написано 03.11.2008г. вторник в 10:47
в град Малко Търново
Тази агенция вече не съществува.
написано 07.08.2007г. сряда в 14:35
За Военния ТВ канал за сега не мога да кажа много добри неща. Заплащането спрямо работата която вършим е мизерно. Поради тази причина текучеството е доста голямо.
Уважението на труда е: "добре свършена работа, айде бегай да правиш друго." Няма дори потупване по рамото да не говорим за допълнително заплащане.
Привилегии - какви привилегии, тоест ако може ми обяснете значението на думата. Ми няма такива.
Има някакъв потенциал за развитие, но не е това което трябва да бъде.
В центъра на София и една част в централен софийски затвор в банишора.
Колегите са готини с изключение на някой.
Работна среда - шумно, твърде напрегнато, мноого стара техника, 3 стари камери с микрофони с кабел. Стари, шумни, бавни, забиващи монтажни. Теснотията е голяма. Компютрите спрямо хората са малко. Вече си нямаме и паркинг за коли след като ни бе отнет от клуб БИАТ.
Абе държавна телевизия, какво повече да кажа.
Показани мнения 1 - 3 от общо 3