удят как да им мине деня и се занимават с клуки и интриги,а ако не си техен 4овек те надвикват и унийажат пред другите.Поне такава е бригадирката на кроялнята.А това 4е се ядат закуски от 8 4аса го правят само протежетата  на бригадира другите не смеят  6тото 6те ги надвикват.А единпат стане6 ли им антипати4ен 6те направят така 4е да изхвар4и6,колкото и да се старае6.Ето това е Карина.

да прави са хората като казват 4е интригите и простотиите в този завод са много,но не е ли така навсякъде където има пове4е от 5 жени на едно място??? а в този завод са 600 такива.аз работя все още там.но не може да искате да по4ивате на всеки 2 4аса и да полу4авате пари за това.работила съм и в 4ужбина където се взимат много добри пари за това,НО там се запо4ва работа в 8 и се спира 4ак в 13 4аса а не като тук в 8 да си ядете още закуските,после да отидете до тоалетна,да си напълните вода,да оправите клюките и да разкажете какво сте правили ве4ерта в къщи И 4АК СЛЕД ТОВА да запо4нете да работите а то станало ве4е 9 4аса и в 10 спирате да по4ивате (защото много сте се уморили да работите цял 1 4ас),това се повтаря и след обедната по4ивка.и какво искате после а?за работа 2-3-4 4аса най- много искате 500 лж заплата ли?

до колкото осазнавам това е единствената фирма,която все още не е фалирала,и все още  изплаща заплати,може да не са достат4ни заплатите, но...каде сега в българия  са доволни? никаде;от сигурен 4овек знам това което са писали по-горе са измислици,за да се опетни фирмата,може и аз да  се пробвам там,просто в момента се занимавам с нешто ли4но,според мен кои кадето не е бил,си мисли 4е е супер,никаде не е лесно,никаде по света няма лесна работа, да не работиш,а да ти плаштат много,просто балгарите трябва да осазнаят 4е трябва да се работи,за да се йивее добре!

Завода фалира! Всичко което е изкарано от собственика и съдружие, замина в 2-та хотела. Единия само на шефа, а другия на съдружниците му. А парите на хотелите са от изрязаните заплати на шивачките. с 167лв , с 200, 122лв живее ли се на месец? Да 122лв за 22 работни дни. Един просес се заплаща по 0.0016 стотинки или трябва да се ушият 1000 броя за 2 часа, за да се изкарат 1.6 лв. Живеем в мизерия и нищета. Като идват на проверка, работничките ни крият или в склада или ни заключват по цеховете, за да неможем да се оплачем.
Думите на собственика на завода са следните към всички работещи: Нестига ,че Ви осигурявам работа , ами и искате да Ви заплащам !!!

Koga li wte go zatvoriat tozi smewen zavod !

palen yjas. tam rabotiat kato lydi po 10-12 4asa za 200lv. a staria 6ef e palno kyky

kkkkkkkkkkkkk

Ако желаете да работите на едно от наи-ужасните места места ж Бургаска област заповядайте тук.
Ръководното тяло на фирмата се състои изцяло от роднини на шефа,наричащ себе си -собственик,приватизирал по-точно присвоил цяло предприятие.Работниците се третират като роби,заплащането е нищожно като първата цифра от него започва и в момента 2008г. със числото 1.
Социални придобивки няма,13 заплата на пет години веднъж.
Фирмата,както и другите в региона разчита на високата безработица и безперспективността.
Интригите и простотията са на ниво