написано 25.02.2011г. събота в 23:30

Здравейте на всички!Искам да разкажа какво се случи с мен,а оценка за "професионалистите " в тази фирма ще дадете вие.Паканиха ме на интервю за работа.Единият от господата се казваше Асен.Интервюто мина и замина.Избраха друг човек.Няма лошо,друг по-качествен са избрали.Дотук добре,но.....След 10 дена ми се обажда прекият ми началник и ми цитира всичко казано от мен на интервюто,използвайки информацията за да ме сплаши.Хайде сега вие дайте оценка за "професионалистите" в тази фирма!

написано 18.01.2010г. вторник в 16:38
към обект/отдел distributor
в град Бургас

Заплащането беше неопределено. Ако имат нужда от пари, глобяват за измислени провинения и си ги набавят Освен това все не им излиза касата и те принуждават да плащаш. Когато ти омръзне това и решиш да напуснеш- добре дошло, не изплащат заплатата и така си набавят още пари.

Даже се плетат интриги и научаваш за себе си смехотворни неща.

Ако фирмата уважаваше способностите ми, ако ми бе предоставила потенциал за развитие, нямаше да напусна естествено.

написано 14.04.2009г. сряда в 17:45
в град Бургас
Nese oplakvaite tolkos,Biva si Horata biva si rabotata,stiga da vise rabote,Naigolemite Marzeli se oplakvat.Nikade nema od lejane Hliab.Kolegite se Ok.Od tuk natatak neme interva kak se darjat zad Garba.Pari ako ima shte davat ako ne.Kajete kade davat Zaplata 1000lv bez da se ispotish.
P>S>>> Parvo Ripni pa KAJI OP
написано 07.03.2008г. събота в 17:26
NE E 4AK TOLKOVA GADNO MNGE I O6TE, ZAVISI ZA KAKVO SI OTI6A TAM
написано 25.10.2006г. четвъртък в 17:55
Едно от най гадните места за работа , както и другата им фирма в София Естел козметикс.Големи гадняри , мошенници и използвачи.След големите обещания преди да започнеш работа следва едно от най големите разочарования през живота.Ако искате да покажете съпричастност с нас не купувайте парфюми с марка Галерия ,козметика Флор Мар,масажори за тяло с марка Агива , и абсолютния боклук локум Спомен от България

Показани мнения 1 - 6 от общо 6

Връзки